Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg igaz, hogy a mobilinternettel nem lehet webkamerát használni, ha a legkisebb lefedettség környékén lakunk? fórum

Tényleg igaz, hogy a mobilinternettel nem lehet webkamerát használni, ha a legkisebb lefedettség környékén lakunk? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 20. 18:30
Sziasztok! Én most szeretnék venni mobilinternetet mert albérletbe költözöm, és érdekelne, hogy akinek van, miylen tapasztalatai vannak..meg h vodás vagy pannonos legyen..valami ötlet?
2008. dec. 17. 16:02
nekem meg vodás van és tudok vele kamerázni. eleinte nálunk sem volt tul nagy lefedettség, de folyamatosan dolgoznak rajta, mára már tök gyors:)
2008. dec. 17. 15:48

Nekem Pannonos van, semmi bajom nincs vele, azt mondták, hogy nekik van a legjobb lefedettségük most Magyarországon.

Ha EDGE van, az nem a legkisebb, de nem is a legjobb minőség, de kamerázni tudsz vele, max. tényleg egy kicsit akadozhat...:(

2008. dec. 17. 15:43

Szia!

Tudtommal a webkamerázás nem függ a lefedettségtől, ha működőképes interneted van, akkor kamerázni is tudsz.

Persze ha esetleg lassú a sebessége, akkor lehet, hogy szaggatni, akadozni fog a webkamera képe, de ez a sávszélességtől függ, nem pedig a lefedettségtől. Egyszerűen próbáld ki, szerintem működni fog :)

2008. dec. 17. 15:40

Sziasztok Lányok!

Már megint bajom van,most éppen a mobilinternettel,T-MOBILOS,mobilinternetem van,Somogy megyében,Szenyéren lakom,a számítógépes szaki,aki megcsinálta az internetet,azt mondta,hogy nem fogok tudni vele webkamerázni,mert ahhoz,sokkal nagyobb lefedettség kell,de viszont,ha az ikonokra ráirányítom a kurzort,akkor a következőket írja ki.Vezeték nélküli hálózati kapcsolat:Jelerősség :KIVÁLÓ,Kapcsolódva:T-mobile edge:NAGYON JÓ JELERŐSSÉG.Most azt szeretném tőletek megtudni,hogy ez nem azt jelenti,hogy minden feltétel adott ahhoz,hogy tökéletesen tudjak kamerázni,?válaszotokat nagyon várom,és .nagyon szépen köszönöm,ha tudjátok,hogy esetleg mivel lehetne javítani a helyzeten,ha így nem lehet kamerázni,legyetek szivesek azt is megírni nekem.Nagyon szépen köszönöm:Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook