Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a Hal a Tortán c.műsorról? fórum

Mi a véleményed a Hal a Tortán c.műsorról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. jan. 22. 22:00

Fekete L. lehet, hogy a világ legerősebb embere, dehogy Magyarország legsötétebbje az szinte biztos!

Remélem lesz majd nekünk is egy múzeumunk ahol a legprimitívebb sarokban lesz a helye!

2324. linksys
2009. jan. 22. 17:05
Csak az előzetest láttam a mai műorból, de Fekete L.-t megint kihozták valamivel a béketűrésből...:) Érdekes, hogy valakit ki lehet ennyire borítani az ennivalóval. :)Ha sikerül akkor belenézek estére, hogy mi is fő a fazékbaaa, amire azt mondta Laci:" 3 centivel összement a valagamon a bőr..." Ennyit hallottam d.u. (hacsak rosszul nem értettem..) :)
2009. jan. 21. 17:22
Jónak tartom a müsort.
2322. linksys (válaszként erre: 2321. - Geridina)
2009. jan. 21. 17:20

Bogi nagyon aprólékos akart lenni már Afrikában is.Rendesen felkészült, állítólag könyvekből és szinte mint egy Afrika szakértő ment oda.Ezt pedig nem szívesen vették a többiek.


Most is ezt akarta a főzéssel,azt hiszem nem is a saját konyháján főzött,hanem egy volt Afrikai konzul segített neki.Nem mindig jó, ha valaki teljesen tökéleteset akar alakítani...:(


Igaza volt Klaudiának: Jobban tette volna, ha főz egy igazi kaját, amit mindenki szeret, és akkor Laci is lenyugodott volna...:)

2321. geridina
2009. jan. 21. 17:11
Hát én csak belenéztem, de ezt a Bogit már nem csodálkozom, hogy kirakták a nézők a játék elején. Hát ez valami iszonyatos csaj. Tudálékos, nagyképű, kirázott tőle a hideg. Teljesen igazuk volt, hogy felfalták a hűtőt.
2320. linksys
2009. jan. 21. 17:08

Tegnap már Fekete L. beindult, nem adtak neki rendsen enni és a fogához valót sem. :))


Jó volt, hogy azt mondta, hogy: Jól van ,akkor mostmár hozzatok valami rendes ennivalót is...:)). mire közölték vele, hogy ez itt az asztalon mind a mai menű....és még rosszul is lett a sok nem tudom mitől! Biztos "Kuszkusz"-ta a gyomrát valami :)

2319. geridina (válaszként erre: 2318. - Linksys)
2009. jan. 20. 08:22
Egyetértek mindenben Főleg Bangó kiasszonykával (bocsánat, asszonykával). Ő egyszerűen azt hiszi, azért mert valakinek a lánya, neki mindent szabad. Az anyuka is kicsit túl sokszor emlegeti a Kossuth díját. Másnak is van, sőt olyanoknak is, akikről nem is tudjuk.
2318. linksys (válaszként erre: 2317. - Geridina)
2009. jan. 19. 22:12

A tv-ben is nagy darab Fekete L., akkor gondolom élőben mekkora lehet :O.Meglepően vidám volt és nem akart éhen halni és nem válogatott.Máskor is már volt főző műs.-ban (hogy melyikben nem tudom, de nem is lényeg) és ott állandóan majd neki akart ugrani mindenkinek,mert levessel kínálták és nem volt elég az adag, mármint a hús-hússal :).


A mai műsorban nagyon az elemében volt, vidám és viccelődős.


A másikban meg (rtl) a Pécsi I. főzött és nekem kimondottan tetszett, hogy közvetlen és egyszerű volt, annak ellenére, hogy Kossuth díjas színművésznő, rendező ás író.Hogy ezt miért jegyzem meg? Mert nemrégen volt arról szó, hogy ki mit tett le az asztalra, pontosan B. Marikára gondolok, aki majd azt várta, hogy leboruljanak előtte.


Pécsi művésznő pedig az egyszerűségével elnyerte a tetszésemet, nem úgy az előte említett, akinek tányért kellett cserélni, mert hozzáért a rák......


Gy. showt nem nézem, nem szeretem, ami ott megy az egyenlő a pazarlással és a fejetlenséggel, még akkor is ha az meg van rendezve és játszva.Pár részbe belenéztem, de nem szórakoztatott, hanem idegesített, annak ellenére, hogy nincsennek előitéleteim senkivel sem szemben.

2317. geridina (válaszként erre: 2316. - Linksys)
2009. jan. 19. 18:25

Rendben van, én szórakozom rajtuk, a győzikeshowt is csak azért néztem, hogy röhögjek. De túlságosan be voltak rendezkedve. Például a Bea is úgy járt-kelt a konyhában, egy háziasszony hogy tudja ezt megjátszani? Meg az összes szoba be volt rendezve, a gyerekszoba, a háló, állandóan a nappaliban voltak. A kertben is ahogy kergették a vakondokat. Hát szóval ez engem meglepetésként ért. Ja, és amikor átvariálták a lakást pirosból aranysárga romás gusztustalanra, akkor a Bea kijelentette, hogy a konyhájához nem szúlhatnak.

A főzőműsorral kapcsolatban a Fekete Lacira én is kíváncsi leszek. Itt lakik nem messze tőlünk az egyik faluban, hát amikor a tescoban találkozunk, tele van a kosara rendesen...

2316. linksys (válaszként erre: 2315. - Geridina)
2009. jan. 19. 17:20

Láttam egy kis részletet az előzetesből, hogy kik fognak főzni a Hal a tor.-ban. Fekete Laci,Liptai K. és Kovács Áront láttam.A többit biztosan előte már mutatták.Akkor ezek szerint azok lesznek akik az Afrika showba-(A sztárok a fejükre estek) szerepeltek.


Fekete L. biztosan megint meg akar majd halni éhen, ahol nem hús a hússal lesz...:)

Nagyon sok a színjáték ezekben a műsorokban.Ahol azt írja, hogy "show" az mind azért van, hogy minket nézőket bármi áron szórakoztassanak.Ebbe pedig minden bele fér, az is, hogy egyes forgatási helyszínek is berendezettek legyenek.


Különben soha nem hittem, hogy Győzi műsorában akármi is igaz.Túlzás lett volna benne sok minden, kezdve már attól, amikor saját házából ki akarták dobni (ki is dobták) és még sok minden.


Hülyére veszik a nézőt.Ne higgy el semmit, az ilyen relativi és egyébb show műsorokból. Szórakozz rajta nagyokat és ennyi.Kinek lehet itt ma már hinni???

2315. geridina (válaszként erre: 2314. - Linksys)
2009. jan. 19. 14:06

Igazad van a médiával kapcsolatban.

Valóban, az Erdőhegyi csajszi volt a konzervnyitós. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez csak színjáték volt. Tegnap hallottam azt is, hogy a Győzike show forgatási helyszíne csak díszlet? Ti ezt tudtátok? És hogy ne is ott laknak. Hát én vagy 3 évig azt hittem, az a házuk. Ez most hogy van?

2314. linksys (válaszként erre: 2312. - Geridina)
2009. jan. 19. 13:03

Erdőhegyi Brigitta (talán jól emlékszem a nevére) volt az akire emlékszem, hogy lenyitotta a sütöt, miközbe beszélt telf. a mamájával és kérdezte, hogy: vajon melyik lehet a tepsi? :(


Na, de a konzervnyitót is nem egyszerű felismerni--aki még nem látott :DD


Ma már mindenki lemezt akar, és médiában szerepelni, dolgozni.Ahhoz nem árt, ha egy kis adottság is van.Egyik-másikhoz nem kell tehetség, hanem elég ha jól néz ki az illető..................

2313. geridina (válaszként erre: 2310. - Linksys)
2009. jan. 19. 12:06
Pont ezért volt nagyon nagyképű beszólás, hogy lemezt szeretne készíteni.
2312. geridina (válaszként erre: 2311. - Linksys)
2009. jan. 19. 12:06
Jézusom. Ez a késes dolog azért elég gáz. De volt már egyszer ilyen. Valami huszadrendű énekesnő főzött, és nem tudta, hogy a saját konyhájában mi hol van. Anyucit meg áthívta, hogy mondja meg, melyik a konzervnyitó.
2311. linksys (válaszként erre: 2309. - Geridina)
2009. jan. 19. 12:00

Hien úgy főzött, hogy a mamája mondta, hogy mit és hogyan.Ebbe az is beletartozott, hogy szólt Hienek, hogy a csirkét a kés élével kell vágni, nem fordítva :o


Az valóban nem rossz, ha más kultűrákat is megismertetnek velünk.

2310. linksys (válaszként erre: 2307. - Geridina)
2009. jan. 19. 11:57

Talán nekem is sikerül bele pillantanom egyik-másikba... Hirtelen meg nem tudom mondani, hogy melyikbe ki főz.Egyikben: Pécsi Ildikó, Szerednyei Béla, na....most meg el is felejtettem a többit hirtelen :( Lehet, hogy ők a másik csatornán a Vacs. csatába???


Legtöbbször nem is nézem, hogy hol, csak azt látom, hogy főznek(na meg válogatnak, és kritizálnak).

Lüszi az legjobb, ha tanul az iskolában.Eszenyi Enikő is ezt tanácsolta neki.Nincs még kialakult hangja sem és ráér karriert építeni akkor is amikor befejezi az iskolát.Kislány ő még.

2309. geridina (válaszként erre: 2308. - Sirga)
2009. jan. 19. 10:23
Hient nem láttam főzni, milyen volt? Mondjuk Hien fényévekkel komolyabb mint Lüszi. Össze sem lehet őket hasonlítani. Néha gyerekes ő is, de inkább való képernyőre, mint "ovistársa"
2308. Sirga (válaszként erre: 2307. - Geridina)
2009. jan. 19. 09:39
Másrészt viszont Hien se sokkal idősebb nála - szerintem itt arra ment ki a játék, hogy különböző kultúrák találkozzanak.
2307. geridina (válaszként erre: 2306. - Linksys)
2009. jan. 19. 09:21
Nem tudom, mennyi időm lesz, de ma is biztosan belenézek. Nem tudja valaki, hogy kik főznek a héten? Annyit olvastam valahol, hogy Lüszikénket nem engedte az anyja a műsorba. Hát jól tette. Eleget majomkodott a megasztárban, nem kell még a főzőműsorból is Minimaxot csinálni.
2306. linksys (válaszként erre: 2305. - Geridina)
2009. jan. 16. 13:33

Na nem beszélve arról, hogy merevlemezes tv- is van, amire sok mindent fel lehet vennei.


Biztos eszükbe jut a szakiknak, de még kitartanak a régi felfogás mellett, hogy egy időben egyszerre csak egyet lehet nézni.

2305. geridina (válaszként erre: 2304. - Linksys)
2009. jan. 16. 13:01
Igen, de az a szakembereknek sem jut eszébe, hogy már feltalálták a videót, és ha az egyiket nézed, a másikat fel tudod venni.
2304. linksys (válaszként erre: 2303. - Geridina)
2009. jan. 16. 12:47

A nézettség a tét, hogy egy időben van és akkor melyiket választod.Lehet, hogy jobban tennék, ha nem egy időben lennének és akkor egyiket is és a másikat is meg lehetne nézni, és mindkettőnek jó lenne a nézettsége.


Csak ezt mint néha néző mondom,persze erre vannak szakemberek, akik egészen másként vélekednek a keres. csat. nézettségéről.

2303. geridina (válaszként erre: 2302. - Sirga)
2009. jan. 16. 09:15
Hát persze, ügyes húzás a tv-adók részéről. A megasztár is egyidőben ment a szombat esti lázzal, és a BB is a Való világgal.
2302. Sirga (válaszként erre: 2301. - Linksys)
2009. jan. 16. 09:04
Úgy-úgy: sztereoban főznek! :D
2301. linksys (válaszként erre: 2299. - Igényes)
2009. jan. 15. 22:11
Nem azért szóltam, hogy baj, hogy összekeverted a két műsort.Semmit nem jelent,főznek és kész, én sem tudom hirtelen mindig,hogy hol mi is van. :))
2300. pippoo
2009. jan. 15. 19:38
Annyira ellenszenves ez a tag!El van csúszva!Delhusa Gyogyi!Valaki feljelenthetné őt is a biztonsági öv mellőzésért,mint a ripacs roma reality show vagányt annak idején!Megérdemelné,mert ez sem tiszta!
2299. igényes (válaszként erre: 2295. - Linksys)
2009. jan. 15. 19:37
Bocsi!
2298. geridina (válaszként erre: 2297. - Sirga)
2009. jan. 15. 09:29
Egyetértek. A műsor azt is megtaníthatná, hogyan lehet "olcsón" főzni. Vagy legalábbis használva a fejünket, nemcsak mindent bedobálni a kosárba, hogy hátha fog kelleni.
2297. Sirga (válaszként erre: 2291. - Linksys)
2009. jan. 15. 08:56
Valóban úgy válogatják a kajákat, mintha mindegy lenne - ár szempontjából -, hogy mit vesznek. De eszerint nem vagyok egyedül azzal a hozzáállásommal, hogy az ár igenis fontos. (Nyílván nem nekik... :( Mindenesetre elég rossz példa annak, aki nem engedheti meg magának.)
2296. geridina
2009. jan. 15. 08:29
Igen, a Keleti a vacsoracsatában volt. A tv2-n a Sonja főzött. Hát nem volt semmi a bevásárlásuk. Megkérdezte, miért van szükség a pirospaprikára. Erre a srác közölte vele, hogy azért jött vele bevásárolni, hogy ha már paprikáscsirkét csinálnak, vegyenek bele pirospaprikát is. De még mindig a legőszintébbnek tartom a csajszit az egész csapatból. Főzni nem tud, hát istenem.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook