Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elektro outlet fórum

Elektro outlet (beszélgetős fórum)

2022. okt. 14. 16:57

Ez törtent:

Megrendeltem az Elektro Outlet-töl egy beepithetö sütöt.

Az összeget azonnal atutaltam. Miutan a szoban elhangzott

szallitas nem törtent meg, telefonos sürgeteseimre különbözö mesekkel probaltak megnyugtatni.3het utan aztan

irasban is felmondtam a vasarlasi szerzödest.Ujabb harc

kezdödött a visszautalas miatt.Több telefonszamon kellett

ujra es ujra sürgetni/fenyegetni,mert az ismert telszamot

mar nem vettek fel.

2022. febr. 16. 18:12

eMAG-on egy hűtőszekrényt akartam venni, de megrendelés után pár nappal felhívtak az Elektro Outlet-től, hogy csak 1db sérült van belőle... Kérem-e 20000 Ft kedvezménnyel. Nem kértem.

Megrendelést lemondtam. Másik terméket nem tudtak helyette biztosítani.

A sérülésről fotót nem küldenek, magyarul zsákbamacskát veszel. Ügyvezető telefonszámát nem adják meg,

Vigyázat, Ne vásárolj tőlük! Lehúzós brigád!

Majdnem belefutottam. De szerencsére megúsztam.

14. oki801
2020. febr. 24. 11:37

Sziasztok! Nagyon mérges vagyok mert az Elektra Outlet-től vettem hűtőt amit éjszaka hoztak ki és se a számlán nem szerepelt helyesen a neve és a tájékoztatással ellenében nem is A+++ volt a hütő hanem A++ amit ők 25e-el olcsobban adtak. Arról már nem is beszélek hogy ez nem is új hanem úgy szedték ki valahonnan azaz a sallangok csavarok hiányoztak. Mikor felhívtam őket gérgettek hogy vissza adják a pénzt de azóta már a telefont se vesztik fel.

Most mi a fenét csináljak mert a szerintük pár hónapos hűtő kezd igen fura hangokat kiadni, és ilyen tré társaságot csak feljelenti lenne kedvem de azt nagyon.

2016. márc. 4. 18:30

5 éve vettem egy mikrohullámú sütőt. A volt grilles épp karácsony előtt mondta fel a szolgálatot. Azonnali szervizre nem volt lehetőség, így egy gyors vásárlás mellett döntöttem.

Nem emlékszem mi a cég neve, ahol vettem, a Visegrádi utca elején van boltjuk.

Nagyon elégedett vagyok a készülékkel. grilles, hőlégkeveréses, mindent el lehet vele készíteni, amit egy sütőben lehetséges.

2016. márc. 4. 18:10
Azoknak a véleményét tudom megerősíteni, akik elégedetlenek a céggel. Egy hűtőgépet vásároltunk, ami csak szépséghibás termék, ennek ellenére egy hónapon belül elromlott. Bejelentettem a honlapjukon a garanciális hibát. Naponta hívtam fel őket, de csak az ígéreteket kaptam, hogy majd jelentkezik a szervíz, akivel időpontot egyeztethetek (az egy külön cég és nem adják meg a nevüket, elérhetőségüket). 4 napja várom a telefont hiába és itt állok hűtőgép nélkül. Minden nap fel fogom hívni őket, akár többször is, nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz az eredmény. De az biztos, hogy nem fogok tőlük többet vásárolni akár a hiba, vagy méginkább a hozzáállás miatt.
11. ppal
2013. okt. 28. 15:47
Én egy monitort vettem náluk. Sajnos. Vásárlás előtt megkérdeztem, hogy minden rendben van-e a termékkel, ők persze megesküdtek, hogy a monitor teljesen rendben van. Egy napig bírta, aztán nem adott képet. Visszavittem, hogy sajnos elromlott. Az eladó akitől vettem nem is kérdezte, hogy mi a baja, csak mondta, hogy ok, tegyem le és elkezdett egy papírt kitölteni. Ez már egy kicsit gyanús volt. Aztán megjelent a kollégája, aki elkezdett mosolyogni, amikor meglátta a monitort és halkan megkérdezte a papírt töltögető eladót, hogy ez az a monitor ami nem adott képet? Csak hát én is hallottam. Ezek után az eladó sajnálkozó hangon közölte, hogy, nos akkor elküldjük szervizbe megnézetni, hogy mi lehet vele a gond. Mondtam neki, hogy felejtse el és adja a vissza a pénzem. Hosszasan számolgatta a napokat a naptáron, hogy hátha be tudja bizonyítani, hogy több mint három napja vettem, de mivel ez nem jött be, így visszaadták a pénzt. Akinek megéri a kockázatot a 20 százalékos kedvezmény azért, hogy egy nyugat-európában becserélt, javított vagy selejt terméket vesz, az nyugodtan vásároljon náluk… Én nem ajánlom. Szerintem nem éri meg!
10. fazola (válaszként erre: 1. - BRegina)
2010. jan. 29. 11:58
sziasztok! mi vettünk egy nagy plazma TV-t, és rendesen befürödtünk vele. Egy hónap után egy vastag fekete csík jelent meg a kép bal szélén, elvitettük javításra. Eltelt 3 hét, közben a bolt telefonon elérhetetlen volt. Személyesen mentem be, akkor közölték, hogy már ott van a TV a raktárban. A szervízkönyvben egy BETŰ sem állt, tehát szerintem hozzá sem nyúltak. Mivel a hiba nem állandó jelleggel jelentkezik, hanem huzamosabb (2-3 óra) használat után előjön, majd eltűnik, és megint előjön, és így tovább... a szervízben meg gondolom bekapcsolták, nincs baja, és küldték is vissza. Ez után egy hétig semmi probléma nem volt a TV-vel (gondolom a 3 hét pihenő is jót tett neki), majd a hiba megint jelentkezett... lefotóztuk, visszavitettük, és igéret hegyeket kaptunk, hogy sürgősen intézik, és hívnak, amint kész... eltelt 1 hónap! Se egy telefon, se semmi! Ja, a hibát amit lefotóztunk, próbáltam elküldeni email-ben is, náluk az sem működik, minden visszapattant a postaládájukról! Miután eltelt egy hónap, bementem beszélni velük, hogy ez azért mégse járja, vagy egy cserekészüléket kérek, vagy a pénzemet vissza, erre azt a választ kaptam, hogy ne erőlködjek, írhatnának egy jelentést a szervizben hogy náluk nem tapasztalható a hiba, de ők olyan rendesek, hogy nem teszik. A főnökség természetesen megint megígért mindent, elsőre még csere volt a téma, aztán pár telefon után arra a következtetésre jutottak, hogy visszahozzák a TV-met, és ha MEGINT jelentkezik a hiba, akkor szó nélkül cserélik. Megkérdeztem, hogy erre valami írásos garanciát adnak-e, a válasz: NEM. Az egyik eladó a szavát adta, hogy kicserélik. És még sok finom részletet írhatnék, de ennyi a lényeg, ennek a felétől más már rég a fogyasztóvédőket tolta volna a boltra.
9. c1e9612cd3 (válaszként erre: 8. - BRegina)
2009. nov. 22. 18:54
sztem nyugodtan vegyétek meg! Ha téged nem zavar a benyomódás, akkor semmi gond!
2009. nov. 21. 23:20
Akkor ezek szerint neked bevált! Na majd kiderül,mert nagy a valószínűsége,hogy ott veszünk hűtőt.
7. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - Cyntia)
2009. nov. 20. 16:32
sztem egyre elterjedtebbek már ezek a boltok. Én Budapesten vettem a dolgaimat, de sztem álltalában már minden nagyobb városban van.
6. BRegina (válaszként erre: 4. - Cyntia)
2009. nov. 18. 13:50
Ha jól tudom Miskolc, Nyíregyháza,Debrecen és még pár nagyvárosban.
5. BRegina (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2009. nov. 18. 13:49
Ó nagyon köszi! Épp hűtőt akarunk venni és ott lényegesen olcsóbb kb úgy 70ezerrel az a típus amit kinéztünk.3 apró kis benyomódás van rajta,de azt hűtőmágnessel el lehet takarni.
4. Cyntia (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2009. nov. 17. 15:54
Hol van ilyen?
2009. nov. 17. 00:45

Én a nyáron vettem ott mosógépet. Minden pont olyan, mintha nem outletben vennéd, garancia is van 1 év a termékekre (legalábbis ott, ahol én vettem), csak több 10ezret spórolhatsz vele, a horzsolás, karcolás, csomagolás hiba pedig engem nem zavar. A gépet sem zavarja a működésében :)

Azóta vettem már 1 mikrót is, azon is legalább 10ezret spóroltam így. Sztem megéri! Csak jól nézd meg, hogy milyen szépséghibája, hiányossága van a kiválasztottadnak! Érdemes akár hetente elmenni, és nézelődni aztán, ha megvan a választottad, lefoglalózni! Én így csináltam, és így sikerült egy sokadik érzékes mosógépet 40ezerrel olcsóbban vennem.

2009. nov. 16. 23:08
Senki? :( szomorú vagyok
2009. nov. 16. 16:49
Vásárolt-e már valaki elektro outletben? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook