Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a gond? Kisebb felfázás esetleg komolyabb? Elképzelhető hogy beképzelem? fórum

Mi lehet a gond? Kisebb felfázás esetleg komolyabb? Elképzelhető hogy beképzelem? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 29. 22:12

Kicsit már olyan mintha vizelési inger nemlenne csak néha néha lenne vesetáji fàjdalom.

De se làz se semmi.

2022. jún. 29. 13:17
Walurinál max, nekem bevált, ha felfázásod van amit a klíma is okozhat. Olvass rá, nekem az urológus ajánlotta.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 20:28
Kerüld a túl hideg klímát.Nem normális hogy van ahol 18-20 fokon süvít.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 17:02

Ha úgy érzed gondod van, menj el urológiára, oda nem kell beutaló sem, csak időpont.

Ha nagyon fájna valami, akkor fogadnak azonnal is.

2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 16:45
Hallgass a háziorvosodra,ha nem vagy elégedett a tudásával keress mást.
2022. jún. 28. 16:32

Mióta voltam vizelet vizsgálaton és találtak kevés bacit és fehérjét a vizeletemben a háziorvos azt mondta ez normális ( bár úgyéreztem rossz napja volt )



Pár napja gyakoribb vizelési ingerem van, bár sokat iszok főleg nyáron.


Pisilés nem szúr nem fáj, max néha alapból a petefészek környéke. Lázam sincsen.


Néha fájdogál a vesém környéke is néha mintha kisugározna combba vagy hátba, de nem folyamatos fájdalom néha van néha elmúlik.


Vettem tőzegáfonyát hátha csak egy enyhe felfázás, de vesefájdalom aggodalomra adhat okot?


Gondoltam már arra is hogy esetleg valami felszálló fertőzés.

Illetve gondoltam arra is hogy a sok klíma okozza.



Valami tanács,javaslat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook