Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rákérdezzek, hogy lesz-e ebből komolyabb? fórum

Rákérdezzek, hogy lesz-e ebből komolyabb? (beszélgetős fórum)


1 2
52. andilaci (válaszként erre: 50. - 1c2bf7d42c)
2019. aug. 24. 12:55
👍
2017. júl. 18. 09:08
Atya ég! Ennyi rosszindulatú hozzászólást ritkán olvas az ember! A fórum indító nem azt kérdezte: "Te mit tennél az én helyemben?" Akinek rendben van a teste-lelke, szexualitása, az nem ossza az észt arról, hogy mit, hogyan kellene csinálni. Egyáltalán miből gondolják azok a kritizáló hozzászólók, hogy az ő életük etalon?! Egyesekre az élet minden területén csak a keserűség, a negatív, lehúzó vélemény a jellemző? Hát, őszintén sajnálom az ilyen emberek környezetében élőket, hatalmas élmény lehet velük élni!
2017. júl. 18. 07:54

Ferfioldalon ovastam:


[link]


Nem kell annyira kaparni, meg ha szeretne is kaparni a no.

2017. júl. 17. 19:35

Szerintem kérdezd meg, amit akarsz, csak bátran. Add önmagad mindig, ami a szíveden, az a szádon, legyél egy őszinte, talpraesett, hiteles csaj. És ha ilyen gondolat, kérdés merült fel benned, tedd fel neki minél hamarabb. Mert mit kockáztatsz vele? Semmit. Max. megtudod a választ a kérdésedre és nyugodtabb leszel.

Az meg, hogy szexeltél, a te dolgod, nem azon múlik, hogy milyen tartós lesz a kapcsolat, hogy hanyadik randin van szex :) Én nem hallgatnám el, ha valami, bármi foglalkoztat mással kapcsolatban, bár én nagyon őszinte vagyok. És szeretek ajtóstól rontani a házba :)

48. a.manus (válaszként erre: 1. - Milupa7781)
2017. júl. 16. 19:49
Szerintem kérdezz rá, hogy csak most nem ér rá vagy egyébként sem erőlködik, nyugodtan megmondhatja add a tudtára. Szerintem azt is megmondhatod, ha egyelőre csak "ütköztök", hogy ha lemondja a talit akkor hagyod a fenébe. Ahogy nagyapám mondta, a szex nem kérdés, a szex a válasz...:) vagy utalhatnék a kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni szövegű dalra is. A lényeg, hogy ne várd a vélhetően semmit, a semmiből semmi válik, marad, lesz...kérdezz rá...
2017. júl. 13. 19:46
szerintem ne kérdezd meg az már túl "tapadós duma" lenne. Várj egy kicsit hogy alakul ebből úgyis le tudod szűrni a szándékait.
46. ina87
2017. júl. 12. 15:07
Így is el lehet lenni,ha bár néha jobb előre tudni mert akk nyílt lapokkal tudsz játszani,ha csak kavartok akk még nyitva lehet az a bizonyos kapu,ha meg nem csak szex hanem több alakul ki akk meg nem árt bezárni azt a bizonyos kaput...
2017. júl. 12. 14:18
Akik özvegyen maradtak, nem tudom, meddig vártak, szerintem Milupa a 2 évvel egyáltalán nem a prosti kategória. Vagy aki özvegy, legközelebb a következő férjével szexelhet a nászéjszakán?
44. gribedli*** (válaszként erre: 42. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 12. 14:16
Írta, hogy meghalt az előző párja
43. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Ikebana3)
2017. júl. 12. 14:09

te jo eg :D csak azert, mert egy no hazassag nelkul szexel egy pasival, mar prosti? :D

te nem elvezed a szexet, neked ez valami szolgaltatas penzert vagy szep szavakert?

42. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 39. - Linzerkarika888)
2017. júl. 12. 14:01
Ugy ertelmeztem, hogy nem ozvegy, hanem meggyaszolt egy elmult kapcsolatot, hiszen meg csak nem is eltek egyutt.
41. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Milupa7781)
2017. júl. 12. 14:00

szerintem ha ekkora tavolsagbol elutazott hozzad, hogy veled legyen, akkor nem valoszinu, hogy a hetveget kamuzza


kerdes szerintem az, hogy ha ilyen messze laktok egymastol, van-e ertelme laza kapcsolatot fenntartani, mert nyilvan hamar talalnatok mindketten erre idealisabbat


azt te tudod, hogy a talalkak soran mennyire kerultetek kozel vagy mennyire akarjatok megismerni egymast. ha te tiszta vizet akarsz, es mar most tudni, hogy merre alakulhat a dolog, kerdezz ra. lehet, o csak lazaban gondolkodik, lehet, hogy nem akarna massal ismerkedni most, hanem veled lenne

40. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Milupa7781)
2017. júl. 12. 13:56
Szerintem nem minden hétvégén akar veled kontaktolni, beleférhet más hétvége, ha nyílt embernek tűnt. Ha mindenhétvégést szeretnél, akkor tovább kellene lépned.
2017. júl. 12. 13:49

Végig olvastam a hozzászólásokat, őszintén meg kell, hogy mondjam, jót mulattam az összesen! :D Kivéve persze, hogy milupa özvegy, azt nagyon sajnálom, sosem szeretném átélni!

A sorokból úgy veszem észre, hogy két lehetőség van: vagy rákérdezni, hogy mi van, mert a kommunikáció fontis, hiszen tudjuk, hogy néma gyereknek anyja se..

Másik lehetőség, hagyni az egészet, mert független vagy, és hidd el, sokkal jobbat érdemelsz egy olyan csávónál (igen, direkt írtam, hogy csávó). Nehogy már úgy játszadozzon veled, ahogy akar... Legyen őszinte, vagy viszont látásra!

38. alidamolnar (válaszként erre: 31. - Ikebana3)
2017. júl. 12. 09:15
Az első mondatod haláli:))
37. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Milupa7781)
2017. júl. 12. 07:20
Független vagy és özvegy, 2 évig egyedül voltál, nem kell magyarázkodnod, szerintem ez rendben van. De ha felajánlottál neki egy ilyen lehetőséget kötöttségek nélkül és nem él vele, az ilyet hagyni kell.
36. milupa7781 (válaszként erre: 34. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 11. 21:11
Mi a komoly?nem feltétlen lakás,gyerek..van lakás,van gyerek párom is volt komoly akivel nem éltem együtt,mert a sors másként rendelkezett...és hidd el tartósan én sem erre vágyom,de 2 év gyász után azt hiszem ideje kibújnom a csigaházból és igen ő szembejött elmondta mit akar és bevállaltam ,de mivel semmi nem tart örökké mégha csak két sex akkor is azt mondhatom,ennyi volt.ki jobbra ki balra.
35. milupa7781 (válaszként erre: 28. - 31bc25d879)
2017. júl. 11. 21:04
Nem azt mondtam,h.több ilyen is volt,annyit mondtam,h.a legtöbb nem nyílt,sem kapcsolatban,sem sehogy és könnyebb ködösíteni mint megmondani.Persze ez nőkre is igaz egyaránt.Milyen hozzáállással,h.van vki akivel összefeküdtem,mert éppen arra volt szükségem és nem ásó kapa nagy harangra!és nem akárkivel és nem bárkivel.Volt tartós kapcsolatom nem is egy és nem célom az ilyen jellegű kapcsolat fenntartása,de jelenleg ez jött most.az mivel jobb,h.kapcsolatban az ember csalja a másikat?!v.görcsösen keresi élete párját??
34. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 33. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:58

Komoy alatt te mit ertesz?

Mert ha egy kapcsolat komoly, akkor hazassag, lakas, gyerek. Szamomra legalabbis igy volt.

33. milupa7781 (válaszként erre: 27. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 11. 20:56
Ki mondott ilyet??el vagy tévedve..
2017. júl. 11. 20:39

Aki osszefekszik egy szinte ismeretlen jottmenttel, ne varjon csodat.

A gumivirslibol nem lesz libamaj.

31. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:31

Már meg ne haragudj, de vannak olyanok, akik ugyanebből remekül és színvonalasan megélnek! Mmint a hivatásosak.

Te meg mennél utána?! Ha akar valamit, megtalál hidd el. De komolyabbra ne számíts. Aki ilyen olcsón és bármikor kapható az nem kell tartósan. Én soha nem lennék képes ilyenre. De a te dolgod. Ha te így jól érzed magad élj így.

30. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:29
Épp ez az. Meg fogja tanulni a leckét, többet ne hívd. Nem kell megkérdezni sem, semmit.
29. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:25
Mivel csak szex kapcsolat, ha nincs szex, menjen az ilyen a francba. Töröld ki a számát és csak olyanokkal találkozz, akik mindig készen állnak,amikor kell. Nemhogy még te várj rá. Nem kell kuncsorogni. Független nő vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Ha nem pattan egyből, akkor nyilván akad jobb dolga mert nem jöttél annyira be neki, te meg töröld a számát!
28. 31bc25d879 (válaszként erre: 26. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:12

1.) Nézd, abból amit az indító hsz-ben leírtál ez jön le. Nem ismerjük a körülményeket és természetesen téged sem.


2.) A "hápogó pasikat" olvasva és főleg, hogy unod ezek szerint nem ez az első és nem is a második ilyen eseted. Ha így van, akkor kérdezz rá, ne csinálj belőle kabinetkérdést.


3.) Őszintén és félre ne érts...nekem aztán tökmindegy hogy és miként élsz, de ezzel a hozzáállással mégis mit vársz? Őszintén kérdezem.

27. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 26. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 20:09
gondolod, hogy 2 szex utan a pasi mar hivja ossze a nasznepet?
26. milupa7781 (válaszként erre: 23. - 31bc25d879)
2017. júl. 11. 20:05
Nem vagyok türelmetlen,csak roppantul unom a hápogó pasikat,akinek annyi vér nincs a pucájában,h.nyíltan közölje...nem akarok találkozni stb...nem mondvacsinált okot kell találni,hanem nyíltan megmondani..ez nem nyomulás szerintem
2017. júl. 11. 20:03

Mi az, hogy komoly?

Netan harangzugast hallasz a tavolban?

24. dominós (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2017. júl. 11. 19:51
Na hallod! Azért az nem lesz ám egyszerű!!! :o
23. 31bc25d879 (válaszként erre: 19. - Milupa7781)
2017. júl. 11. 19:48

Jó, de ennek így olyan szaga van mintha te nyomulnál és alig várod, hogy újra menjen a pasi. Kitűnik, hogy türelmetlen vagy és tülekszel:)


De kérdezd meg, végül is mi történhet? Te ilyen vagy, nincs ezzel gond.

(Szerintem fog menni)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook