Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai terhesség esetén mire utalhat a vérzés? Okozhatja a gyógyszer? fórum

Korai terhesség esetén mire utalhat a vérzés? Okozhatja a gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


2023. ápr. 9. 23:31
Írok hátha valakinek segítség lenne. Egy bevérzett tüsző okozta a vérzést azóta kezd felszívódni és minden rendben. 10. Hétben vagyunk
2023. márc. 9. 19:43
Hat annyit tudok kinek hogyan. Csak szerintem egy lombikosnak nagyobb a félelme. Nekem anya mesélte amikor még élt hogy neki 3 hónapig volt vérzése velem aztán itt vagyok. Persze lehet sokminden
2023. márc. 9. 12:27

Azért azt szögezzük le, hogy a vérzés sosem normális. Mindig okozza valami. Vagy szerencsés vagy és olyan gond, ami nem a babákkal függ össze vagy.... de ezt Te is tudod. Lehet hematóma, mioma, seb, ami mondjuk enm feltétlen okoz vetélést. De egy genetikai rendellenesség, progeszteron hiány meg ügye gond.

Nekem mindig ezt mondták a doki, hogy azt ügye tudja, hogy a vérzés sosem normális.

2023. márc. 8. 22:57
Ja nem ott van bocsi, már össze vagyok zavarodva🥰
2023. márc. 8. 22:56
Köszönöm. Azért megnyugtató. Azt elfelejtettem odaírni hogy lombik.
2023. márc. 8. 22:13
Nagyon gyakori a vérzés, barnázás. Amikor én voltam kismama lett egy jó kis ugyanabban a hónapban születő babás csoport, ahol több százan voltunk. Az első trimeszter alatt a társaság jó részének volt ilyen gond. Meg merem kockáztatni hogy akár a felének, van akinek elment de nagyon sokaknak nem. Persze érthető hogy nagyon megijed és aggódik mindenki, és nagyon az elején vagy de bizz a pindurban, beszélj hozzá. Sajnos ez a helyzet jelenleg nem rajtad múlik, csak bízni tudsz hogy minden rendben lesz. Mert épp úgy meg van erre is az esély. Van ismerősöm aki 12 hetesen kezdett vérezni durván, úgy ment az ügyeletre hogy tuti elment a baba, nem tudták meg mondani honnan jött, pedig tényleg elöntötte a vér, lassan 5 éves a fia. Drukkolok hogy minden rendben legyen.
2023. márc. 8. 21:08
Azta. Gratulálok. Akkor csak nem lesz baj😊
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:06

Nekem volt. 5 napig ömlött. Azt hittem menses és nem sikerült. Abbahagytam a progeszteront is, én hülye. A mai napig nem tudom, hogy mi volt. Talán a méhszáj polip, amit beültikor vettek észre. Az később is vérzett, de nem ennyire, le is műtötték terhesség alatt. Soha nem látták vérzés nyomát méhen belül.

5 éves múlt a bébi, itt eszi a nőnapi gumicukromat mellettem. 😊

2023. márc. 8. 17:06

Sziasztok!


5 hetes terhes terhes vagyok. Stimulációtól asa protect+prednisolon+clexane.


Kedd éjjel pisiléskor volt vérzés de elmúlt azóta csak barnázások vannak.


Ma voltam a meddőségiben. Rutascorbint 3x2 javasolt. Eltérést nem látott. 7mm petezsák van még embrió nélkül.


A kérdésem az lenne hogy volt már valaki így és megmaradt a baba?


Okozhat valamelyik gyógyszer vagy a clexane ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook