Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi készteti a frissen szült anyákat, hogy a véres csecsemőjükről képet tegyenek fel közösségi portálokra? fórum

Mi készteti a frissen szült anyákat, hogy a véres csecsemőjükről képet tegyenek fel közösségi portálokra? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 16. - Bűbájontó)
2010. szept. 22. 08:01
mondjuk a közösségi portálra én sem tenném fel,előző kommentem arra volt válasz hogy egyáltalán miért készitünk ilyet?a saját naplómba régebben tettem már fel,de az mégiscsak más szerintem mint mondjuk az iwiw....
2010. szept. 22. 07:59
Az én lányom első perceiről készült videó fenn van az egyik viedómegosztó portálon. Na és? Aki nem akarja megnézni, az ne nézze!
24. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 5. - Bűbájontó)
2010. szept. 22. 07:59
tudod milyen büszke a fiam hogy van olyan fényképe ahol ép akkor született meg?elő kellett minden régit keresni mikor kistesó született,hogy igenis róluk is készült olyan.....már miért ne fényképeszkednék olyankor?van aki temetést,sírokat fotóz és oszt meg mert neki az fontos és örök emlék....miért ne fotózhatnék szülés után???
2010. szept. 22. 07:54
Mi készteti?A büszkeség!Szerintem ilyen kérdést csak az tesz fel aki még nem szülő!
2010. szept. 22. 07:54

hagyjuk már ezt a hülyeséget. Én meg a pucér csajokat nem akarom nézni a Fókuszban és nem szeretném, hogy a lányom lássa őket, hogy ülnek pl. a Télapó ölében egy jó kis fotózás alkalmával.


szomorú a világnak ez a fejenállása. Olyasmiktől undorodtok, amik természetes dolgok

2010. szept. 22. 07:53
Temetésről? Régebben nagyobb divat volt. Mama fényképei között sok temetéseset találtam.
2010. szept. 22. 07:52
Sziasztok! A másik kedvencem, mikor a bébiről meztelen képet raknak fel. Csodálatos élmény lehet, és biztosan mindenkinek a sajátja a legszebb, de a 834 ismerősünknek ne kis józsikánk fütykösét mutogassuk. (nem beszélve arról, hogy 10 év múlva a gyereket kiszekálják a világból ezzel)
2010. szept. 22. 07:49
huu, a temetesrol teljesen egyetertek....ki akar arrol emleket? meg egyaltalan..
18. mokusmazsola (válaszként erre: 11. - Bűbájontó)
2010. szept. 22. 07:48

nalunk is az emlekalbumba van:) de ismerosoknek, nem kozossegi portalon, van olyan amit nem sokkal szules utan keszitettek.

sztem akinek van gyereke az kevesbe iteli el, mert jobban aterzi az egeszet. meg azok az apukak akik bent voltak, azok is termesztesnek veszik es nem jonnek zavarba. legalabbis az ismeretsegi korunkbe ez igy van.

ertem en, hogy mit mondaz:)

17. emagdi (válaszként erre: 16. - Bűbájontó)
2010. szept. 22. 07:47
így van
16. bűbájontó (válaszként erre: 13. - Syria)
2010. szept. 22. 07:46
Ez természetes, hogy a legszebb csoda még így is, sőt...akárhogy. De valljuk be, másnak nem ez lesz a kedvenc képe sem a gyermekről, sem rólunk, tehát a közösségi lapon nincs helye. Szerintem.
2010. szept. 22. 07:46
mindjárt megnézem a gyerek képét a gépben, de nem emlékszem hogy véres lenne, inkább csak magzatmázas, amit az apja készített róla amikor megmutatták neki
14. Titánia83 (válaszként erre: 10. - Dorottya84)
2010. szept. 22. 07:45
Szerencsére mifelénk nem szokás fotózni temetésen. Na az tényleg morbid. Bár a nagybátyám temetéséről van egy-két kép. Jaj de szörnyű még ránézni is!
13. syria
2010. szept. 22. 07:44
Mert még véresen is a legszebb csoda számukra, s azt gondolják, ezzel mindenki más is így van.
12. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Anitram001)
2010. szept. 22. 07:44

Szerintem sem bűn és nem is szégyen.

És tényleg mindenkinek a sajátja a legszebb. De pl. én nem tenném ki. Viszont nem ítélem el, aki kiteszi. :)

11. bűbájontó (válaszként erre: 8. - Mokusmazsola)
2010. szept. 22. 07:43
Nem ítélem el, csak nem értem mi a lényege. A barátnők a cukirucis képekre kommentelnek inkább, hogy jaj de édes és gratula, a férfiak pedig ettől talán még zavarba is jönnek. Tehát igazából senki nem tud vele mit kezdeni. Maradhatna a család emlékalbumában az ilyen kép. :)
2010. szept. 22. 07:43

Mert büszke.......nekem császárom volt és altattak én kifejezettem örűltem hogy láthattam a Lányom alig pár percesen.....és nagyon hiányolom azokat a képeket amikről ti beszéltek........amúgyy ezeken a képeken pont nálunk pont nem volt véres és meggyötört buksija a Lánykámnak:)

Tudom nem ide tartozik de én a temetésen lévő fotósoktól vagyok kiborúlva.......totál kiakaszt sokkal sokkal jobban mint egy mászkos kissé véres újszülött baba......

2010. szept. 22. 07:42

Én még olyat is láttam, hogy az anyuka két meztelen felrakott lába is látszott, éppen csak a lényeg volt kitakarva. Mármint el volt homályosítva.


Persze, hogy a szülés velejárója, de én biztos fürdetés utáni képet raknék csak fel, vagy lehet egy-két naposat. Meg amúgy is, akkor és ott valahogy nem az foglalkoztatna, hogy gyorsan feltegyek egy képet valamelyik oldalra. :D


És pl. UH felvételt sem tennék fel (max. ide a hoxára). De ez csak az én véleményem, saját magamra vonatkoztatva.

2010. szept. 22. 07:41

en sem tennem ki de nem itelem el azt aki kiteszi.

ugyan mar, annyi mindent "kiraknak" mostanaban a nok, miert pont ez lenne az elitelendo??

2010. szept. 22. 07:40

Szerintem nem bűn és szégyen!

Nekem is van egy képem az első fürdetésről.

Mindenkinek a sajátja a legszebb még ha véres is!

2010. szept. 22. 07:40

Lehet, h természetes, de nem feltétlen közösségi oldalra való.

Sok minden van, ami természetes, mégsem tesszük ki.

2010. szept. 22. 07:39
Sziasztok! Én elhiszem, hogy büszke az adott anyuka és a babájáról képet szeretne megosztani, de muszáj az a kép rögtön a szülés utáni 1 másodperces legyen?? Nem morbid ez egy kicsit? Tulajdonképpen azt sem értem miért kell kórházban fekvős, éppen most szült, csapzott, ízzadt, torzult fejjel és egy véres csecsemővel fényképezkedni. De oké, ez örök emlék. A családnak. De miért kell pl. az iwiwre feltenni?
2010. szept. 22. 07:39
Sztm sem kellene ilyen képeket kirakni... :S
2010. szept. 22. 07:39
termeszetes
2010. szept. 22. 07:39
Szerintem az, hogy ez is velejáróra a szülésnek, az élet megkezdésének.
2010. szept. 22. 07:37
Mi készteti a frissen szült anyákat, hogy a véres csecsemőjükről képet tegyenek fel közösségi portálokra?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook