Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a hazudozós emberekről? fórum

Mi a véleményed a hazudozós emberekről? (beszélgetős fórum)


1 2
33. 1841b3b309 (válaszként erre: 30. - 40163fd81d)
2009. júl. 19. 18:51
Kikérem magamnak, én nem hazudok!!!!
2009. júl. 19. 18:50
Nagyon nem szeretem őket!!!!!!
2009. jún. 10. 21:45
Engemet az dühít a legjobban, ha a szemembe hazudnak, s ráadásul amikor 100 %-ig tudom, hogy az nem úgy van. Az a véleményem, hogy a hazug emberek nem merik felvállalni a hibát, amit elkövetnek, és inkább hazudnak azért, hogy kimentsék magukat, vagy azért, mert úgy gondolják, számukra az lealacsonyító, ha hibáznak, de főleg, ha arra rájönnek, inkább hazudnak, csak hogy mentsék magukat a felelősség alól.
2009. jún. 9. 21:48
Mindenki hazudik.
2009. jún. 9. 21:37
Röviden: GYŰLÖLÖM ŐKET!!!!
2009. máj. 21. 18:02
Azokat inkább sajnálni kell, mint megvetni.. Nem normálisak szegények..
2009. máj. 14. 14:19
Az a baj a hazug emberekkel,hogy ha "megtér",már akkor sem fogsz hinni neki!!
2009. máj. 14. 14:17
Én is ismerek olyat, akinek szine az egész napja "kegyes hazugságokból", "füllentésekből" áll. Akkor ez most hazudós, vagy nem? Ha állít valamit, zömmel az ellenkezőjét csinálja. Szinte önmaga ellentéte. Szerintem már észre sem veszi.
25. zezsua
2009. máj. 14. 14:06

egyre többet hazudik nekem az akit nem akarok megnevesíteni,de nem értem miért teszi????!!!!

Pedig fiatal nő,anyuka.Nem fél az ilyen a sors kezétől?az pedig mindenhová elér!!!Kifizetetlen számla nincs (és ez nem konkrétan pénzre vonatkozik)

24. zezsua (válaszként erre: 23. - 78826dc958)
2009. ápr. 16. 20:24

akkor ezekből van rendesen :)

én is utálom

2009. ápr. 9. 16:23
Vannak kegyes hazugságok amikkel nem árt másnak az ember,de akik betegesen és rosszindulatból hazudnak azokat megvetem és útálom!Van ilyenre példa az én környetemben is,és kerülöm őket!
2009. ápr. 8. 16:11

Semmi!

Előbb,utóbb,úgyis lebuknak és akkor már nem hiszek nekik akkor sem ha igazat mondanak.

21. zezsua
2009. ápr. 8. 14:00
az esetemben nem álomvilág hanem kőkemény hazugság aminek következménye is van.Nem magán hanem hivatalos jelegű.Nyilván nem is gondoltam,hogy emberek ezt is megmerik tenni,és meg..
2009. ápr. 7. 07:21
Nagy ívben elkerülöm.
19. SF
2009. ápr. 6. 19:01

Most azt fogjátok mondani, hogy kötözködök...

Álomvilág és álomvilág között is van különbség! Nem mindegy, hogy az álomvilágot valóságként éled meg, vagy tudod, hogy ez csak egy elképzelt világ. Írófélék között mozgok. Róluk el lehet mondani, hogy álomvilágban élnek, viszont meg tudják különböztetni az álmokat a valóságtól. Aki nem, az valóban beteg! A hazudozás egyes embereknél valóságos lelki kényszer. Furcsa módon én férfiaknál tapasztaltam ilyet.

Nőnél csak azt, hogy "azért vannak a barátok, hogy kiszasználjuk őket"! Akkor már inkább hazudjon...

2009. ápr. 6. 15:12

hat aki egyszer hazudik, nem nagyon erdemel uj eselyt, mert ugyis hazudni fog ujra...

de kitudja, ...

nem kene hazudni, ez a lenyeg, es akkro sokkal jobb es konnyebb lenne sokminden..

nekem kamasz fiam van, akivel sokat kuzdok, mar azt se hiszem el,amit kerdez...

sajnos, de okkal mondom ezt, nagyon raszolgalt a bizalmatlansagomra..

a felnotteknel meg mas a helyzet, oket valoban nem ertem, de nemelyik ugy hazudik, mint ha olvasna...

hihetetlen...

17. Dite
2009. ápr. 6. 15:09
Igaz esély mindenkinek jár. Ő fog dönteni, hogy él vele. Vagy tanul a dologból vagy sem.
2009. ápr. 6. 14:59

Aki folyamatosan hazudik mindenben, annál szerintem tuti valami betegség ez.


Van olyan aki álomvilágban él, egy életet elképzel magának és aszerint mesél mindent, mintha úgy történne.

Érdekes emberek vannak sajnos.


Én eleve úgy vagyok, hogy egy hazugság után még adok egy esélyt, de utána elvágta magát az illető. Lehet, hogy túl szigorú vagyok, de a bizalmam elszállt...

15. Dite
2009. ápr. 6. 14:51
Lehet hogy tényleg betegek. Ezzel rossz indulatú vagyok de szerintem ez nem ok, hogy beteg.
14. 75bb1970ba (válaszként erre: 7. - SF)
2009. ápr. 6. 14:47
Így igaz, hazugság és hazugság között különbség van. Ismerek olyan embert, aki az élet legapróbb dolgaiban sem mond soha igazat, talán még ő sem tudja miért. Érthetetlen dolgokban hazudik, sorozatosan belebonyolódik az általa kreált történetekbe, és ha rápiritok, még a szeme sem rebben, ujabb hazugsággal próbálja meg kivágni magát. Szerintem ez már betegség.
13. hajnalfény73 (válaszként erre: 10. - Dite)
2009. ápr. 6. 14:45

Van olyan ismerősöm, aki folyamatosan hazudik, szó szerint lassan már ott tartunk vele kapcsolatban, hogy semmit nem hiszünk már el, mégha igazat is mond éppen.


Amúgy szerintem tuti, hogy nyugodtan alszanak, sokan el is hiszik, hogy amit hazudoznak, az úgy is van...

2009. ápr. 6. 14:30

Az hogy álomvilágban élnek :)

Ismertem egy betegesen hazudozót,annyira komolyan tudta előadni a hazugságait,hogy még ő is bevette.

Eleinte nem értettem miért,de aztán rájöttem hogy neki lételem ez a betegség.Igen,ez is egy fajta betegség.De több fajtája is van :DD

Van aki valaki másnak akar látszani,mint aki valójában,ezért bezárkózik egy álomvilágba,olyanba amiről ábrándozik-álmodozik.

A másik,a gonoszabbik fajta,amelyik élvezi hogy másokat átver,szeret másokat hülyének nézni,ez már olyan hogy csak néha,egész véletlenül mond igazat,amikor elfeledkezik magáról.Mind a kettő beteg.Mind ezek ellenére előfordulhat bárkivel,hogy néha hazudik,ha úgy hozza a helyzet,pl:félelemből.Szerintem nem létezik a földön olyan ember aki életében soha ne füllentett volna,de aki sportból csinálja az beteg!

11. zezsua (válaszként erre: 10. - Dite)
2009. ápr. 6. 14:24
EZT KÉRDEZEM ÉN IS,TUDNAK JÓL ALUDNI?
10. Dite
2009. ápr. 6. 14:18
Nagyon egyet értek veled Hajnalfény73. Sajnos akik folyamatosan hazudnak azok meg keseríthetik a másik ember életét is. Ezeknek nincs lelkiismeretük, tudnak jól aludni?
2009. ápr. 6. 14:15

Egy régi közmondás szerint,

aki hazudik, az lop is.


Nem mindig olyan lopásról van szó, amikor tevőlegesen elvesz valamit az illető, de elég nagy baj az is, mikor lelkileg károsítja meg a másikat.

Azt nagyon nehéz pótolni, kiheverni.

Talán az ilyen ember nagyobb kárt csinál, mint aki, ahogy SF is megjegyezte, apró füllentéseket csinál, mert van ugye hazugság, meg füllentés.

Na és van ún. kegyes hazugság is, szóval lehet itt válogatni, de a legjobb, ha nem keveredik hazugságba senki, mert befejezem egy másik közmondással,

a hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta kutyát :)

2009. ápr. 6. 14:10

Soha nem értettem az ilyen embereket, akik össze-vissza hazudoznak. Persze tuti biztos, hogy nincs olyan ember aki még az életében valami kis hazugságot, úgymond kegyes hazugságot ne tett volna. De aki folyamatosan hazudik, azt nagyon nem szeretem.

Én mindig is annak a híve voltam, hogy inkább mindig igazat mondok, mintsem utána a saját lelkiismeretemmel kéne elszámolnom.

7. SF
2009. ápr. 6. 14:02

NEm hiszem, hogy van ember a Földön, aki legalább egyszer ne hazudott volna.

Szerintem különbséget kell tenni hazugság és hazugság között. Nem mindegy, hogy ki, mikor és miben hazudik. Ha pl. a lányom azt mondja, hogy elmosogatott, pedig még csak ezután fog, az azért nem akkora hazugság, hogy érdemes legyen foglalkozni vele.

Azt viszont tényleg nem díjazom, ha valaki folyamatosan megpróbál átvágni. Főleg, ha még károm is származik belőle.

2009. ápr. 6. 14:01

No comment...


Nekem sajnos e miatt ment tönkre egy barátságnak hitt kapcsolat nem rég itt a hoxa-n. :(

2009. ápr. 6. 14:00
Nem az a legnagyobb baj,hogy általában hazudik,az olyantól azt szokom meg,nagyobb baj,ha valaki fennen hangoztatja,hogy ő az igazság bajnoka,és lépten nyomon hazugságon kapják.Na,inkább az ilyentől van hányingerem!
2009. ápr. 6. 13:56
szemetek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook