Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi számít elhanyagolásnak? fórum

Mi számít elhanyagolásnak? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 16. 14:00

Jártam már úgy, hogy az exem mindig mondogatta, hogy szeret, de nem éreztette.

Most a párom nem mondogatja, mégis fontosnak érzem magam a számára. Azzal fejezi ki, hogy figyel rám, érdekli a véleményem, számíthatok rá bármiben, és egyszerűen "csak" nőként és egyenrangú társaként bánik velem! Ennél nem is kell több! :)

2011. aug. 15. 18:05
Én csak arra voltam kíváncsi,másoknál hogy megy ez...illetve,hogy nyilván,ahány ház,annyi szokás,ezért is érdekelt volna,hogy amit a hölgy kap,az semmi,vagy csak egy egyéb formája a "megbecsülésnek".
15. sunshine24 (válaszként erre: 4. - 07016ed7ac)
2011. aug. 14. 12:32
Ja, ez már egyeseknél a kényeztetés kategória? Ennek alapnak kellene lennie. Amelyik férfi erre nem képes, azt meneszteni kell, ennyi.
14. spinneli (válaszként erre: 1. - 07016ed7ac)
2011. aug. 14. 12:03
Szerintem ez nayon személyfüggő, van akinek kevesebb is elég, van akinek semmi sem...sok esetben sok nőnek, nem a bók jelenti azt, hogy törődnek velük, hanem teljesen más dolgok...
13. 4c488b47fa (válaszként erre: 12. - 07016ed7ac)
2011. aug. 14. 12:00
Szerintem sem vele van baj.... Nem tehet róla, ha végül elmúlt :((
12. 07016ed7ac (válaszként erre: 11. - 4c488b47fa)
2011. aug. 14. 11:06

A probléma ott indul,hogy a hölgy nem érzi úgy,hogy ő kevesebbet adna,mint az elején,beletörődős tipus amúgy is,és mostanában vette észre,hogy ő viszont már nem kap szinte semmit.

Úgy kezdte érezni,hogy már nem szereti a férjét,a szexelünk? kérdésre,ami mostanában már csak így hangzik el,nem lábremegős vágy,hanem undor fogja el..

És mikor elgondolkozott,hogy mit csinál rosszul,rájött,hogy lehet nem is csak vele van a baj...

11. 4c488b47fa (válaszként erre: 8. - E705905164)
2011. aug. 14. 10:53

Ez így is van. De mindenki más, ezért másképp igényli - és adja - a törődést, a figyelmet és a többit - hovatovább, még a féri és nő között is van ebben különbség, ami rengeteg félreértéshez vezethet!

Kell valamiféle kompromisszumkészség... szeretem, és elfogadom, hogy néha "túl sok", vagy "túl kevés", mert tudom, hogy ő ilyen (ismerni egymást... nagyon fontos!). Ugyanakkor: pont azért, mert szeretem, örömet szerzek neki, rájövök, hogy nekem is jó az, ha jobban kimutatom, amit érzek, hogy fontos nekem. Ilyen egyszerű, és igen, egy nőt mindig meg kell hódítani! :)


Sok kapcsolat ezért is megy tönkre, emiatt múlnak el az érzelmek, és azután a másik fél már hiába igyekezne, nem talál már viszonzásra, elfogadásra.


Meg kell beszélni a helyzetet, mindig lehet változtatni, amíg nem késő! Ha az illetőnek fontos a kapcsolat, tenni fog érte.

10. 07016ed7ac (válaszként erre: 8. - E705905164)
2011. aug. 14. 09:51

Igen,köszönöm,valóban. Ezzel most sokkal beljebb vagyok.


Látom,nem mozgatós ez a fórum senkinek. Sajnálom,szivesen beszélgettem volna erről...

9. fb546889fa (válaszként erre: 8. - E705905164)
2011. aug. 13. 23:23
Nagyon egyet értek!
2011. aug. 13. 18:13

egy kapcsolatban adok-kapok...legalábbis ez a normális és nem várok el többet,mint amennyit én adok és elvárom ,hogy kapjak legalább ugyanannyi törődést is (viszonozva)amennyit én adok!

ha nincs ez meg akkor van baj:)

7. 07016ed7ac (válaszként erre: 5. - 07016ed7ac)
2011. aug. 13. 16:23
Vagy lehet,hogy teljesen rosszul fogalmazok...5 éven keresztül győzködte magát az adott hölgy,hogy minden azért történik (nem történik9 mert biztos ,hogy az ő hibája...Mostanában kezdi úgy érezni,hogy lehet,hogy ő nem kapja azt,amire alapvetően szüksége lenne,és ezért mindegy,bármennyire is erőlködik,múlnak az érzések..és csak múlnak...és csak múlnak...
2011. aug. 13. 16:21

Szerintem ha már ilyen fajta kényeztetésről beszélünk,akkor alapnak kell lennie az,hogy a másikat érdekelje mi van azzal akit szeret.És nem összekeverendő a kérdezgetéssel,hogy hol jártál stb...mert volt egy ismerősöm,akinek amikor elmondták,hogy figyelj,ne kérdezgess és ne nyomozz utánam,csak annyit mondott:"de legalább törődök Veled és érdeklődök"...

A törődést sem szabad túlzásba vinni,szerintem!

Kis apróságok,figyelmesség,mindenkinek a maga és a másik igénye szerint:)

5. 07016ed7ac (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. aug. 13. 16:18

Jól is mondod,meg jól is mondod. :D

Arra akartam ezzel célozni,hogy adott esetben,egy teljesen fiktív nőszemély,ha ennek örökös hiányát tapasztalja,akkor abban ő a felelős-e,hogy már nem tudja szeretni a társát...

2011. aug. 13. 16:16
A kényeztetést úgy értettem,hogy odafigyelés,beszélgetés,érdeklődés,törődés..nem tárgyi,hanem személyre szabott,lelki alapon.
2011. aug. 13. 16:16

furcsán fogalmaztál: "feljogosítja a nőt..hogy a szerelem elmúljon a részéről" -

azt a nő nem direkt csinálja, hogy elmúlik a szerelme, hanem megtörténik...nem jogosultságon múlik, nagyon rossz kifejezés ide ez a szó.


Egyébként meg szerintem természetes folyamat, hogy elmúlik a szerelem, ha a nő elhanyagolva érzi magát.

2011. aug. 13. 16:13

Az én párom nem bókolgat állandóan és nem kényeztet "úgy"...viszont érzem,hogy szeret,őszinte és korrekt:)

Valakinek kell az,hogy folyamatosan mondják Neki,hogy milyen szép,stb stb,meg mondjuk az állandó ölelgetés,a puszilgatás,a másik seggében levés(már bocsi).Nem vagyunk egyformák,de én nekem a tettek(nem a puszi-ölelés)sokkal nagyobb kényeztetést jelentenek:)

2011. aug. 13. 16:10

Nagyon sok helyről (fórumok,naplók) olvasom,hogy a férjük,barátjuk a hölgyeket általában "kényeztetik" és bókolnak nekik,törődnek velük.

Ez pontosan miben is nyilvánul meg? És mindennek hiánya feljogosítja a nőt arra,hogy a szerelem teljesen elmúljon részéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook