Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a Hal a Tortán c.műsorról? fórum

Mi a véleményed a Hal a Tortán c.műsorról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2295. linksys (válaszként erre: 2294. - Igényes)
2009. jan. 14. 22:22
Szia! Ez amit te mondasz az nem a Vacsoracsata a rtl-n???? Ez amiről itt van szó, az meg a tv-2 van.Nem baj, én is keverem néha, ide-oda csapom és mindig valahol főznek, meg válogatnak.
2294. igényes
2009. jan. 14. 20:14

Sziasztok!


Ez a műsor szörnyű volt. Keleti egy keleti benyomást keltett, szörnyű!!!! A műsor alaposan megvágott! Oscart nem nagyon kedveltem, most viszont láttam nincs más választása, csak nem elvegyülni!!!! Micsoda emberek? Oscar tarts ki!

Oscar a legjobb most!

A nők + a gitáros haja nem volt jó!!!!!

Pákó rendben van, mert .......illeszkedik! Nehéz dolga nincs.

2293. geridina
2009. jan. 14. 16:56
Én is csak néha-néha nézegetek bele, mert Barátok közt függő vagyok,úgyhogy csak mikor reklám van, akkor kapcsolok át. De amit most művelnek a megasztárosok, az is elég gáz. Régen olyan embereket hívtak meg, akik legalább megpróbáltak főzni. Még akkor is, ha nem tudtak addig. És csúnyán lepontozták azt, akinek segítsége volt. Most meg mindenkinek segíthet anyuci, apuci, nagymami, stb. Mivé válik a műsor? Akkor inkább fejezzék be.
2292. Franc22
2009. jan. 14. 16:34
régen nagyon szerettem,de már nem
2291. linksys (válaszként erre: 2290. - Geridina)
2009. jan. 14. 16:20

Itt már sok estben nem is arról van szó, hogy ki mit és hogyan főz, hanem arról, hogy ki, hogyan mit nem eszik és miként válogat.Miért nem mutatják meg a bevásárlás végén, hogy mennyi volt a számla?????


Úgy rakják-dobálják- a kosárba, mintha ingyen adnák.Eredetilag ez egy főzőműsornak indult, de közben "had útáljam a főztödet" lett.Nem is tudom már, hogy ebben a főzőműsorban van-e az, hogy közben míg tesz-vesz a vendégül látó,addig bemennek és turkálnak a szobákba és feltérképezik kinek mi is van...


Lehet, hogy ez is a főzés egyik alapja???.... :(

2290. geridina (válaszként erre: 2288. - 11111)
2009. jan. 14. 09:52
Igen, elég könnyen vásárolják a legdrágább hozzávalókat is (lásd kaviár, libamáj és társai). Vajon a tv fizeti, vagy ők? (ez költői kérdés volt)
2289. Sirga (válaszként erre: 2287. - Kerry77)
2009. jan. 14. 09:32
SAjna, már rég kisebbségben vagyunk! :(
2288. 11111
2009. jan. 13. 21:35

Utálom az egészet.mert van aki éhezik Ők pedig több ezer forintot elköltenek és még nyafognak is.Hánynom

kell ettől a sok kényes embertől!!!!!!!!

2287. Kerry77
2009. jan. 13. 21:24
Elfogytak magyarországról a magyar eberek???
2009. jan. 11. 20:01

Bangó anya-lánya egy kutya....szegénykém túl sűrű volt a krémleves, mert szegény krémleves milyen lenne???Lehet azért krémleves, mert sűrű, hmmmm el kéne gondolkodni anyuci lányának.


Hozzáért a rák a tányérhoz???Pfujjj...röhög a vakbelem, legalább egészséges kaja nem disznóhús ami nem túl jótékony a testtel....


Ó a desszerthez a borocska már jó volt????Az volt a két pont.Az ilyen nő akadjon fent azon amitől a legjobban undorodik......

Eddig is utáltam a Bangó famíliát de most aztán tarolt az utálatért.


Nem tudnak veszíteni, inkább mindenkin átgázolnak, ezek után megkérdőjeleződik bennem, hogy Réka és Szilvi miért is voltak olyanok......

2285. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2276. - Marijja)
2009. jan. 9. 22:37
Ez nagyon jó. Amikor először olastam, úgy 3 hónapja, már akkor is nagyon tetszett :))
2284. linksys (válaszként erre: 2281. - Szavár)
2009. jan. 9. 22:13

Nagyon jól tetted fel a kérdést!Épp a lánya is úgy csinált mint amikor B. Margit főzött és a két lány válogatott.És még a tányérját is ki kellett cserélni, mert "hozzáért a rák" :OO...


Akkor mi lett volna, ha Benkő D.-nél evett volna???


Nem láttam és érzékeltem, hogy Lia akkora hibát követett volna el, hogy B. Marika úgy számon kérte tőle mintha nem is tudom mi történt volna.Egyesek, hogy mit meg nem engednek maguknak....


Így lesz egy nem ismert személyből ismert.Még mindig nem tudom, hogy B. Marika mit tett le az asztalra? Mert álltalában azok szoktak ilyen szigorú (saját maguk sem tudják miért) elvárásokat megkövetelni...

2283. linksys (válaszként erre: 2280. - Zebracsikó)
2009. jan. 9. 22:02
Akkor mégis jól gondoltam a dolgot....
2282. angyal 79 (válaszként erre: 2276. - Marijja)
2009. jan. 9. 21:55
Ez nagyon tetszett nekem és a férjemnek is.Gratulálok a jól összeszedett lényeghez.Már csak a kereskedelmi csatornáknak kellene elküldeni mint köszönőlevelet!!!
2281. Szavár
2009. jan. 9. 21:53
Bangó család gusztustalan.Az anyja azért durrog mert fintorogtak a kajáján, akkor a kedves lánya most mit csinált ? Gusztustalan nő írígy a szép Liára ok nélkül sérteget. Miért engednek ilyeneket a TV-be ? Húzzon vissza a dzsungelbe ...
2280. zebracsikó (válaszként erre: 2274. - Linksys)
2009. jan. 9. 21:40

Ihosnak valóban tesztoszteron-túltengése van.

Van egy ismerősöm, aki jól ismeri, és ő mesélte, hogy rengeteget qrvázik.

2279. kattyus
2009. jan. 9. 21:26
A hiszti után a fejére borítottam volna azt a drága jó bort!!!!!!
2278. kattyus
2009. jan. 9. 20:49
Örülök hogy más is észrevette.Én sem értem miért van a B. Marika ott,hiszen azon kívül,hogy Bangó Margit az édesanyja, senki nem ismeri. Mindenkit kritizál,olyan hanglejtéssel,mintha csak és kizárólag ő tudna főzni. Mindenki főztjét fikázza.Igazából én őt nem tettem volna bele ebbe a műsorba. Nincs itt a helye mert ebben a műsorban közismert emberek főznek. Legalábbis olyanok akikről már hallott az ember valaha, valamikor. A legjobban őt útálom....
2277. geridina
2009. jan. 9. 18:53

Én sem írhattam volna frappánsabban.

És tetszik a stílusod:)

2276. Marijja
2009. jan. 9. 18:03

Ezer és ezer háziasszony foglalja imáiba a két csatornán párhuzamosan futó főzőshow ötletgazdáit.

Rájöttem, hogy eddig rossz felől közelítettem meg, a műsor fő mondanivalóját.

Ugyanis azt gondoltam eddig, hogy létezik az az összeg amiért kis hazánk sztárjai lejáratják magukat ország világ előtt a főzőtudományuk és háztartásvezetésük teljes hiányának áruba bocsájtásával.

Nem fogtam fel, hogy miért is jó ez nekik, a gázsin kívül amit ezért felmarkolnak.

Gondolom, egy ideig az ebéd és vacsora házhozszállítást fedezi, valamint egy csomó olyan dologgal találkoztak, amivel eddig csak konyhakész állapotban néztek farkasszemet.

De, ma megtörtént a megvilágosodás!!!!

Rájöttem, hogy ez a műsor értünk, egyszerű háziasszonyokért van!

Mert ugye az emberlánya egyszerűen leülteti ez elé a műsor elé a férjét, hogy okuljon belőle.

Az pedig szörnyülködve látja, hogy más ember kicsi kincse és felesége kicsit határozatlanul mozog a saját konyhájában.

Egy - egy szekrényajtót kinyitva el-el csodálkozik annak tartalmán.

Esetleg könnyes szemmel öleli magához, rég nem látott elveszettnek hitt nokedli szaggatóját.

/Azt, hogy nokedli szaggató persze csak segítséggel jön rá./

Beleborzong párunk, amikor tétova mozdulatokkal készíti a csini ruhába öltözött irigyelt sztár a világ legegyszerűbb levesét, immáron harmadik órája.

Ekkor MI, az adás szünetében kellő időben vessük fel életünk párjának, hogy mi ennyi idő alatt, berakjuk a mosnivalót, bevásárolunk a boltban, és mire lejár a program hazaérünk és kiteregetünk.

Felporszívózunk, majd felrakjuk az ebédet, persze telefonos segítség nélkül és ennek keretében hívjuk fel a figyelmét arra is, hogy volt-e már példa arra, hogy12.00-kor nem volt ott a terített asztalon az illatosan gőzölgő leves.

Ajánljuk figyelmébe azt is, hogy a főzés végeztével nem kell katasztrófa sújtotta területté nyilvánítani a konyhát.

Miután ennyi információval láttuk el a "család fejét", engedjük újra a tv elé, hogy folytassa rémületes utazását a "média konyhájában".

Ha ügyesen alakítjuk a műsoron kívüli kiegészítő és segítő hozzászólásinkat, az adás végén egy teljesen kicserélt türelmes és minden falatért hálás férjet kapunk.

Tehát, száz szónak is egy a vége ez a műsor értünk van és nem hiába.

Száz és száz férjnek nyílik ki majd a szeme, hogy milyen gondos, jó háziasszonyt is rejtegetett eddig a konyhája.

Kétszer is meggondolja majd , beleokoskodjon-e, hogy mit hogyan kell elkészíteni.

Nagyot nőnek kishazánk konyhatündérei, ez után a konyhai ámokfutás show után.

Kedves háziasszonyok!

Használják a műsor adta lehetőséget és teremtse meg mindenki magának a saját különbejáratú egy személyes zsűrijét, aki hálás pontjaival fogja elhalmozni élete párját.

2009. jan. 9. 13:33
1 car
2274. linksys (válaszként erre: 2273. - Geridina)
2009. jan. 9. 13:32

Szerintem ugyan azért mint valamikor a Peti ott lógott, ahol Sarka Kata.Biztosan megfizették őket.Gondolom meghívták B. Margitot is, különben úgy sem ment volna oda.Ez tegnap előtt volt.


Tegnap Erik főzött (horvát jellegű ételeket),nagyon tetszett és hangulatos volt, 19 éves létére jól csinálta.Kivéve számomra egy kicsit Kató-néni úgy viselkedett mint akinek tesztoszteron túltengése van...., jó ez is csak amikor minden mondat erről szól, akkor ellaposodik...

2273. geridina (válaszként erre: 2270. - Sirga)
2009. jan. 9. 13:14
Témánál maradva. Ez a Bangó Marika valami iszonyat. A másik, hogy (a világért sem akarva megbántani), miért volt tegnap a műsorban a Margit? Vagy az tegnapelőtt volt? Ugyanúgy evett velük az asztalnál, mintha még a műsor része lenne.
2272. Sirga (válaszként erre: 2271. - Linksys)
2009. jan. 8. 13:00

Igen, ebből láttam néhány percet - sajnos!

Igazad van: vannak, akik azért ismertek, mert ismertek. :P

2271. linksys (válaszként erre: 2270. - Sirga)
2009. jan. 7. 17:30

Szia! Én láttam tegnap és tegnap előtt, a fenekét tette le a székre!(talán nem sértő amit írok?)Mindenki úgy lesz ismert, hogy egyszer megismerik.Sokszor nem tudom eldönteni, hogy pl. ha balhé van, akkor az igazi, vagy csak a nézettséget akarják vele növelni.


Mert ma mindent megtesznek a nézettség érdekében.A másik csatornán is mik mennek a főzőműsorban...., ma különösen a higiénia királya főz..... :((

2270. Sirga
2009. jan. 7. 13:41
Nem értem! Pár hete abból lett a (mű)balhé, hogy Bódi Szilvi, meg Rubint Réka - Bangó Margit szerint, legalábbis - semmit nem tett le az asztalra. Elnézést, ha én vagyok lemaradva: Bangó Marika mit tett le? Még csak nem is ismert, mint a fentiek! :P
2269. coline (válaszként erre: 2267. - 52fd553855)
2008. dec. 29. 16:36
Lehet, hogy nem egy műsort néztünk!?:)
2268. Sirga (válaszként erre: 2267. - 52fd553855)
2008. dec. 29. 10:50
És a legálszentebb. :(
2008. dec. 28. 17:27
Bugyuta müsor!Viszont a Bangó Margit a legőszintébb és vendégszeretőbb mind között.
2266. mamma2 (válaszként erre: 2263. - Sirga)
2008. dec. 28. 17:25
Örülök kedves Sirga,hogy azonos véleményen vagyunk, enyhén szólva én is idegenkedtem Doopmantől. Ez a műsor arról is meggyőzött,hogy érdemes odafigyelni az emberekre, /ÉS NEM CSAK A TV-adásokban/ a privát életben is, mert nem egyszer volt rá példa, hogy az addig közömbös ,-netán "utált" emberekből kedves ismerős, esetleg jó barát is kikerült.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook