Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a kislányom szemével? fórum

Mi lehet a kislányom szemével? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 8. 15:42

Mindenképpen valami gyulladás, ami egy jó szemcsepptől pár nap alatt helyre fog jönni, de akkor is legalább 5 napig csepegtest, mert ha nem pusztulnak el a kórokozók akkor ujra fellángolhat.

A mások lehetőség a könnycsatorna elzáródás,de annak a tünetei már pár hetes korban jelentkeznek,ezek visszatérő gyulladás képében, ami semmi kezelésre nem reagál.

8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 7. - Lizoka)
2009. júl. 8. 15:18
Ha elmúlik időközben, akkor is jó lenne, ha orvoshoz vinnéd, lehetőleg szakorvoshoz. A biciklire adj rá úszó vagy napszemüveget.
2009. júl. 8. 10:46
nem hiszem hogy árpa mert csak piros és duzzadt.a huzatra már én is gondoltam mert állandóan bicajozunk és amilyen szeles idők vannak lehet hogy a bicajon huzatot kapott.mindenképpen elviszem dokihoz csak eddig mire elvittem volna elmult.
6. kattyus (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2009. júl. 8. 10:29
Okvetlenül nézesd meg a kislányt szemorvossal.
5. ében11 (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2009. júl. 8. 10:18
van hogy eldugul a könnycsatorna.doki kellene(ügyelet).
4. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2009. júl. 8. 10:17
Ne várj vele, vidd el szakrendelésre!
2009. júl. 8. 10:14
Nem volt huzatba véletlenül,mert nekem attól szokott fájni és piros.Vagy esetleg nem voltatok mostanában valahol fürdeni,mert a páromnak a víztől szokott fájni.Nem ment bele valami a szemébe,esetleg begyullad tőle?
2009. júl. 8. 10:12
talán árpa???
2009. júl. 8. 10:11
3 éves kislányom szeme kb.1 hónapja bepirosodik a könycsatornánál a sarka másnapra elmúlik.aztán feldagad a szemhéja és az is elmúlik.aztán 3-4 nap semmi vagy 1 hét is volt és újra kezdődik.most jó 1.5hétig semmi nem volt és tegnap megint kezdődött.az orvosunk szabin van a héten el sem tudom vinni.ja és csak a bal szeme.nem csipásodik nem fáj neki csak piros és feldagad.szerintetek mi lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook