Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed a Lóbalzsamról? fórum

Mi a véleményed a Lóbalzsamról? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jan. 4. 19:59
Köszönöm a véleményeket, azt hiszem, ki fogom próbálni ( bár mint lejjebb irtam, a Diclaccal tkp meg vagyok elégedve )
2020. jan. 3. 21:25
Szerintem jó találmány.
31. timycat (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 20:45

A lóbalzsam kiváló termék. Az eredeti (valami német gyártmány, sajnos a pontos nevet, gyártót nem tudom). Az a baj, hogy már minden kencegyártó gyárt valamit és lóbalzsamnak merik hívni.


Állatgyógyászati termékként még lehet kapni eredeti lóbalzsamot. A lovardában a lovakra húgomék még mindig azt használják. Persze jóval drágább mint a drogériában kapható carok, de ez legalább használ.


Ha kell, mi is a "lóravalót" használjuk, teljesen jó.

30. df1e1c376c (válaszként erre: 24. - Lávli)
2020. jan. 3. 19:23

A Béres Porcerő tényleg jó szerintem. A volt férjem is azt szokta szedni 2 hónapig, és a tipikus pincér baj, a kattogó terd, el szokott múlni fél évre. 2-3 hónapig kell szedni.


Nekem is volt azóta elég ízületi bajom, és jó szerintem is.


Még testépítő sportorvostól is ilyen tippet kaptam, csak ő adott valaha hozzá online oldaldt, ahonnan a hatóanyagokat olcsón lehet venni, de én lusta voltam.


A lobalzsamot egy valahai bnőm használta a térdére. Ő 15-17 évesen kosarazaskor a tergedre esett, és az szilánkosra tört. Élete végéig fájt időnként.

29. Channa* (válaszként erre: 27. - Globus)
2020. jan. 3. 19:13

Az jó! Addig húzd a műtétet, amíg bírod!

Remélem sosem lesz rá szükséged!

28. Fisica
2020. jan. 3. 19:12
Én izomfájdalomra használom, nekem bevált. Van olyan fajtája ami nagyon csíp, azt hiszem chilis :)
27. globus (válaszként erre: 25. - Channa*)
2020. jan. 3. 19:01
Én Condrosulfot szedek csípőízületi kopásra, két hónapja nem fáj.
26. Lávli (válaszként erre: 25. - Channa*)
2020. jan. 3. 18:59
😌😀
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Lávli)
2020. jan. 3. 18:58
A háziorvosom azt mondta egyszer, hogy pl. Donnát majd akkor szedjek, ha már szenilis leszek, mert akkor elhiszem, hogy az segített:DDDD
24. Lávli (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 18:53
Egy orvos kollégám mondta anno, hogy a kopás az kopás, nincs nagyon mit tenni. Ő a Béres Porcerőt szokta javasolni, azzal a fenntartással, hogy a kopás az kopás ... :) Meg szerinte nem is a kopás a legfőbb probléma, hanem az ízületi folyadék eltűnik a kor előrehaladtával, így egymáshoz súrlódnak a csontvégek, és az fáj, főleg, ha gyulladásban van.
2020. jan. 3. 18:50

A férjem vett magának néhány hete, mert nagyon fájt a bal kezén a hüvelykujja. lelkesen kenegette karácsony környékén (nem dolgozott) és állította, hogy a napi 2x bekenésnek csodás hatása van. Aztán szétszedte a tesóm kávéfőzőjét, hogy megjavítsa és utána már nem használt a balzsam. Amióta fájlalja már mondogattam neki, hogy menjen dokihoz.

Tegnap elment az sztk-ba, de azt mondta a sebész, hogy fogalma sincs mi a baja. Persze, rtg-t nem csinált. Ma elküldtem a másik sztk-ba és mondtam neki, hogy ragaszkodjon a rtg-hez. Gipszelt kézzel jött haza...

Nem tudjuk, hogy tört el az ujja:S


Tehát, annyit tudok mondani biztosra a lóbalzsamról, hogy a törést nem gyógyítja meg akkor sem, ha naponta 2x bekened:DDDD

22. l.luiselotte (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2020. jan. 3. 18:42
kösz szépen a tippet.
21. l.luiselotte (válaszként erre: 19. - Lávli)
2020. jan. 3. 18:42

lehet hogy kipróbálom majd beszámolok a hatásáról.Bár nekem a porckopásra még eddig

a legjobb a reumatológia elektromos kezelése volt.

2020. jan. 3. 18:35
Zúzódást hűsíti meg a fáradt lábat is. Az illata elég erőteljes.
19. Lávli (válaszként erre: 16. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 18:31
Kipróbálhatnád azért a Lóbalzsamot, főleg ha már megvetted, a hűsítő hatása lehet, hogy pont elég is lenne, és mégse árt úgy, mint a Diclac.
18. Amaunet (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 18:31

Porckopáson nem segít. A gyulladásos izom vagy ízületi fájdalmakat enyhíti.

Porckopás esetén a glükozamin és kondroitin tartalmú készítményeket javasolt alkalmazni. pl. Proenzi.

17. Amaunet (válaszként erre: 7. - Szőkelédi)
2020. jan. 3. 18:26
A chilis valóban csípős.:)
16. l.luiselotte (válaszként erre: 15. - Lávli)
2020. jan. 3. 18:22

amit vetetett velem, az gél

de kösz a válaszokat, akkor maradok a Diclacnál. nem kell sűrün, 3-4 havonta használom....

15. Lávli (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
2020. jan. 3. 18:05
Szerintem a gélről volt szó, de az se játék. Rögtön megy a májba. Csak végszükségben szabad használni. Inkább fájjon kicsit.
14. bozsu55 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 18:02
A diclac az azért nem játék. Jó, de igen veszélyes mellékhatásokat produkál, csontritkulás előidézője ha sokáig szedik.
13. Piroska52 (válaszként erre: 12. - Lávli)
2020. jan. 3. 17:58

nekem van,a térdem szoktam kenni vele néha,

annyi jó van benne,hogy hűsiti egy kicsit,

12. Lávli (válaszként erre: 9. - Szőkelédi)
2020. jan. 3. 17:51
Sose próbáltam, de szerintem nem is fogom :)
11. Lávli (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. jan. 3. 17:48
Voltaren, Flector, Diclac és társai jók. De nem is rozmaringgal hatnak.
2020. jan. 3. 17:46
tegnap vetetett velem 3 db-t / 2000 Ft/db/ és gondoltam ha olyan csodaszer, veszek magamnak is, Bár rajtam a Diclac szokott segiteni.
9. szőkelédi (válaszként erre: 5. - Lávli)
2020. jan. 3. 17:44
Akkor nekem nem lóbalzsamom van :) az valami borzasztó :)
8. globus (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2020. jan. 3. 17:43
Szerintem ízületi mélységig nem hatol semmilyen kence.
2020. jan. 3. 17:43

A büdös életbe többet soha :) :)!!

Még másnap is csíp, mint a csilipaprika .

Vietnámi vagy kínai balzsam inkább. Bár a férjem szokta használni izomfájdalomra ,neki használ . De szigorúan nylonzacskóval .

2020. jan. 3. 17:42
Semmire nem jó.
2020. jan. 3. 17:42

Főbb összetevők: Vadgesztenye kivonatot, rozmaringot, árnikát, kámfort, mentolt, borókát, glicerint, eukaliptuszt és esszenciális olajokat tartalmaz.


Ezek nem fogják felépíteni a kopott porcot.

Helyi vérbőséget okoznak, enyhe gyulladáscsökkentő hatásuk van.

2020. jan. 3. 17:42
Én eddig nem is hallottam róla, de a főnökön esköszik rá. nekem is néha fáj a térdem és a vállam, gondoltam, hátha segitene.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook