Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi hiányzik a szülőföldedről? fórum

Mi hiányzik a szülőföldedről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
12. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Notredame)
2006. jún. 30. 16:33
Uh, a magyaros ízek hiányától nem tartok, hisz máris nem magyarosan eszem :)). Zöldséget, és húst némi fűszerrel, ezt bárkol megcsinálom :)).
11. 0f7f8f506d (válaszként erre: 9. - Notredame)
2006. jún. 30. 16:27
Nekem biztos nem hiányoznának a magyaros ízek, én nem szeretem, én nekem az olasz konyha a kedvencem:).amúgy nyaralnék inkább, bár hogy most elkezdtem újra tanulni a nyelvet, azért dolgozni sem lenne rossz, legalább nem lennék annyira messze, mint mondjuk ha amerikába mennék dolgozni, mert volt úgy hogy kimegyek oda, de aztán nem valósult meg.Ha nyaralásról lenne szó, akkor elmennék Szicíliára, és Velencébe is, meg Rómába. Ez a három kedvenc helyem.Bár, mindenhova elmennék Olaszországban, mint például milánóba, torinóba és san marinoba is elmennék.Megfogadtam, és ezt be is tartom, hogy kijutok Olaszországba.Imádom az olasz kultúrát, és az ételt:). Milyen ott az élet?Mesélhetnél egy kicsit erről:)!!
10. moxy
2006. jún. 30. 14:56
fini kajak!!!!!!!!!!!1
9. notredame (válaszként erre: 8. - 0f7f8f506d)
2006. jún. 30. 14:53

hova szeretnel menni? Dolgozni vagy csak nyaralni?


vannak napok, amikor hianyoznak a magyaros izek!

2006. jún. 30. 14:36
Hát, nekem is hiányozna a családom bár néhány hónapra szívesen kimennék Olaszországba, de vissza is jönnék.
2006. jún. 29. 12:25
egyszer huzamosabb ideig hianyoztam otthonrol, s amikor otthon voltunk fel sem tunt ki hogy beszel, de aki magyarul beszelt olaszul valaszoltam s forditva, nekik vicces volt a dolog, en viszont remesul ereztem magam. azota odafigyelek hogy a napi magyar adagom meg legyen.
6. Hoxa
2006. jún. 29. 11:41

Egyetem után úgy volt, hogy Svájcban telepedek le, kint is voltam pár hónapot, de aztán hazahúzott a szívem és eldobtam a lehetőséget.

Az volt rossz, hogy sosem éreztem volna odavalónak magam, mindig kívülálló maradtam volna. A testvéreim már nagyon régóta kint élnek, de talán sosem válnak igazán részévé.

2006. jún. 29. 11:35
Az anyanyelv.
2006. jún. 29. 08:05

én is nagyon jól érzem magam külföldön, de persze az otthon az otthon. Nekem is a családom, meg a barátaim hiányoznak a legjobban. Na meg a Túró Rudi és néha úgy szeretném, ha egyszerüen csak elmennék vásárolni és mindenki magyarul beszélne.

Bár én közel lakom Mo-hoz, úgy hogy ha nagyon honvágyam van, akkor átmegyek pár órára:-)))

2006. jún. 29. 06:58
Nekem is a szuleim hiànyoznak leginkàbb.Mindig vàgyom haza,de amikor otthon vagyok màr egy hònapja akkor viszont jonnèk màr vissza.
2006. jún. 29. 04:34
A magyaros zsiros etelek momentan nem hianyoznak...:) Amikor itt nyar van, akkor hianyzik egy huvosebb tavaszi otthoni ido, a rugyezessel.Na es persze a rokonaim testvereim es a szuleim.
2006. jún. 29. 03:16

kulfoldon elek, mar egy jo ideje, s vannak pillanatok,mert hianyzik az otthoni levego, utanq visszjonnek,mert nagyon jol erzem itt magam!

ti hogy vagytokvele?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook