Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az amire rájöttetek, hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben? fórum

Mi az amire rájöttetek, hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. máj. 5. 16:32

Elektromos kenyérsütő gép. A sütőben jobb kenyeret tudok sütni.

Lombfúvó.

Robogó, ami 20 éve áll a garázsban.

Egy csomó film kazettán. Stb...

26. timycat (válaszként erre: 23. - Puncsos)
2023. máj. 5. 16:05

Az állatkák ilyenek, nem a pénzedért szeretnek. Egy időben én is megrendeltem a macskáknak a cartól a repülőig mindent, de általában a dobozuk volt mindennek a legtöbbet használva 🤷‍♀️


A pici babák is ilyenek, vehetsz te akármilyen csilivili cuccot, a címke rágcsálás, gyűrőgetés a legkirályabb dolog az egészből. Gyártottak olyan játékot ami egy karika és telis tele volt címkékkel.

A gyerekek átmenetileg kinövik, de aztán kamaszkorban ismét iszonyú fontos lesz az a címke, csak akkor már úgy hogy mi van ráírva.

25. globus (válaszként erre: 24. - Puncsos)
2023. máj. 5. 15:52
Ennek egyéb okai is lehetnek, nekünk a pesti lakáshoz van egy felfúrandó előszobafalunk, kb. 5 éve gyári dobozban :D Nincs fúró és munkára vállalkozó ember. Meg igény sem a kabátok normális felakasztására, inkább ledobják egy szék támlájára.
2023. máj. 5. 15:40
De van egy komódom is, most mar lassan 3 éve ugyanabban a dobozban. Egy kisasztal ami sose lett összerakva, sőt van egy par darab metlakink is, úgy volt a fater kicseréli a konyhaban a jarolapot, de aztan sose kerult ra sor.
23. Puncsos (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 5. 15:35
Itt is ugyanez. Apam fél napig fúrt-faragott, csinalt egy szipiszupi kutyaházat, tán még napelem is volt rajta, én lefestettem, ráírtam Csöpike-lak, a Csöpike meg b*szott bemenni. :D Még csak rá se nézett. Télen-nyaron a bejárati ajtó előtti küszöbön feküdt. Öregkorában mar úgy kellett letolni, mert a külső ajtó kifele nyílt, aztan nem hallotta ahogy nyílt. :)
22. timycat (válaszként erre: 19. - Globus)
2023. máj. 5. 15:12

Azt házastársnak hívják 😉


Itt arra gondoltam, hogy amit férj tizenéve vett kávéfőzőt azt sem használtuk ki, azt a 2-féle kávét főztük rajta amit a 1-1,5 éve vett gépen csak ez 1-1,5 éve fele annyiba sem került mint az amink volt a tizenévvel ezelőtti áron.


Vagy hogy a férj kb 8 éve vett millióért tv-t, aminek totál felesleges funkciói voltak, 2 éve tönkrement, én vettem helyette 250ért tv-t, ugyanakkorát, a férj morgott hogy ez biztos car, mert olcsó (egyébként Sony) mondtam hogy jelezze ha talál bármilyen funkciót ami hiányzik a régiből. Még nem jelzett, a képminősége szerintem jobb is, mert nyilván eltelt X év a 2 tv között, de ez is csak a streamingen látszik, mert a tv-adások foscsi minőségűek, azokhoz tényleg felesleges a sok K meg a bánat tudja milyen technológia.


Szóval ilyenekre gondoltam.

2023. máj. 5. 13:43

Azután kiderült, hogy lehet, hogy mindenre szükség volt.

Ezen a héten nagyon megörültem a kb 15 éves elektromos rovarirtónak és a szintén 1000 éve vásárolt nagyitónk, miket nem használtunk, és egy csomó tároló doboznak, amiket már nem is tudom, hogy mikor és miért vettem.

20. tumbo2
2023. máj. 5. 13:29
sok minden gyógyító kütyü.
19. globus (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. máj. 5. 13:26
Azért egy önjáró kávéfőző nem rossz dolog...
2023. máj. 5. 13:00
kutyaház, még csak bele se nézett soha, az ebédlő padja alatt, vagy a nappaliban alszik..
2023. máj. 5. 12:18
sok minden
2023. máj. 5. 11:56
lombfúvó
15. Teráz
2023. máj. 5. 11:51
Bioptron lámpa ... semmit sem ér .
2023. máj. 5. 11:01
Hálapénz a doktoroknak, ápolóknak.
2023. máj. 5. 09:17
Kiságy a kisfiamnak 🤣
2023. máj. 5. 09:15
Ami azóta is bosszant: 3 különböző kiadású helyesírási szótár. Mindig kötelezően meg kellett venni a suliban, ha újat adtak ki, de soha a büdös életben ki nem nyitották. Ott van az internet, a helyes-e, az egybe vagy külön meg ilyen oldalak, sokkal egyszerűbb mindent megnézni ott, mint a szótárral küszködni.
2023. máj. 5. 08:33
Túl sok ruhát vásároltam. Elég lett volna két rúzs. Az olvasókütyüm nem volt olcsó, mégis elhalt.
10. globus (válaszként erre: 9. - Szegfűrózsa)
2023. máj. 5. 08:19
A tortaszállító tök jó 🙂 Mi rendszeresen használjuk. Ha veszünk tortát, ebben hozom haza, ha itthon készítem, akkor is jó beletenni. Más sütihez is használhatod, mint fedeles dobozt, hűvösebb időben akár a teraszon biztonságban van bogaraktól, macskától stb.
2023. máj. 5. 08:15

Nagyon sok minden!😢

Tortaszállító műanyag edény, mert egyetlen szép tortát sem szállítottam, de nem is készítettem még 😅; turkálós ruhák, amiket "majdátalakítok" és még mindig csak a helyet foglalják; temetésemre összegyűjtött forint EURÓra váltása éppen akkor, amikor csak a hülyék vesznek EURO-t (ennyire van üzleti tájékozottságom, üzleti érzékem 😅); lépés-számoló, amit sok-sok órás böngészés után sem értettem meg, hogy miként állítsak be 😅; koplett arc-smink felszerelés, hogy detényleg adok magamra!, s ami után kezdődött az orr-szájmaszkos COVID-időszak és azóta sem vettem elő 😅; kis ásó, hogy magam fogom begyűjteni/szárítani a gyökeres gyógynövényeket teafőzéshez!😅 stb...stb...

2023. máj. 5. 08:07
Néhány gönc.
2023. máj. 5. 06:44

-Néhány ruha

-Ágymatrac ami kényelmes volt a boltban, aztán aludni meg nem az

-

2023. máj. 5. 06:43
Egy vagyont költöttem szoláriumra egy időben. 🙈
2023. máj. 5. 06:36
Nekem nem igazán van ilyen. Haladok a fejlődéssel, a korszerűvel és élvezem a vivmányokat.
2023. máj. 5. 06:35
Fritőz jut eszembe hirtelen a régebbiek közül.
2023. máj. 5. 06:19
Drága tv, extra kávéfőző, hiperszuper sütő, mosógép, mindezeknek egy csomó funkcióját nem használtuk ki, mikor tönkrementek olcsóbbat, valamiben a negyedannyiba kerülőt választottam és nem vettük észre, hogy bármi rosszabb minőségű lenne.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 5. 06:11
Hajfestés. Műköröm.
2023. máj. 5. 05:05

Mi az amire rájöttetek,hogy felesleges pénzkidobás volt az életetekben?


Volt olyan dolog, ami sokáig megszokott volt,de végül rájöttetek,hogy csak pénzkidobás volt?

Nálam a utazás előtt,prémium áron vásárolt ásványvíz,üdítő volt ilyen. Olcsóbb,és mégis ugyanolyan minőségű alternatívát találtam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook