Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed arról, ha egy pilóta eltér a kiszabott feladattól, és veszélyes manővert hajt végre? fórum

Mi a véleményed arról, ha egy pilóta eltér a kiszabott feladattól, és veszélyes manővert hajt végre? (beszélgetős fórum)

10. sucika17 (válaszként erre: 8. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 23. 22:50
Sajnos ők voltak a hibásak:( és ez lett a vesztük:( Tőlünk 500 méterre zuhantak le, és hát nagyon szörnyű, megrázó látvány volt:( sajnos végig láttuk a halál előtti manőverezésüket, és már tudtuk, hogy baj van... nagyon sajnálom őket.
9. cel
2008. jún. 23. 16:05
Elvonatkoztatva a pénteki esettől, aminek a részleteit nem ismerem, és csak szigorúan a feltett kérdésre válaszolva, egy szó a felelet: felelőtlenség.
2008. jún. 23. 15:43

Nem hallottam semmit róluk, eléggé el voltam foglalva, csak röviden egy sorban a hírek között. Szegények! De ők voltak a hibásak biztos? Nem műszaki hiba lehetett?

Bocsi, hogy kérdezem, de meg is nézhetném, csak ez közelebb van most, mert dolgozom közben.

2008. jún. 23. 15:35
Kanadában voltak kiképezve és már többezer órát repültek, de sajnos picit óvatlanok voltak, és a magyar gépek már eléggé elavultak már...
2008. jún. 23. 15:31

Hát ez gáz! Biztos nem számolták jól ki a körülményeket (hőmérséklet, szívóhatás, felhajtóerő, mit tudom én még mi).

Ennek is az oka a gyakorlatlanság. Egy magyar katona minimális időt tölt a repüléssel a többi államhoz képest.

2008. jún. 23. 15:26
nem kapotta két pilóta engedélyt, hanem a fejébe vette ,hogy a barátnőjének és édesapjának 1 veszélye s manőverrel köszön, és sajnos a szemük láttára történt a haláltusa...
2008. jún. 23. 15:24
Önként és dalolva tette volna? Szerintem mindenhez engedélyt kell kérnie, megkapta?
2008. jún. 23. 15:23
Szerintem az,hogy egy pilóta eltér nemcsak saját magát,hanem a környezetét is veszélyezteti, sajnos ez a pénteki balesetnél 2 halálos áldozatot követelt...
2008. jún. 23. 15:22
hát, sajnos nem mindig olyan okos az ember, mint amilyennek hiszi magát...
2008. jún. 23. 15:22
Mi a véleményed arról, ha egy pilóta eltér a kiszabott feladattól, és veszélyes manővert hajt végre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook