Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a szénhidrátmentes diétáról?Nincs semmilyen veszélye? fórum

Mi a véleményetek a szénhidrátmentes diétáról?Nincs semmilyen veszélye? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. de7b7302d3 (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2009. szept. 23. 14:40
En most napi 20-on vagyok, tehat tudom, miert irtam azt, hogy a 180 az rengeteg ;)
9. doxikri (válaszként erre: 8. - De7b7302d3)
2009. szept. 23. 14:38

Egyáltalán nem! kb. napi ötször elosztva.

pl. egy reggeli: fél zsemle, egy medvesajt, egy kefir.

Keveset sokszor.

Ha hirtelen egyáltalán nem eszik ch-t, akkor meg rosszul lesz!

Hidd el, faszán le lehet fogyni vele!

8. de7b7302d3 (válaszként erre: 7. - Doxikri)
2009. szept. 23. 14:33
Napi 180 gr?? Az rengeteg.
2009. szept. 23. 14:31

Én a harmadik terhességem alatt cukros lettem(terhességi) és akkor kellett szénhidrát diétat tartanom.

Azt jelentette, hogy napi 180 gr szénhidrátot ehettem összesen. Zsírosat, húst, zöldséget, bármennyit.

Gyümölcsnél, tejterméknél már figyelni kell, pékáruknál, tésztáknál meg nagyon.

Én 3 óránként ettem, keveset úgy volt kiszámolva a 180 gr.

Szülés után egy gramm felesleg sem volt rajtam, azóta is így fogyózok, ha muszáj és mindig beválik.

A neten találsz ch táblázatot, recepteket, étrendeket.

Teljesen ne hagyd el a ch-t, mert leesik a vércukrod és akkor nagyobb baj lesz!

2009. szept. 23. 10:46

A szénhidrátot nem szabad megvonni a szervezettől,hiszen a hasznos energiát abból nyered!


Az hogy 4 kilót fogytál ez szép,csak vigyázz a jojó effektusra!Napi öt kaja és sok mozgás a titka a megfelelő fogyókúrának!Heti 1 másfél kiló az egészséges fogyás.


Sok sikert!

2009. szept. 23. 10:12

Szia!

Teljesen nem tudod kiiktatni a szénhidrátokat, ugyanis a zöldségek, a gyümölcsök és sok más étel is tartalmaz szénhidrátot, max nem olyan sokat!

Ha fogyni akarsz valóban jó, ha kevés szénhidrátot fogyasztasz, viszont ügyelni kell rá, hogy a többi étel amit eszel az hasznos legyen, és az a kevés szénhidrát amit beviszel ne csokiból és sütiből álljon. :)

2009. szept. 23. 10:11

Szia!

Én nem értek hozzá, de úgy gondolom, hogy ha elég zöldséget, gyümölcsöt eszel, azzal bejuttathatod a kellő szénhidrátot a szervezetedbe. Szerintem nem a "szénhidráttal" van a baj, hanem a finomítottal, pl fehérliszttel. Én azt mondom, ha kibírod, akkor hagyd el a tésztákat, a péksüteményeket, kenyérféléket, de ha néha-néha eszel egy kis teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret, azzal nem árthatsz magadnak. A rostokra is nagyon figyelj, szerintem a reggeli natúr műzli is többet segít, mint árt.


Úgy gondolom hosszú távon (hónapokra, évekre) nem lehet megválni a szénhidráttól, max rövid időre, míg lefogysz valamennyit. (más kérdés, hogy az én ilyen irányú próbálkozásaim heteken belül kakaóscsiga zabálásba fordultak:D)

3. de7b7302d3 (válaszként erre: 2. - De7b7302d3)
2009. szept. 23. 10:10
Nem kerozis, ketozis :)
2. de7b7302d3 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. szept. 23. 10:09

Szia Kriszti.

En pontosan ezt csinalom, igaz meg csak 1 hete. 1 het alatt lement 4.4 kg. Nezz bele a naploimba ott eleg sok info van errol. Nem konnyu, de ha tenyleg elszant vagy kibirhato :)

Egy het utan vszinu nalad is beall majd a kerozis, olvass rola mar most, legy felkeszulve!

2009. szept. 23. 10:07

Sziasztok


Ismét szeretném a segítségeteket kérni.Tegnap és tegnap előtt láttam két sztárt az RTL KLUB reggeli műsorában,akik köztudottan nagyon kövérek voltak nagyon sokáig,ez a két sztár Lajcsi,és Dombóvári István.Mind a két sztár nagyon sokat fogyott az utóbbi időben.Ők azt állították,hogy teljesen szénhidrátmentesen táplálkoztak.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy valóban létezik e olyan,hogy kizárólag a szénhidrátok teljes elhagyásával ilyen sokat le lehet fogyni,és hogy szerintetek nem e jelent hosszú távon veszélyt a szervezetre?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok válaszoljatok nekem,nagyon fontos lenne,hogy lefogyjak a jelenlegi 88 kilómból,mert már egyre jobban érzem ennek a súlynak a szervezetre káros hatásait.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook