Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy szakítások 2006 fórum

Nagy szakítások 2006 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagy szakítások 2006

1 2 3
77. Boston
2008. okt. 26. 20:09
Igen ám de nem olyan könnyű.
2008. okt. 26. 18:04
Már megszámolni se tudom, hogy hány szakitáson vagyok túl. Nem vagyok fiatal. Akkor mindig bele akartam halni. Idővel rájöttem, hogy még egy könnyet se érdemelt volna az illető. Egyet megtanultam, egy dolgot nem szabad elveszíteni: a méltóságot.
75. Boston
2008. okt. 26. 17:56

Szia!

Én tegnap szakítottam a barátnőmmel ő már nem szeretett úgy mint régen bennem is össze omlott egy világ 1 napig nagyon rossz volt.

De mostmár egyre jobb.


A recept annyi hogy sok régi ismerősödet és barátoddal beszélj erről könnyebb lessz utána nem sokkal de az a kevés is számít. Majd menj el barátaiddal vásárolgatni kikapcsolódni még ha kis időkre is de elfelejted.


A másik tanács minden dolog ami rá emlékeztet és az övé azt add oda neki és ami a tied azt mind kérd vissza.(ha van ilyen mindenféleképpen tedd meg ez egy fajta ráhatás, hogy netudjon rád gondolni)

Ezután szakíts meg minden kapcsolatot vele ha szeret téged úgy is vissza jön ha nem akkor meg tovább kell lépni keresni másik társat.

Szórakozóhejekre járni ahogycsak tudsz.

2008. jún. 8. 15:22
sziasztok!2 évig voltam együtt a barátommal, akit nagyon nagyon nagyon szeretek!elhagytott mert kezdett ráunni a kapcsolatunkra.mit tegyek most? olyan lekezelő velem.Keressem?Fog keresni?Nagyon kétségbe vagyok esve.Kérlek írjatok
73. 93a74b44ea (válaszként erre: 72. - Magdala)
2006. okt. 21. 19:08
KÖSZÖNÖM!!
72. Magdala (válaszként erre: 70. - 93a74b44ea)
2006. okt. 21. 18:41

Kedves Letty!

Az én életemben is volt 1-2 mélypont, de mindig igaz volt a mondás: ha egy ajtó bezárodik, kinyilik egy másik.

Csakhát nem mindegy milyen dübörgéssel csapódik be ama ajtó.

Kivánom, hogy mielőbb tudj újra mosolyogni és nyiss az új fele; tudd leküzdeni és átvészelni a fájdalmat ha most oly nehéz is.

71. f772199837 (válaszként erre: 65. - E71af41436)
2006. okt. 21. 18:19

Ezek itt fórumok, és azok, akik ide leírják az életük bármely részét, gondolatát, vállalják ezzel azt is, hogy hozzászólásokat és véleményeket kapnak. Hol ilyet, hol olyat.

Ezért fórum a fórum.

70. 93a74b44ea (válaszként erre: 69. - Vandancsi)
2006. okt. 21. 10:18

Azért nem jelentkezett, mert nem tudja kezelni az ilyen dolgokat. Mondom: észrevettem.:)

Két hete készült írni nekem egy hosszú mélt,amiben leírja, h miért örül neki nagyon h összesodródtunk...

Asszem jobb, h ez nem íródott meg, bár tegnap msn-en mondott egy-két dolgot...

Ez a legrosszabb...

Nem tett, tesz velem semmit...Egyszerűen nem tud szerelmes lenni belém...

2006. okt. 21. 08:45

Letty!


mivel magyarázta, hogy nem jelentkezett? És mondott valamit, hogy miért tette/teszi, amit tesz VELED??

Basszus, nem hiszem el. Nem nézném ki belőle, hogy tud ilyen hideg, rideg, szemét lenni!!! olyan kisfiús inkább, akiről az ember csak jót hisz.

Lettykém, nem tudok mit mondani. Nem érdemled meg ezt, ami történik Veled. De ő meg nem érdemel meg Téged. Ő sem. nem tudom, mikor, de mostmár nagyon aktuális lenne, ha a Neked szánt fehér hercegem megjelenne...

A randihoz szorítok, nem baj, ha olyan is történik, amit nem kalkulálsz be előre. :)

(Többieknek mondom, hogy ismerem a srácot is, nem fog magába roskadni, ha több lesz, mint ivászat!!!! :))))

2006. okt. 21. 08:05

És ma még a horoszkópom szerint is bal lábbal keltem...

Mindenesetre a sírástól meg a kevés alvástól alig látok ki a szemeimen.

De legalább végre gyászolok...

67. Venes
2006. okt. 21. 08:00

Most minden olyan jó...nehéz elképzelnem, hogy egyszer vége lesz a boldogságomnak. Így lehetetlennek tűnik ez a variáció.

Lehet hogy ezek az emberek, vagyis a sztárok, akikkel indult a téma:), mind ugyanígy hitték, vagy lehet hogy voltak olyanok is, akik meg sejtették, hogy úgyis szét mennek előbb vagy utobb, mert a sztárvilágban azért ez a jelenség igen gyakori.

Szóval nézzük azokat akik nem giondolták volna, hogy vége lesz a kapcsolatuknak. A sajtó csámcsog rajtuk és mi is hétköznapi módon beszélünk róluk. Sőt néha sajnálkozunk rajta, vagy kiröhögjük őket, mert azt hisszük, hogy náluk ez ,,általános". Nem érezzük igazán át, de ha rajtunk csámcsognának, ki lennénk akadva.

Ezzel az ,,írásommal" csak azt akartam, hogy lássuk, milyen érdekes és más is a sztárok világa és hogy mennyire képesek vagyunk másnak képzelni és kezelni őket, mint emberek.

66. 93a74b44ea (válaszként erre: 65. - E71af41436)
2006. okt. 21. 08:00
pitz, ezt ide szántad?
2006. okt. 21. 06:28
imádom a sok okos embert,akik nem tudom mi okból jogot formálnak arra,hogy beleszóljanak olyan dolgokba,amikbe nem kéne....
64. 93a74b44ea (válaszként erre: 63. - 93a74b44ea)
2006. okt. 21. 03:10

És ebbe ne dögöljek bele????????

Hogyan kell?????????????????????

63. 93a74b44ea (válaszként erre: 62. - 7e433abb8e)
2006. okt. 21. 03:07

Én Garronéztem. Előtte sör, bor, vodka...

A könnyeim meg csak folynak.

Miért, ha ilyen jó együtt?...

"bár lehet h ütöm a harmadik x-et de még nem tudtam milyen az mikor igazán szeretnek köszönöm"


Ezt írta...

2006. okt. 21. 03:05

Hú vazze, látom mindenki toppon van.

Akkor most megyek iszom egy Martinit.

George most is ki van zárva.

2006. okt. 21. 03:00

Eddig cseverésztünk...Mintha mi sem változott volna...Rég volt ilyen jó...Csak épp vége...

Miért????

És olyanokat mondott...De erről majd holnap...Lefekszem...Belehalok...

60. Mókica (válaszként erre: 59. - 93a74b44ea)
2006. okt. 21. 02:29

Jaj, baba, nagyon sajnálom!:((

Mondta,hogy miért?

Minden rendben lesz ....tudom most nehéz :((!!! Lélekben veled vagyok!

Millió puszika


Ha bánt valami, vagy csak ducsizni akarsz, irj nyugodtan privit:))) Bármikor szivesen meghallgatlak!!

2006. okt. 21. 01:14

Most beszélünk msn-en...Vége...

Nagyon fáj...

2006. okt. 21. 00:33

Mosz küldtem neki egy mélt, hogy "Hétvégén azért majd beszélünk?".

Így nem bírom tovább...

57. 93a74b44ea (válaszként erre: 56. - 306d60e8d8)
2006. okt. 20. 22:24

Az ex-szel már tényleg csak azon a szinten foglalkozom, hogy válaszokat várok. Még csak nem is magyarázatot. Választ.

Erre gondoltam, hogy nem kellene róla sokat beszélni, de kicsit furcsa lesz, mert akivel most találkozom, minden lelki válságom idején (már ebben az utolsó fél évben) a szemetesládám volt...

Még jó, hogy ti itt meghallgattatok, már nem kívánkozik ki belőlem annyira a dolog. Aminek kellett, kijött. És ezt köszönöm is nektek!!

56. 306d60e8d8 (válaszként erre: 55. - 93a74b44ea)
2006. okt. 20. 22:18

..de akkor a srácra koncentrálj és ne az ex-el foglalkozz!!!!

Ja, és még egy megszívlelendő tanács.. Ne beszélj neki túl sokat a "voltról", ezt senki nem szereti..

Rendi nagylány?:)))

55. 93a74b44ea (válaszként erre: 54. - 306d60e8d8)
2006. okt. 20. 22:14

Biztos, hogy az nem lenne helyes.

Úgy találkozunk, hogy ismeri az egész történetet, minden érzésemet elmondtam neki.

Azt is, hogy vonzódom hozzá. Mert tényleg így van. Nem eszköz!!!!

Miután velem ilyen gané módon elbántak, nem fogok megbántani egy kedves srácot. Ez biztos!!

54. 306d60e8d8 (válaszként erre: 53. - 93a74b44ea)
2006. okt. 20. 21:36
Nem biztos, hogy valakit "eszközként" kellene "felhasználnod" a felejtéshez.
53. 93a74b44ea (válaszként erre: 52. - Cskata)
2006. okt. 20. 20:20

Hát tényleg nem jelentkezik...

Viszont ma újabb pasi újabb találkára hívott!

Csak győzzek válogatni....:)


(Ennyire azért nem vidám a helyzet sajnos, igazából egyik se kellene-egyelőre legalábbis...)

52. cskata (válaszként erre: 49. - 93a74b44ea)
2006. okt. 20. 15:36

ezek szerint, még mindig nem jelentkezett...:(((

ilyenkor olyan jó lenne belelátni a fejébe az illetőnek..:(


a naplódban a Zámbó Andrea versre nem jut jobb szó az eszembe, mint az, hogy tökéletes... (nálam most "szélcsend" van, de még így is beleborzongtam amikor elolvastam..)

remélem, a lehető legrövidebb időn belül aktualitását veszti Nálad!

Szép (szebb) napot!:)

51. cskata (válaszként erre: 48. - Mókica)
2006. okt. 20. 15:18

szegényke!:((( megértelek...:(

no meg gondolom, külföldön nehezebb is lehet a szakítás olyan szempontból, hogy akkor duplán egyedül érezheti magát az ember..:(

remélem, azért vannak ott barátnőid/barátaid, akikkel meg tudod beszélni ezeket az problémákat, érzéseket, gondolatokat! (nekem legalábbis az segíteni szokott, ha nem folytom magamba..)

nem az kell, hogy megmondja az illető, hogy mit csinálj (sőőőt! ne mondja meg, hiszen azt Neked kell eldöntened) - csak sokszor egy kívülálló hamarabb észreveszi a dolgok lényegét, mint aki "benne van nyakig"...

2006. okt. 20. 14:42

Ne adjátok fel. S ne essetek össze! Most nem írok sablonokat.

Engem is sokszor aláztak meg, bántottak meg a nők, mert kövér emberke vagyok. De vagyok. Nagyon érzékeny. De mindig megprobálok a jóra, a szépre emlékezni. Miért, mert valamiért Őt választottam társamul. Valamiért megszerettem. S csak ez maradjon meg bennem. Ha sokat agyalok akkor rájövök h én voltam a hülye hisz ez meg az nem is tetszett benne stb. Eddig nem szabad eljutni.


Hölgyek fel a fejjel! Nem minden pasi olyan. Mondom ezt én mint pasi!

2006. okt. 20. 12:48

Egyre inkább magam alá csúszom...

Nem értem, miért kellett ezt így...

2006. okt. 20. 12:11

Nálam még az a nagyon durva, hogy minden nap úgy tesz, viselkedik, mintha nem is történt volna semmi.Azt mondja, hogy minden rendben lenne, ha nem lihegném túl a dolgokat...??????

Vagyis ha befognám a számat és mindig szemethunynék bármit is tesz!! Nem normális...még úgy viselkedik mintha én lennék az egész kiváltója...

Szörnyű egy pasi.....

Tegnap voltam megnézni a lakásom..hát ez sose lesz kész....ez is elkeserit...

Tegnap már felreppent bennem az a gondolat is,hogy mi lenne ha hazamennék...:(

Azt se tudom mit csináljak 8(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook