Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? fórum

Ennek lehet/legyen folytatása? Munkahelyi románc? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. Deiss
2023. jan. 23. 22:13

Mindenki jól látja a szitut csak egy valaki fog mindig mindenre egy "de"-vel reagálni.😏

A Fi minden szavából egyértelműen kiderül,hogy belecsavarodott a fickóba.Nekem szeretethiánynak,magányosságnak tűnik,így ha a szex nem is megy,de legalább figyelmet kap.

Ha a Fi meg nehezen elégíthető ki,lehet nem a pasi a túl gyors.🤷‍♀️

Ennek a romámcnak sztm.szomorú vége lesz és bónuszként jó car lesz a továbbiakban együtt dolgozni.🫤

Deh már megvolt a kezdő dobás.Két körből kimaradt az elején,de ha vlki elkezd játszani,általában nyerésre hajt,szóval kár is mondani,hogy engedje el,mert nem fogja...

83. globus
2023. jan. 23. 21:37
Mi újság errefelé?
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 79. - Hahód)
2022. okt. 22. 20:11

Igyekszem erős lenni. Ha nem keresem, nem hiszem, hogy Ő keresni fog. Mert Ő bármikor talál magának -arra- nőt.

Nekem a törődés hiányzik, hogy nőnek érezzem magam. Mellette kicsit az lehetek. De ez idővel kevés lesz, mindig több kell majd és ezt nem kapom meg tőle, mert van barátnője és mert velem is ezt tenné. Nem vagyok büszke magamra. Kezd lelkileg kicsinálni ez a dolog.

A szív és az ész harca ez megint.

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Hahód)
2022. okt. 22. 20:06
Én is használom Őt. A lelkemnek is jót tesz. Még ha rövid időre is..
80. hahód (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 22. 19:49

"Komolyan próbálom tartani magam, mert hosszútávon ez nem mehet. Én is tudom. De magát a pasit sem értem…"


Pedig marhára érthető a pasi. Dugni akar és te szépen kiszolgálod az igényeit.

79. hahód (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 22. 19:45
Még annyit, ha valóban el akarsz szakadni a pasitól az csak tőled függ. Döntsd el és tarts ki a döntésed mellett. Fejezd be a játszmázást, felnőtt nőként küldd el ha újra próbálkozik.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Főnix3)
2022. okt. 22. 19:43

Nehezen megyek el egyébként is! Nincs egyszerű dolga velem senkinek. Ez a része az én hibám. :) Bizonyára nem ismerem a testem, ill. nem tudom mi jó nekem. Kevés partnerem volt egyébként is, illetve gátlásos vagyok, függetlenül ettől a kialakult helyzettől...

Őt mindig megkívánom szinte.


A méreti adottságai nem hagyhatók figyelmen kívűl. Illetve közben is nagyob odaadó, figyelmes, e téren jobban összecsiszolódtunk, de gyorsan elmegy. (Ezen lehetne javítani, de mint írtam én sem vagyok hibátlan.)

77. hahód (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 22. 19:43

Nem is a te dolgod, hogy boldog-e a kapcsolata a barátnőjével.

Neked azzal kellene foglalkoznod, hogy ne alázd magad tovább egy ilyen helyzetben.

Értem, hogy érzelmileg érintett lettél, de a te döntésed volt, hogy a kezdeti szimpátia elmélyült.

Ha elküldted volna, hogy a barátnőjével oldják meg a problémáikat, lett volna pár szar napod a "mi lett volna ha" kérdést ismételgetve. Így utólag nézve kimaradtál volna egy egyoldalú, önző szexből.

Amúgy kurvára rá vagy kattanva még így is. Pedig csak űrítőedénynek használt és használna továbbra is. Komolyan ennyire becsülöd magad?

Piszkosul haragudni fogsz majd magadra, hogy megengedted hogy így bánjanak veled.

76. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 22. 17:46
Ő kétszer is elment, te meg egyszer sem? Nah én tuti nem foglalkoznék ilyen figyelmetlen szeretővel! Ajánlom neked is a továbblépést!
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Temmp)
2022. okt. 22. 17:36

Korábban is beszélgettünk már, ill. mástól is hallottam, hogy nem él együtt a barátnőjével, nagyon ritkán alszik nála. Valamint nem érdeke, hogy hazudjon. Ha taszítani akarna és féltené nagyon a kapcsolatát, inkább azt mondaná minden nap taliznak, de nem így van.


Elég erős a parfümöm egyébként, biztos megérezné rajta.


Én nem tudom boldog-e ebben a kapcsolatban, de én tudom, hogy miattam se több se kevesebb, ha nem én, majd más lesz, mondtam is neki, hogy ha úgy érzi nem kell folytatni. Semmit sem erőltetek.

Én sajnos már jobban ragaszkodom hozzá, mint kellene. Mert nő vagyok. Aki a testèt adja, az a lelkét is kicsit…majd egyre jobban. Biztos érzi és látja, viszont magamban el kell döntenem, hogy nem keresem. Nem játszma ez. De nem futok utána. Kedves leszek, mosolygós, amilyen eddig is, de nem keresem. Keressen Ő, ha szeretne valamit. Ha nem keresem és ő sem, biztos könnyebb lesz elszakadni…

74. temmp
2022. okt. 11. 09:02

Honnan tudod, hogy a baratnojevel nem el egyutt, meg alig szexelnek? A pasi mondta?


Jobban tenned, ha keresnel vki mast, akitol megkapod az erintest, a figyelmet a torodest. Ebbe bele fogsz lelkileg dogleni, mar bocs...

Vedd eszre, hogy hasznalati cikk vagy. Semmi tobb. Ezzel nem is lenne baj, ha ez kolcsonosen igy lenne, de te szerelmes leszel, ill. fuggo. Aztan veged...

2022. okt. 10. 16:26

Azóta is meg van a kémia köztünk, a körülmények miatt sem történt még szex, de tervben van/volt. Lopott, szenvedélyes percek vannak.

2x is próbáltam lezárni a dolgot, egyszer Ő nem “akarta”, hogy vége legyen, másodszorra én gondoltam meg magam.

Újra kijelentette, hogy nem tud többet adni. Nem hiteget, ezt tisztelem benne. Ugyan nagyon fájt, de tudom igaza van, ésszerűen gondolva valóban lehetetlen, hogy valaha is együtt legyünk... Ő nem az én emberem, soha nem tudna hűséges maradni, mégis kell az érintése, a figyelme, amit nem mindig kapok meg, legalábbis csak nagyon ritkán.

Nem mentség, de nem értem, mert a barátnőjével nem is él együtt, nem is alszanak együtt soha, nincs közös gyerek! Miért ragaszkodik hozzá? A szex sem lehet annyira nagyon jó, ha más is van rajta kívűl! Alig szexelnek!

Komolyan próbálom tartani magam, mert hosszútávon ez nem mehet. Én is tudom. De magát a pasit sem értem…

72. 8595ce10ba (válaszként erre: 71. - Lufthansi)
2022. szept. 16. 22:13
😀😀😀😀 inkább nem képzelem el milyen lehet…
71. Lufthansi (válaszként erre: 70. - 8595ce10ba)
2022. szept. 16. 21:27

Ez a Lufi olyan romlott mint a tavalyi pástétom..-)


De mit csináljak, ha az élet már csak ilyen?

70. 8595ce10ba (válaszként erre: 69. - Lufthansi)
2022. szept. 16. 20:02
Jaj Lufi, olyan izé vagy 😀😀😀😀😀
69. Lufthansi (válaszként erre: 68. - 8595ce10ba)
2022. szept. 16. 19:06

Azt hittem azt írod, hogy:


"Ha nem nyitod szét a combod akkor legalább tátsd nagyra a szád..-)


érzékenyektől bocsánat..-))

68. 8595ce10ba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 17:58

Te vagy itt a 100. nő aki nős pasival kefél, aztán utána nyekereg hogy jaj mi lesz.

Ha nem nyitod szét a combod akkor most nincs problémád.

67. tádámmm (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 17:15

Nincs olyan pasi sajnos, aki visszautasítja a felkínálkozó ribizliket... igen, öltözz csajosan, had álljon a dákó.

Getinctelenek vagytok mindketten.

66. Lufthansi (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 16:30

Ne legyél lehangolódva, annyit nem és az egész történet.


Inkább találkozz és gyengülj el velem, aztán a velem szerzett új tapasztalataid megint megbeszéljük itt a hoxán.

na, áll a deal?..-)

2022. szept. 16. 15:39

Annyira köszönöm a sok értékes hozzászólást! Nagyon le vagyok hangolva. :(

Sajnos hibás vagyon nagyban, naív voltam. Elgyengültem.

Ő meg csak játszmázik. Jövő héten nem keresem egyáltalán, pedig sokat leszünk egymás közelében és szinte csak ketten, szóval csajosabban öltözök majd és ha esetleg kedve lesz “hozzám”, megmondom neki, hogy ennyi volt…

64. temmp (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 14:33

Ha szeretné a párját, nem veled szexelt volna.

Mindkettőtöket használ. Csak a párját valamivel több mindenre, mint téged, de egyikőtöket sem tisztel, becsül értékel, szeret.

63. Lufthansi (válaszként erre: 62. - Kacsahercegno)
2022. szept. 16. 14:00

Na, mégis csak én írtam akkor a biztos megfejtést a 33. posztban..-))


ha abban is tehetségtelen akkor ki kell dobni.

62. Kacsahercegno (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2022. szept. 16. 12:52
Jó hát próbáltam elképzelni, na. 😅 Tudom, hogy vannak ilyen főnyeremény pasasok, akik 3 perc után kidőlnek és megkérdezik hogy elmentél-e (a semmitől) na de hogy a duzzogásból se esett le, hát.... 🙄 És ezután FI még esélyt adna neki, komolyan, nemhogy olyan alacsonyra rakjuk a lécet a férfiaknak, hogy csak át kéne lépni, de nincs is léc...
61. michelle.r (válaszként erre: 19. - Kacsahercegno)
2022. szept. 16. 12:35
Néha gonoszabb vagy, mint én 😂😂😂
2022. szept. 16. 12:01

Ha tudod, hogy a párját szereti, akkor eleve minek kellett ez az egész?! De mindegy, már megtörtént.


Persze, hogy akar tőled valamit. Még két egyoldalú orgazmust. Vagy amennyit csak hagysz. Szomorú, hogy még ezek után is úgy beszélsz, hogy nyitva hagyod neki a kaput.

59. michelle.r (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 11:55
Ugye nem gondolod, hogy nem tudja, hogy megint játszmázol? Ezzel el is árulod magad, hogy mennyire odavagy érte. Nem olyan egysejtűek a férfiak, ahogy azt a sértett nők szeretnék hinni, és híresztelni.
2022. szept. 16. 11:55

Nem titkolom, kedvelem nagyon, de tudom, hogy szereti a párját.

Így hát én többet nem kezdeményezek nála, ha szeretne esetleg még tőlem valamit, adja tudtomra! Részemről ennyi!

57. Kacsahercegno (válaszként erre: 56. - Dad1f54482)
2022. szept. 16. 11:35
Ez hogy jön ide? A páromat majd kidobom ha megtudom hogy kavart a kolléganőjével, de nem ez volt a kérdés.
2022. szept. 16. 11:30

Hirtelen milyen sok a megértő hozzászólás F1 felé :)

Aki ugye egy foglalt pasira hajt, aki lehet pont a ti párotok :DDD

2022. szept. 16. 11:19
Az a baj, hogy ő már eldöntötte, hogy mit akar. Te meg valami olyat akarsz, amit nem kaphatsz meg.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook