Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történik? fórum

Mi történik? (beszélgetős fórum)


1 2
32. t.Ili
2010. szept. 13. 13:00

Az illetőnek 16 éve épült panellakása van a sokadik emeleten.

Előtte,a ház helyén állítólag semmi nem volt.

2010. szept. 13. 12:57
húha! és ezek a szellemek újépítésű házba is befészkelnek??? mert akkor ide is eljöhetnének kikisérni őket ha vannak! hátha nyugisabb lenne a helyzet...
30. t.Ili
2010. szept. 13. 12:54

Egy ismerősöm arról panaszkodott,hogy a konyhába,és a hálóba mindig összekapnak a férjével.

Aztán kisült,hogy szellemek vannak a lakásba.

Hívott valami szakértőt,aki 4 szellemet "kísért ki" a házból.

Azóta happy,és lamour.

29. 81057d5f8a (válaszként erre: 27. - Jozsi.38)
2010. szept. 13. 10:47
hát igen, sajnos csak ezt halljuk:(((((((((((
2010. szept. 13. 09:50
köszönöm. még van mit tanulnom... türelmet és bizalmat.
2010. szept. 13. 08:09
ja és igen. erről minden fórum, újság internet mélyen hallgat, csak a rózsaszín felhőcskét mutatják, arról mélyen hallgatnak, hogy egy anyának is vannak igényei, mert aki ezt szóváteszi, azt kapja hogy ezt akartad nem?
2010. szept. 13. 08:06
csatlakozom! 3,5éve vagyok gyesen és még van hátra 2évem a kicsivel. az apja segít ahol tud, de szükségem van arra hogy kimozduljak itthonról egyedül, mert megőrülök! üdv. kati
2010. szept. 12. 23:49

sziasztok

három gyerekkel és rengeteg egyedülléttel a hátam mögött írhatom nektek, hogy be kell vonni a pasikat is a babázásba

ép elméjű ember nem bírja folyton maga ellátni a kicsiket

főleg, mert nonstop a szolgálat

a férjem nagyon sokat dolgozott és most is így van

míg a két nagy volt kicsi, addig anyukám segített a legtöbbet

rá tudtam hagyni a gyerekeket és jól esett akár csak egy óra szünet is

amikor elmentek nyaralni, napokig tartott a regenerálódás - vagyis ki mertem mondani, hogy nem hiányoznak

most, nagy sokára született a harmadik

imádom, de elfogy nekem is néha a türelmem

most már elég nagy, hogy másra merjem bízni

a nagylányomra nem akarom túl sokat - bár hibátlanul ellátja - mégis gyerek

a férjemben pedig igyekszem tudatosítani, hogy néhány óra hetente egyszer nekem is jár

szóval ezen vagyok éppen


Fehérrózsa! Tudom, az első kisbabánál mindig azt gondoljuk, hogy csak úgy jó neki, ahogy mi csináljuk. De ez nem így van. ÉRzékeli ő is, hogy most apával van és megszokja az ő bánásmódját is.

Tényleg az a legjobb, ha néha magukra hagyod őket és elmész otthonról. Máskor elküldöd őket sétálni, te pedig otthon maradsz. Jobb lesz. Az ingerültségedet pedig igyekezz tudatosan más irányba terelni.

Sok sikert!

2010. szept. 12. 23:18

a férjem már tervezi a kistestvért, én is szeretném, de égnek áll a hajam előre is.

igazából lehet, hogy a hirtelen kötöttség, "szabadságvesztés" az mit nehéz megszokni.

23. 81057d5f8a (válaszként erre: 16. - Dinuss)
2010. szept. 12. 23:11
én 10 évig mondogattam, hogy nem kell még egy gyerek, de aztán úgy láttam jónak, hogy kell egy testvér a fiamnak
22. Dinuss
2010. szept. 12. 23:09
Megyek en is lefekszem de holnap jovok!Jo ejt nektek!
21. Dinuss (válaszként erre: 18. - Dudika14)
2010. szept. 12. 23:07

Igen tudom mirol beszelsz!Neha nalam is elszakad a cerna es akkor ra szoktam kiabalni,amitol persze jobban sir.Na akkor veszek egy (vagy tobb) nagy levegot es magamban morogok es probalom nem a gyereken kitolteni.

Mondtak egy paran,hogy nehez lesz de nem gondoltam,hogy ennyire.Azt hittem jobban fogom birni.Persze imadom a kicsit es semmi penzert nem adnam!!!!!

20. Dinuss (válaszként erre: 17. - Kiraroli)
2010. szept. 12. 23:05
Na igen eddig nekem is ez volt,hogy ha ideges voltam akkor cigi egymas utan de egy hete leszokoban vagyok.Amikor alszik delutan akkor leulok es jatszok a gepen ,mert az kikapcsol.Ugyan igy este is miutan elaludt.
2010. szept. 12. 23:04
na de mostmár megyek aludni.. holnap jövök...
2010. szept. 12. 23:04

Végre egy őszinte társaság:)) Mert mindenhol csak az anyaság szép oldaláról diskurálnak a csajok:S

És ha az ember nem csak a jót emeli ki, azonnal rossz anyának vagy kikiáltva.

Én is sokszor ideges vagyok/voltam. Nem mindig van úgy türelme az szülőnek a gyerekéhez, ahogy kéne...és lesz még rosszabb is:)


A lényeg a lényeg, ettől még imádjuk a kölköket:DD

2010. szept. 12. 23:03
ÉN ILYENKOR FELKAPOM A GYEREKEIM , beveszek egy nyugtatót, elszívok egy fél doboz cigit, és elindulok vásárolni...a másik hogy csinálok egy nagy adag tiramisut, és míg alszanak beülök a tv elé megnézek egy jó filmet, közben befalom az egészet!!!!!!!
16. Dinuss (válaszként erre: 13. - 81057d5f8a)
2010. szept. 12. 23:01
Na latod en ezert sem szeretnek meg egy babat.Bele gondoltam mar jo parszor,hogy mi lenne ha...de azt hiszem nekem az idegeim nem birjak ezt a bezartsagot es a napi 24 oras keszenletet...
15. Dinuss (válaszként erre: 12. - Kiraroli)
2010. szept. 12. 22:59
Ilyenkor mit lehet tenni???Igazabol tarsasag kene de sehol senki erdemleges akivel lehetne...
2010. szept. 12. 22:58
JAJ DE JÓ TUDNI HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL!!!!
2010. szept. 12. 22:57

sziasztok!

én a második gyerekemmel csinálom most ezt. az elsőnél sem segített a férjem, most sem akar:(((((

én lassan a gyogyóban végzem.............

12. kiraroli (válaszként erre: 11. - Dinuss)
2010. szept. 12. 22:57
ROKONLÉLEK!!!!!!
11. Dinuss (válaszként erre: 9. - Kiraroli)
2010. szept. 12. 22:56
Teljesen igy van!Nekem a fiam mar 15 hos de neha meg ma is ugy erzem,hogy belebolondulok.Es itt tenyleg nincs senkim csak a gyerek meg a ferjem.
10. Tina87
2010. szept. 12. 22:56
nehéz...de vagy megoldjátok ketten vagy nem működik...nálunk nem ment, apuka nem akart családosdit játszani.
2010. szept. 12. 22:55
próbálj meg egy mukkot se szólni és ha kell még kényszerből is mosolyogni... én már megtanultam... másképp nem megy! ez drágám depi!!!! egyedül a gyerekkel egész nap, nem segít senki érzés, na meg az állandó gügyögés ... jaj én mégegyszer nem vágnék bele elég volt ez a lassan 6 év...
2010. szept. 12. 22:55
Jah bocsi mar latom,hogy irtad,hogy fel eves.En ugy voltam ezzel,hogy a baba fel eves koraig seki nem tud vele mit kezdeni csak az anyja.Hiba volt,ma mar maskepp csinalnam.Annyit tudsz tenni,hogy rahagyod egy par orara a babat te meg elmesz setalni,vasarolni.Es ha lehet ezt minel surubben csinald meg,mert igy meg fogsz orulni.
2010. szept. 12. 22:53

Szia!Nalunk ugyan ez volt a helyzet.Ugy voltam vele,hogy minden a baba es csak mellesleges a ferjem.Minden egyes kis hulyesegert ugrottam,ott kotottem bele ahol tudtam.Ez kb 10 honapos koraig tartott.

Mennyi idos a babad?

2010. szept. 12. 22:51
szivesen segit, de mindig találok valamit ami nem stimmel
2010. szept. 12. 22:50
azóta a világ minden egyes pici dolga zavar vele kapcsolatban. lehet a fáradság, de minden egyre rosszabb, attól félek, "elkergetem"
4. Tina87 (válaszként erre: 2. - Feherozsa)
2010. szept. 12. 22:49
kialvatlan vagy és fáradt és úgy érzed minden rád marad?és ő semmiben nem segít és ezért bosszankodsz vele?vagy hogy?
2010. szept. 12. 22:46
A baba miatt van? Úgy értem esetleg a fáradtság és kialvatlanság miatt kötözködsz vele, vagy más miatt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook