Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hete szedek Meforal tablettát, és mostanában nagyon puffadtnak érzem a hasam és derékfájdalom is gyötör. Okozhatja ezt a gyógyszer? fórum

3 hete szedek Meforal tablettát, és mostanában nagyon puffadtnak érzem a hasam és derékfájdalom is gyötör. Okozhatja ezt a gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 6. 22:19
Először Adimetet kaptam, de fájt nekem is a derekem. Voltam nőgyógyásznál, csináltattam hasi ultrahangot, minden negativ volt.Abbahagytam a gyógyszert és a fájdalom szép lassan elmúlt. Ezt elmondtam az orvosomnak, aki Meforalt írt fel helyette. Sajnos újra jelentkezett a panasz. Nem merem tovább szedni egyiket sem.Az orvos szerint ilyen mellékhatás nincs.Kíváncsi vagyok más is tapasztalt-e ilyet.
6. Cica86 (válaszként erre: 5. - Kszb)
2013. febr. 14. 21:18
Igen, köszönöm, már írtam is vissza:)
5. kszb (válaszként erre: 4. - Cica86)
2013. febr. 14. 20:53
küldtem privit, láttad? :)
2013. febr. 14. 20:45
Igen, mindent igyekszek tartani, amit a dokim mondott.
3. kszb
2013. febr. 14. 17:49
a puffadás okozhat akár derékfájdalmat is, a Meforal meg puffadást. Tartod a diétát mellette?
2013. febr. 14. 17:48
Még nem jött meg a menzim sem, azt mondta a doki, h. várjunk még 2 hetet aztán meglátjuk mi lesz.
2013. febr. 14. 17:47
3 hete szedek Meforal tablettát, és mostanában nagyon puffadtnak érzem a hasam és derékfájdalom is gyötör. Okozhatja ezt a gyógyszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook