Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Norvell -féle UV-mentes barnulásról? fórum

Mi a véleményetek a Norvell -féle UV-mentes barnulásról? (tudásbázis kérdés)


9. 12571e195b (válaszként erre: 7. - Caffi)
2011. aug. 29. 08:09
A DHA egy cukorszármazék ami ha a bőrödre kerül az oxigén hatására bebarnul. Nem festék, nem káros, csak természetes anyagokból állnak a Norvell oldatok. Amerikában 30 éve ezzel az oldattal barnulnak, ott is piacvezető ez a márka. Nem kell tőle félni, mert semmilyen káros hatása nincs nekem nagyon szépen kopik és tartós is. Olvass róla többet a szakmai oldalakon.
2010. ápr. 13. 09:17
Én is maradok a szolinál, ha az ember nem viszi túlzásba, ez sem árt, én pl. nyár előtti alapszín miatt szolizom. Heti egyszer. Csak pár hétig.
2010. ápr. 13. 08:44

Szia!

Még annyira "új"...h nincs róla rém hír....de akár hogyan is vesszük,az egy kémiai anyag,ami először a bőrödbe,aztán a húsodba,majd talán a csontodba szívódik.....pár év múlva meg jönnek a nagy okosok,h bocsi csont rák!?...

No szóval én maradok a szolinál:)....

Mint ahogy Catrin89 is írta,kopik rondán,higiénia se túl meggyőző....

6. 8509bb409c (válaszként erre: 4. - Catrin89)
2010. ápr. 10. 23:32
sajnos ettöl féltem :(((( de azért még várom mások véleményét is.
2010. ápr. 10. 23:15
A hugom kipróbálta de nemsok jót mondott rola!
2010. ápr. 10. 23:13

Ha ez az, amikor lényegében barnítóval fújnak be, akkor van némi infóm.

Kozmetikus végzi és azt mondják, h nincs semmi káros hatása! A szoláriumtól mindenképp egészségesebb. És uyge azt már elég régóta lehet hallani, h a napozás, szolizás és barnítókrémezés közül a 3. a legegészségesebb. Én ettől függetlenül szoliba jártam és járok most is. De nem rég utána olvasgattam ennek a neten, csak szépet és jókat írtak róla. Majd kiderült, hogy az egyik ismerősöm kozmetikusánál is van lehetőség ilyen barnulásra! Persze lelkesen kezdtem faggatni az ismerősöm, de semmi jót nem mondott :((( Amikor befújnak egy kesztyűvel kell végig törölgetni magad, h egyenletes legyen. És mindenki ezt az egy kesztyűt használja..... Marha higiénikus. A szolit minden használat után kitörlik fertőtlenítő folyadékkal, mgé az állót is! (én spec. olyanba járok) ez a kesztyű medig nincs kimosva minden vendég után... Persze ez lehet,h a kozmetikustól is függ, tehát máshol lehet, h mindeki új tiszta kesztyűt kap. A 2. rosszhír, h ugyan úgy kpik, mintha otthon bekened magad barnítval: foltos, koszos hatást kelt :( és 2. , 3. zuhanyzásnál is sárga a víz, a törölköző, és a ruhád... :S Úh én nem próbáltam ki.

Ha vkinek más vagy több infója van azért még kiváncsi vagyok rá!

2010. ápr. 10. 23:01
Tényleg nincs benne semmilyen káros anyag? Szerintetek milyen jövöje lesz ennek a fajta barnulásnak?
2010. ápr. 10. 23:00
nem ismerem
2010. ápr. 10. 22:59
Mi a véleményetek a Norvell -féle UV-mentes barnulásról?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook