Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az outlet üzletekről? fórum

Mi a véleményetek az outlet üzletekről? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 27. 11:48
Szerintem nem rossz a tv is és a videokamerát is ott vettük és jó a minőség is:)
20. a646f62cb7 (válaszként erre: 19. - 3432fc96c8)
2011. máj. 27. 11:40
Én is vettem már outletben kisebb hibás árut, nagyon olcsón, szerintem megérte. Egy kisebb lyuk volt a hátulján a felsőnek, de kb csak nagyítóval lehetett jól észre venni.
2011. máj. 27. 11:17
Hát szerintem olykor 1-1 hibás áru olyan szinten le van értékelve, hogy az az apró hiba bőven elfeledhető :)
18. a646f62cb7 (válaszként erre: 17. - Sanka02)
2011. máj. 25. 16:04
Én is jártam már így outlet-ben, hogy kifogtam hibás árut, mert azért ott vannak méret hibás, meg gyártási hibás cuccok is, de ezek fel vannak tüntetve és még nagyobb kedvezmények vannak rájuk.
2011. febr. 27. 19:46
Én farmerokat vettem nagyon jó áron. 3 vettem egyszerre, ebből 2 hónap hordás után 2 úgy nézett ki ,mint amit évtizedek óta hordtak. Az anyag szinte szétment. Megnézettem varróval is, mert szerintem egy farmer anyagnak nem ilyennek kellene lennie, szerinte olyan volt mint ami nagyon sokat volt kirakatba, és az anyag meggyengült. De húgom csak ott vásárol, nagyon jó ruhákat, jó áron. Nem is érti én miért vagyok ilyen szerencsétlen. Lehet kifogtam azt a néhány farmert ami tényleg hibás.
2010. máj. 23. 12:53
Én szinte csak leárazott cuccokat veszek.Van pár kedvenc márkám és üzletem.Majdnem mindig azokba járok.Az engem pl nem érdekel hogy esetleg kifutó termék.Vagy tetszik,vagy nem.Így sokal jobban járok.
15. Anda39
2010. máj. 23. 12:32

Szerintem az outletek olyan embereknek valók, akik szeretik, és meg is veszik maguknak a márkás holmikat, aztán ha pár ezerrel olcsóbban jutnak hozzá, még jól is járnak.

Akik kevés pénzből gazdálkodnak, nem fognak 10 ezret költeni mondjuk egy pulcsira akkor sem, ha az egyébként 50-be kerülne.

2010. máj. 21. 17:55
Én szeretek outletbe járni.Van amikor olcsón ki lehet fogni dolgokat.Pl:New Balance cuccokat vadásztam sokáig,most végre reális áron sikerült vennem:)
13. agis (válaszként erre: 9. - Hemos)
2010. ápr. 7. 10:22
Ez azért erős sarkítás, nem ? :D
12. agis
2010. ápr. 6. 20:46
Én gyakran járok az outletbe, onnan van egy rakat cuccom...de pl Rómában a belvárosban is van factory store, ahol egy 4-500 EUR-os kabátot megkapsz 100 EUR-ért, és nem egy Zara minőség.
2010. ápr. 6. 20:43
ja, és elég gyakran futok bele olyan "bizniszmen"-ekbe, akik az outletben bevásárolnak, vajd a Vaterán, vagy a Tesz-en jóval többért eladják az olcsón beszerzett vadi új árut. Biztos, hogy ez is megéri.
2010. ápr. 6. 20:41

valójában, olyan árakon dolgoznak az outletek, mintha folyton szezon végi akcióban lennének az árúk. Én szeretem, de havonta legalább 1x megyünk, többen 1 kocsival, és csak így éri meg kijárni. Volt, hogy 50ezret hagytam ott a Premier üzleteiben, volt, h csupán 3 db melltartót tudtam venni az Intimissimu outletben. De ha azt nézem, h bent a városban, nem outletben, azért a 3 melltartóért sokezret fizettem volna, kint az outletben pedig mevettem darabját 790 Ft-ért, nekem már megérte kimenni. Van, amikor a többi üzletben is ráakadok olyasmire, ami nagyon megtetszik, és meg is éri annyiért, amennyi a kinti ára, van, amikor még az outlet árat is sokallom. A téli szövetkabátomat is ott vettük a Mangó outletben 12ezerért. Az is megérte. De mondom. Mi elég gyakran, és többen megyünk, h megérje (ha az egyik nem talál magának semmit, akkor legalább a másik jól járjon, és így az utiköltség se üres pénzkidobás).

Elektro outletet viszont biztosan megéri nyitni!

2010. ápr. 6. 20:40
Szerintem Magyarországon most amúgyis két réteg van csak: a turiba járós, akinek az outletre se tellik és azok, akiknek meg az ár nem számít!
2010. ápr. 6. 20:38

Szerintem annyira nem jó, mint hinné az ember elsőre.


Itt írtátok előttem, hogy a nagyon drágát tudod drágán megvenni. Nekem nem igazán jön be.

A turi az más, az a a réteg nem jár outletbe.

2010. ápr. 6. 20:34
parasztvakítás :)
6. Vecy
2010. ápr. 6. 20:33
Én nem tudom. Nekem nem nagyon tűnt fel az árkülönbség a Premier outlet árai és a helyi márkaboltok árai között. Lehet a vidéki árfekvés miatt van. :)
2010. ápr. 6. 20:33

Hát úgy vettem észre, hogy vannak az igazán nagy márkák és ahogy agis mondta annak a 70%-a is elég drága. És vannak az általánosabb márkák, ott meg azt vettem észre, hogy szinte normál bolti árat tartják.

Külföldön (anglia) jobban megy ez. Ott az outlet tényleg azt jelenti, hogy fillérekért veszed a tavalyi divatot!

4. agis (válaszként erre: 3. - Tyara)
2010. ápr. 6. 20:32
Itthon nem is sok van, külföldön sokkal gyakoribbak a factory store-ok, én azokat szeretem elsősorban, van jó néhány Linz (A) mellett és Messingenben (D) is.
2010. ápr. 6. 20:28
Én szeretem, bár irtó kevés van belőlük (persze egyre több) - és a legjobbak sajnos a világ végén. A turikkal nem fogod tudni felvenni a versenyt, viszont egy másik réteg igényeit könnyedén kielégítheted - és ezzel valójában a márkamániás tinikre gondoltam :).
2. agis (válaszként erre: 1. - Huszaghm)
2010. ápr. 6. 20:28

Ha nagyon olcsóra számítasz (nem tudom mi neked az), akkor nagy csalódás lesz. Attól függ mi az olcsó.


Egy száznéhányezer forintos ruhát pl meg tudsz venni 40ezerért. Vagy egy negyvenezres cipőt 20ezerért. Így gondold az olcsót.

2010. ápr. 6. 20:26
Ott ugye márkás cuccok vannak nagyon olcsón? Nem voltam még ilyen üzletben.Felénk sok a turi.Sajna, mert én is szerettem volna nyitni egyet, de ennyi konkurenciával bele se merek vágni.:( Ezért gondoltam az outletre.Mik a tapasztalatok, Mindenre kíváncsi vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook