Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az a Play Áruház? Csak mobil internettel lehet használni? fórum

Mi az a Play Áruház? Csak mobil internettel lehet használni? (tudásbázis kérdés)


7. Aidababa (válaszként erre: 6. - Té-eM)
2012. nov. 22. 20:41
Köszi a segítséget. Olcsót akarunk venni. Huszon-párezerért már lehet kapni. Azt mondták az eladók, hogy arra jó lesz, amire mi szeretnénk.
2012. nov. 22. 19:39
A lényeg,hogy nem függ attól, milyen a netetek.
2012. nov. 22. 19:38
Értem.Gyereknek kicsit drága dolog a tábla gép, de ha megengedhetitek akkor hajrá.Nekem volt táblagépem és wifivel használtam.Jó dolog de hamar túladtam rajta mivel nem használtam ki.Olyan embereknek ajánlom akik magukkal szeretnék vinni a munkájukat és nagy a laptop vagy a netbook.Milyet akartok venni? ha nem vagyok indiszkrét.Milyen árkategória vagy esetleg megvan már a típus?
4. Aidababa (válaszként erre: 3. - Té-eM)
2012. nov. 22. 19:23
Egy táblagépet szeretnénk venni, elsősorban arra, hogy a gyerekem játszani tudjon rajta. Nekünk kábel internetünk van, amihez veszünk wifit, így fogjuk használni. A szomszéd kisgyereknek is van, tőle hallottam a play áruházról, hogy onnan szedi a játékokat, de ő mobil internettel használja.
2012. nov. 22. 18:58
Android market és onnan tudod leszedni az appokat amiket használni szeretnél,akár ingyen akár fizetőset is.Lehet wifiről lehet mobilnetről és adatkapcsolattal is használni. Androidos készülékeken alap ,hogy van Play áruház.
2012. nov. 22. 18:51
Lehet, hogy hülyén hangzik, de most hallottam először róla.
2012. nov. 22. 18:49
Mi az a play áruház? Csak mobil internettel lehet használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook