Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a különbség ha találkozol egy pasival vagy randizol vele? fórum

Mi a különbség ha találkozol egy pasival vagy randizol vele? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 27. 13:59
Ha még nem ismeritek egymást, semmire nem számítasz, semleges, mégis érdekes embernek tűnik, akkor TALÁLKOZTOK. Ha viszont ott az a bizsergés, hogy mégis jó lenne ha az este szépen végződne, akkor RANDIZOL vele.
9. spinneli (válaszként erre: 5. - Alexandracska83)
2009. febr. 25. 13:27
akkor csak így kell viselkedned és kész.
2009. febr. 25. 13:24
Ezt Neked kell eldönteni. Randi-találk.?
2009. jan. 17. 19:32

Találkozás vagy randi_ mi a különbség a kettő között?

Szerintem a találkozás az mindig véletlen,a randi viszont mindig előre megbeszélt.

2009. jan. 17. 19:27
Lehet hogy Te csak találkozni akarsz vele, miközben ő randira készül.
5. alexandracska83 (válaszként erre: 2. - E2b5f0504e)
2009. jan. 17. 19:08
Szia hát igen érdekes dolog.Azt hittem tudok rá úgy nézni mint pasira de nem.Csak egy barát.Jól éreztem magam vele meg minden de szerintem bárkivel jól érezném magam.Amúgy bevallota hogy régen tetszettem neki.De nem akarom álomba ringatni hogy talán lesz köztünk valami!!!
2009. jan. 17. 18:49
A randinak meg van az a randi hangulata. A fiú is úgy készül és te is úgy indulsz el otthonról,ogy "randira megyek",mig a találka az kisseb rangal bir,hisz az olyan haveri alapú,viszont válhat belőle randi.
3. 9e19dcb0b4 (válaszként erre: 1. - Alexandracska83)
2009. jan. 17. 09:41

Azt neked kell tudni hogy most randizol vele, vagy CSAK barátilag hívtad!

Ezt te döntsd el!

Ha neked nem tetszik akkor biztosan nem randi!

2009. jan. 17. 09:37
Szerintem ha találkozol valakivel, az még nem feltétlenül randi, az attol függ, hogy belülről hogyan álltok hozzá....ha pl. elmentek moziba egy haveroddal, és mindketten csak haverilag éreztek egymás iránt, azt nem lehet randinak nevezni, ez majdnem olyan mintha egy barátnőddel mennél moziba...aztán persze attol függ, hogy az a haverod teirántad hogy érez...mert ha ő többet érez irántad, akkor ő lehet hogy randinak fogja fel....Te milyen érzésekkel hivtad el őt moziba, randizni szeretnél vele, vagy csak simán barátkozni? És szerinted ő teirántad hogy érez?
2009. jan. 17. 09:32
Egy haveromat elhívtam moziba.Jó fej meg minden szoktunk dumálni de igazából nem tetszik.Akkor ez most randi vagy nem?Randizol egy sráccal vagy csak találkozol vele?Mi a különbség a kettő között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook