Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet ennek az oka? fórum

Mi lehet ennek az oka? (beszélgetős fórum)


18. Miss Angel (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 27. 00:22

köszönjük az általánosítást


én személy szerint NAGY ÍVBEN KERÜLÖM a bunkó harsány ,nagyszájú és nagyképű EMBEREKET ,nem csak a férfiakat,mindenkit,aki ilyen,sőt,egyenesen hányingert kapok tőlük!!!

17. pteri (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 22:22
Szerintem nem mindenki bunkó, aki nem olyan szerencsétlen, mint te. Nem egy átlagos nőt kellene keresned, hanem egy hasonló mimózát, mint te és boldogok lennétek mindketten.
16. kisj
2021. márc. 26. 19:39

Szerintem ne görcsöljél, oldódjál fel.

Lazíts.

15. Fisica (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 18:45

Nagyon gyereknek nézel ki.

Ezen a kedvesség és udvariasság nem fog segíteni.

Az csak duma, hogy a külső nem számít. Szerintem itt kellene a változást megejteni, amennyire lehet.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 18:30
Van egy kérdésem. Számodra mindegy lenne milyen a hölgy, ha nagyon udvarias, leányiskolában nevelték bele a jellemet, kellemet? Esetleg kellene az is, hogy külsőre is vonzónak találd, vagy nem baj, ha édes szakálkák villanak az állán, 150 cm és 90 kg ?
13. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 18:01

Szerintem nem a bunkóság jön be nekik, hanem az önbizalom. Az ilyen pasiknak meg sokszor nagy az önbizalma. Különben van sok lány, akiknek az udvarias férfiak tetszenek. Udvarias nem egyenlő a nyálas és tesze-toszával.

Kül. személy szerint én utálom ha valaki bunkó, legyen az férfi v. nő.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 17:08

Már annyi fórumot indítottál, el is olvasod, vagy kiírod és várod a sültgalambot? Ezekkel a fórumokkal mi a szándékod?

Személyszerint írtam már, hogy a hajadon, ruhádon,szemüvegeden kellene változtatnod. Lehet egyből sikeresebb lennél.

Minden emberben van, ami a másik számára irritáló. Most a covid alatt nehezebb személyesn ismerkedni. Türelem, zsák a foltját megtalálja.

11. vigyefene (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 15:11

László.

9 nagyon jó hozzászólás eddig.

Olvasol és tanulsz?

2021. márc. 26. 15:00

Minden csak szemlélet kérdése.Akit te bunkónak itélsz,lehet,hogy egy bizonyos tipusu nőnek viszont bejön.Természetesen csakis az én véleményemet tudom leírni,mert óvakodnék általánositani.


Sosem volt szimpatikus a trágár,durva beszédű,öntelt,kigyúrt testalkatú férfi.Viszont fiatalabb koromban a visszafogottabb tipusu férfiak tetszettek inkább,de bevallom az egyik csalódást okozott.De ugyan igy volt azzal is aki magát "túlokosnak",szuper intelligensnek mutató férfival akinek igazi énje kiderült az idő folyamán ,semmivel sem volt különb az előbbi tipusnál.


Ám milyen az élet,életem szerelme olyan kinézetű volt,amilyet azelőtt soha nem ismertem,mégis szerelem volt első látásra.Azt jelenti ne itélj elsőre,külső alapján,ha valaki netán nem a legújabb divatos ruhában ismered meg.Sok olyen férfi van aki intelligens,figyelmes,érzékeny,emberi,mégis férfias egészen.Ilyen a mostani párom.

9. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 14:52

Nem szeretnék bunkó lenni, csak nagyon őszinte. Bocs ha nyers vagyok.


Miért nem találsz egy lányt, nőt aki értékelne?

Mert ránézésre is halálosan unalmas és ahogy Unom írja nyálas vagy, ebben pedig semmi vonzó nincs. Kedves oké, és kb ennyi. Az a kategória aki örök barátzónában marad. Lehet jó hallgatóság vagy és kb ennyiben ki is merülsz.

És most figyelj most jön a rejtély megoldása.

Az evolúció nem hülye, úgy kódoltak minket nőket biológiailag, hogy ahhoz vonzódjunk akiben több a tesztoszteron. Amiből Neked láthatóan nem sok jutott. Egyszerű túlélési stratégia az evolúciótól, akiben több a tesztoszteron férfiasabb,- ha úgy tetszik bunkó- több eséllyel jobb nemzőképes, jobb genetikát tud tovább adni. Potenciálisan nincs meg benned elsőre a grátisz amire bármelyik nő felkapja a fejét.


Hagyd abba ezt a jaj de kedves meg őszinte meg tisztelettudó vagyok dumát. Ez már annyira bemagolt szöveg a részedről, erre egy lány sem fog megmozdulni.


Tudod ha nincs meg benned az a plusz akkor tegyél érte.

Ha nem tudod külsővel eladni magad, akkor add el magad dumával, és viszont, járj el sportolni, képezd magad több téren. Tágítsd ki a határaidat. válts stílust.

Nekem van olyan volt osztálytársam aki alacsony, helyesnek egyáltalán nem mondható, még csak daliás kiállása sincs, és nem nem a pénzével veszi meg a csajokat, olyan dumája van, hogy bármilyen szép csajt feltud szedni. Karizmatikus, amit szintén lehet tanulni.

8. simple (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 14:14
Más egy rendes, kedves, udvarias férfi, aki úriember, de mégis igazi férfi. Meg más egy nyámnyila, határozatlan szerencsétlen fiúcska, akire nem lehet támaszkodni. A nők az előbbit keresik, aki ott van nekik, mint szilárd bástya.
7. vivo44 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 14:07

Nekem az a tapasztalatom, hogy a konyak nagyon rossz ízű.

Mégis van, aki szereti.

nem szabad általánosítani, másokra is rávetíteni azt a jellemet, ami te vagy, mert nincsen két egyforma ember.

Véleményem szerint a bunkó pasikat senki nem szereti, persze van aki a viccelődést is bunkóságnak veszi, főleg ha meg van....máskor pedig szórakoztató.

A baj az veled, hogy te sem rosszfiú nem vagy, sem tisztelettudó, hanem rinyálós vagy. Amit valóban nagy ívben kerülnek a nők.

2021. márc. 26. 13:39

Szerintem nincs ember, aki a "bunkókat" szereti, na meg a határ is mindenkinél máshol van,hogy kit hív bunkónak! Ez nem egy objektív dolog! :D

Nekem személy szerint a legnagyobb szexepil az intelligencia!

2021. márc. 26. 13:26
Nem szeretem a nagyszájú, bunkó férfiakat. Viszont az, hogy egy férfi kedves és tisztelettudó, az sem elég ahhoz, hogy bejöjjön nekem.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 13:08
Én magam vagyok bunkó, nagyszájú rosszkislány. Nekem sem kellene egy nyáltól csöpögő folyton udvariaskodó egyén...
3. unom (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 12:58

Voltál mind a kettő?

Beszélgettünk, te nem udvarias vagy, hanem nyálas. Nagymamák kedvence.

2. birebora (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. márc. 26. 12:56
Nem tudom, én nem vonzódom a bunkókhoz.
2021. márc. 26. 12:50
Sziasztok! Elsősorban a hölgyekhez szólnék, de bárki véleménye nagyon érdekel. Vajon miért van az hogy a nők nagy része a nagyszájú, bunkó, udvariasságot hírből sem ismerő "rosszfiúkhoz" vonzódik, azt a férfit aki meg kedves, tiszelettudó, azt kinevetik, vagy nem veszik komolyan? Mert nekem ez a tapasztalatom, érdekelnek a vélemények.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook