Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt a legbrutálisabb szakításod? fórum

Mi volt a legbrutálisabb szakításod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
31. v.baba
2008. febr. 5. 00:24
ezután a két eset után -mivel viszonylag rövididőn belül követték egymást- , elgondolkoztam h én vagyok ekkora lúzer h az ilyen tré pasikat tudom kifogni,akik félrekavarnak?De aztán hálisten kiderült,h nem,és azóta semmi ilyen jellegű dolog nem történt.:)
30. v.baba
2008. febr. 5. 00:18

- brutális: kb 2 hete voltam az aktuális barátommal,mikoris egy este a legjobb barátnőmmel tartottunk egy "csajos estét" ami abból állt,h elmentünk "kocsmázni".Csakhogy ahogy beléptünk az ominózus szórakozóhelyre,az ott tartózkodó társaság hangosan felszisszent.Kiderült ugyanis h a barátom és az ő baráti társasága is u.azon a helyen iszogat.Át is ültek páran hozzánk,a barátom pedig elkezdett bemutatni a barátainak,ami tök jól esett.Aztán a párom kiment egy lánnyal(akiről tudtam h csoporttársa) az udvarra,és elkezdtek beszélgetni nagy hevesen.Nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget,mondtam is barátnőmnek h fura az élet,mert h ennél a pasinál nem jön ki a féltékenységem,maximálisan bízok benne és nem rendezek jelenetet azért,mert kint beszélget egy lánnyal.

Rá két napra párom elkezdett furcsán viselkedni és szakítottam vele (mert kiprovokálta).Aztán kiderült,hogy összejöttt azzal a lánnyal,akire pont én mondtam,hogy nem vagyok féltékeny.Csakhogy az is kiderült,h nem akkor jöttek össze először,hanem már régóta tart a viszony.Sírni nem igazán tudtam a kemény 2 hetes kapcsolat után,ellenben nevetni annál inkább,viszsagondolva már értem a felszisszenést mikor betoppantam oda,ahol addig ő azzal a csajjal hetyegett.Kíváncsi vagyok h a lánynak hogy magyarázta ki a dolgot!:)

29. v.baba
2008. febr. 5. 00:06

2 brutális volt:


- a kevésbé brutális: életem 1. nagy szerelmével éltem pár hónapos távkapcsolatban,mert a munkája elszólította tőlem egy másik városba,telefonon tartottuk a kapcs.ot,mígnem egy nap nagyon összevesztünk és napokig nem hívott,már az furcsa volt.Így minden büszkeségem félretéve felhívtam,beszéltünk,megbeszéltük h félreértés történt,mert ő azt hitte én szakítani akarok vele, s azért nem keresett,de így h tisztáztuk már minden más.Így tette le a telefont: "Akkor Szivem majd holnap beszélünk,csók"

Mondanom sem kell,h azóta is "hív"...Pár hónapra az ominózus telefon után kiderült:barátnője van(abba már bele sem merek gondolni,h ez mellettem párhuzamban ment)

28. mothertiger (válaszként erre: 26. - 01fde57e09)
2008. febr. 4. 17:37
Jaaaj, a kis nyámnyila! Ment árulkodni a szüleidnek??? :OOOO :DDD
27. célia88 (válaszként erre: 26. - 01fde57e09)
2008. febr. 4. 14:17
Pofont én is adtam egyszer, de az mondjuk nem szakításkor volt. Az első megbeszélt randira nem jött el az illető, és másnap az iskola stúdió előtt ott mindenki szeme láttára lepofoztam. Aztán azért összejöttünk, ő volt életem első nagy szerelme. :)
2008. febr. 4. 13:11
Én adtam neki 3 pofont- megérdemelte (mai napig se bánom), majd ez után elment bepanaszolni engem a szüleimhez a pofonok miatt és így fogalmazott: nem akar engem feljelenteni, ezért ment inkább anyámékhoz, akik zavarukban egyik lábukról álltak a másikra. Aztán kifelé menet még fenékbe is billentettem. Amúgy nagyon jól tette, hogy a szüleimhez fordult, ezzel írta le magát előttem teljesen és végérvényesen. De mindezekkel együtt mégsem volt annyira szemét mint egy másik - de ez már egy másik történet. Amúgy vicces is ez az egész így visszagondolva, a pofonok után egyszerre indultunk el és egyszerre értünk anyámékhoz.
25. mothertiger (válaszként erre: 24. - Célia88)
2008. febr. 4. 12:14
Hát az meg belefért...:))) És ha beégett, akkor meg is érte!:D
24. célia88 (válaszként erre: 23. - Mothertiger)
2008. febr. 4. 07:32
Így is elég csúnya volt, jól beégettem, mondjuk én is elég közönségesen viselkedtem. :P Jó, mondjuk voltam talán 22. :P
23. mothertiger (válaszként erre: 22. - Célia88)
2008. febr. 2. 23:14

Én meggyújtottam volna ott a kútnál a pulcsiját, amilyen hülye vagyok...:D

Biztosan bepisilt volna...:D

22. célia88 (válaszként erre: 21. - Virág3)
2008. febr. 2. 22:28
Ezt a pulóverrel csapkodást én is megjátszottam ebben a kapcsolatomban, amiről itt írtam. Az egyik szakításnál. :P Otthagyta nálam este a pulcsiját, és mivel már előtte hallottam, hogy az OMV-én szokta tölteni az idejét, miután engem hazavitt, gondolotam meglepem, és kiviszem neki. Hát jobb lett volna, ha nem teszem. Pont akkor ért ki egy kiscsajjal, akit szívességből kivitt a kútra. Hát képzelhetitek, hogy bepipultam és én sem fogtam vissza magam. Jó kis jelenetet rendeztem ott midenki előtt és hozzávágtam a pulcsiját! :P Húúú, nagyon berágtam. :) Utána jött még egy pár szakítás a véglegesig.
2008. febr. 2. 21:25

Mi 2 éve voltunk együtt. Sokat vitáztunk a kapcsolatunk alatt, már többször szakítottunk is, de csak rövid ideig tartott a különlét.

Egy éjszaka, éjfél, fél 1 körül még ültem a gép előtt, valaki bekopogott az ablakon. Nagyon megijedtem. aztán kiabált is valamit, rájöttem, hogy ő az. Kimenntem, tök részeg volt, egy barátja hozta át hozzám. Elkezdett éjszaka ordibálni velem kint az utcán. Behívni nem mertem, mert a szüleim biztos nem örültek volna neki, hogy ezt csinálja, így eljött. Szóval kint voltunk az utcán, én egy szál pólóban és mezítláb. Ordtott, hogy tönkre tettem az életét, hogy mindenről én tehetek. Csak rosszat okoztam neki. Földhöz vágta a muskátlikat. Az a póló volt rajta, amit még a kapcsolatunk elején kapott tőlem, és imádta. Levette, megcsapott velem, hogy neki nem kell. Komolyan féltem tőle. Közben én zokogtam. A barátja fogta le. Ő is ki volt, hogy áthozta, de nem tudta, hogy ez lesz. Szóval ő kiabált, én zokogtam, a haverja me fogta a fejét..... aztán nagy nehezen beültette a kocsiba, elindultak, én csak álltam lemerevedve, kb. tőlünk 3 házzal, még kikiabált a kocsiból, hogy a kurva anyámat.... (bocsánat, de így volt)

Szóval ez történt. Aztán én ezek után, erre 1 hónapra kibékültem vele. Ám nem lett jó semmi, szerelmes lettem, szerelmes vagyok, és boldogan élek már lassan 2 hónapja egy új kapcsolatban.:)

2008. febr. 2. 21:13
4 és fél éve voltunk együtt. Közös lakást vettünk, eljegyzésprojekt, babaprojekt, minden megvolt már. Aztán nem sokkal a költözés után bejelentette, hogy ő érzi, hogy én megcsalom. Nem értettem. Végig hűséges voltam hozzá, soha jelét nem adtam az ellenkezőjének. 5 hónapig próbáltam győzködni, hogy ez nem igaz, már komolyan azt hittem valami baj van a fejével. Eltávolodtunk egymástól, későn járt haza, nem beszélt velem. Lelkileg is rettenetesen megalázott. Innen-onnan hallottam vissza, hogy milyen lotyó vagyok. Aztán nem bírtam tovább és szakítottam. Pár napra rá már egy másik lánnyal látták, akiről később kiderült, hogy már hónapok óta az én kedves párommal volt. Vagyis legálisan is összejöttek, majd a lány egy hét múlva lelépett egy másik sráccal :-). Akkor állt össze a kép nekem is. Vakon megbíztam benne, nagyon naív voltam. Ez volt a legdurvább és egyben a legkönnyebben feldolgozható szakítás számomra. Egyetlen könnycseppet sem ejtettem utána ezek után. Nyáron legjobb barátnőstől elutaztam Mallorcára egy hétre és ami belefért :-D.
2008. febr. 1. 22:25
Az első csalódást senki nem felejti el...
2008. febr. 1. 22:12
Mikór megcsaltak és rajtakaptam öket.
2008. febr. 1. 22:10
az első. nem volt több:) remélem a férjem nem akar szakítani, mert az biztos brutálisabb lessz az elsőnél:(
16. célia88 (válaszként erre: 15. - Mestengo)
2008. febr. 1. 21:46
:D Na, most már ezt is tudom! :D
15. mestengo (válaszként erre: 14. - Célia88)
2008. febr. 1. 21:43
csak mert lovasok közt így hívják a vagánykodós lovast... "némá hogy jaszkarizik...mindjárt leesik. :D"
14. célia88 (válaszként erre: 8. - Mestengo)
2008. febr. 1. 21:39

Egyszer próbáltam a lovaglást, úgyhogy nem. :D

Nem is tudom honnan vettem ezt a szót. :D

13. ac1096844d (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. febr. 1. 17:02
Részvétünk!
2008. febr. 1. 16:55

Nekem az első szakításom volt a legdurvább... közel 2 év, első szerelem.... benyögte h már nem szeret. 2 hét próbaidő, aztán kimondta a végszót... sírá, érvelés... de semmi nem használt. Igazából bánom, hogy nem hisztiztem jobban, vagy legalábbis nem képeltem fel, mert utánna sokáig (nagyon sokáig) nem tudtam mit kezdeni a dologgal...

A legrosszabb, amikor nem adod ki a dühöd...

Sajnálom, hogy nem volt nálam függöny (de persze az övé:D)

11. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Mestengo)
2008. jan. 31. 23:39
köszönöm mestengo
10. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2008. jan. 31. 23:23
Köszönöm...
2008. jan. 31. 23:01

Eccer eltéptem egy nagyon szép függönyt. Na az brutális volt...

:)

8. mestengo (válaszként erre: 7. - Célia88)
2008. jan. 31. 22:58
Jaszkari.. nem lovagolsz véletlenül? ott hívják így a vagány lovast. :D
2008. jan. 31. 22:56
Hát igen, volt egy egész csúnya szakításom, de utána azért csak békében válltunk el. Viszont akkor este derült ki, hogy a kedves párom valóban miután engem hazavitt, kint "jaszkarizott" a csajoknak az utcán. Akkoe sete viszont én is kilógtam diszkóba a barátnőmmel, és hát összefutottunk úgy 2 óra körül. Na, abból lett ám a nagy jelenet. Mit keresel te itt? És te? Jó akkor tényleg igaza volt neki, meg neki....akkor vége, befejeztük...add vissza az összes holmit amit neked vettem...nesze, itt a nyaklánc, és odavágtam az autóra. Hatalmas ordítozás...szóval csúny avolt nagyon. Viszont (talán másnap este) megbeszéltük és bizony utána már eltörött a mécses. 3,5 év azért elég hosszú idő.
2008. jan. 31. 22:42

Egyébként volt egy-két "brutálisabb" (előzőeket olvasva egyáltalán nem is tűnik annak...).


Igazán ifjú koromban a fiú egyik napról a másikra úgy döntött, hogy nem folytatjuk a kapcsolatunkat. Szó mi szó, valóban nem jöttünk ki valami fényesen, de az egész csak azért történt lényegében, mert nem voltam hajlandó 13 évesen lefeküdni vele... Dobott a galád, én meg teljesen belebetegedtem.

A másik is hasonlóképpen történt, csak az volt a bökkenő, hogy kitűnően kijöttünk egymással, az én elképzelésem szerint rajongtunk a másikért. Ő is dobott, minden kielégítő indok nélkül, utána pedig nem is volt hajlandó hozzám szólni...:///

2008. jan. 31. 22:41

az ex. már egy hete őrlődött hogy mi van. én meg nem szóltam, csak féltem, mertnagyon szerettem. aztán már nem bírta m tovább: megkérdeztem: szeretsz, te engem? ő: nem tudom. én emg mondtam hogy akkor hagyjuk. fájt.


Luxi!részvétem!

4. mothertiger (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. jan. 31. 22:37
Jézusom, ez még engem is letaglózott. Részvétem! Csak belegondoltam, és teljesen le vagyok zsibbadva. Sajnálom!
2008. jan. 31. 21:44

az akkori párommal már 1 éve voltunk együtt. egy hete késett..nagyon féltem ...alig mertem elmondani a páromnak, lehet terhes vagyok. végül elmondtam erre a reakció: idézem

" Ha kinyirattad hivj fel."

ekkor megmondtam hogy na akkor ennyi volt.. vége!

nagyon fájt ez , egyáltalán nem ilyennek ismertem meg, hogy igy viselkedjen...

végülis utolag kiderült hogy nem volt baba, csak simán késett.. de ő ezt már nem tudta meg. egyáltalán nem beszéltünk többet a szakitás után, éss nem is hiszem hogy érdekelte volna...soha egyszer sem csalódtam még pasiban akkorát mint akkor benne..

2008. jan. 31. 21:43
Meghalt a párom.vártam,hogy értem jön hajnalban a munkába,de sosem érkezett meg.Nekem ez a legrosszabb szakítási élményem,mert nem tudtam mit érezni,csak haragot eleinte,amiért elhagyot...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook