Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi az összefüggés a beteg vese, a tej és a bepisilés között? fórum

Mi az összefüggés a beteg vese, a tej és a bepisilés között? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 15. 20:12

sajnos eddig is urologushoz jártunk,és semmire nem jutottunk.Voltunk természetgyógyásznál de az is a saját 'malmára hajtotta a vizet'.

Szerinte csak az ő általa előállitott viztől gyógyul meg amit sajna nem a mi pénztárcánknak találtak ki.

7. smumika (válaszként erre: 6. - 52fd553855)
2009. febr. 15. 11:17
Sajnos ezt nem tudom mi is sok teát iszunk és nincs bepisilés bár nekünk szerencsére nincs gondunk ezzel az egy vesével se eddig de feltétlen kérdezz rá egy olyan dokitol aki a vesékkel foglalkozik .Az én gyerekem is 6 éves amugy .
2009. febr. 15. 11:08
Nekem azt mondták hogy a beteg vese nem szűri meg a folyadékot és csak úgy átfolyik rajta.A másik egészséges vese meg nem birja egyedül.A húgyholyagnak gyors ez a tempo igy nem tud vizeletet tartani.Csak azt nem értem miért éppen a tej miatt?A teából megivott nagyon sokat egy nap mégsem pisilt be.
2009. febr. 15. 10:27
Annyit tudok hogy a tejben lévő calcium a vesében nehezebben dolgozza fel ezt is onnan tudom hogy nekünk egy vesénk van és a másik vesébe tágulat van és a doki mondta hogy sok tejet ne igyon mert nem ugy dolgozza fel a veséje mint másnak lehet ezért pisil be mert nem ugy dolgozza fel a veséje .Kérdezz rá egy dokitol!
4. 52fd553855 (válaszként erre: 3. - 64fa0801a6)
2009. febr. 15. 08:42

Köszönöm.Ezt az utat még megprobálom.

Az a furcsa hogy még eddig szóba se jött az orvosok felől.amúgy egy értelmes okos gyerek összel iskolába megy csak ez a pisi dolog ami zavaró.Olvas ,ir,számol...

2009. febr. 15. 08:21

Lehetséges, hogy anyagcsere-zavara van, mint az Autistáknál, ezzel nem azt akarom mondani, hogy lehet, hogy Ő is az lesz, csak az Autistáknál van olyan, hogy pl. a tejtől is többek közt méreganyagok szabadulnak fel náluk, és el kell kerülni a fogyasztását...

Persze agyi anyagcsere-zavarról lehet szó, és nem árt egy gyermek-neurológiai kivizsgálás, ott tudják megállapítani...


Ha rákeresel az Autizmus fórumokra, ott folyamatosan dioétákról olvashatsz, hogy mi mindent nem ehetnek meg az anyagcsere-zavarosok, (Autisták, autisztikusak)...


De a gyermek-neurológust ne hagyd ki, veszíteni valód nincs vele...

Régebben én is ott találoztam rengeteg sorstárssal, mert egy esetleges felszívódási zavart egy ilyen kivizsgálással tudnak csak felderíteni...

2009. febr. 15. 07:49
6 éves fiam duplex vesével született.Az orvosok szerint ezt elnővi és nem okoz problémát.A mai napig nem történt meg.Az évek alatt sok vizsgálaton és gyógyszeren vagyunk túl és semmi.Mostanra viszont megfigyeltem,hogy amig csak teát ivott nem volt gond.2 hete újra tejezik és megint bepisil.Mi lehet az összefüggés vajon??Az orvosokban már nem bizom!
2009. febr. 15. 07:45
Mi az összefüggés a beteg vese, a tej és a bepisilés között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook