Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akárhány pasival találkozom, mindegyik az exe után sóvárog. Miért? fórum

Akárhány pasival találkozom, mindegyik az exe után sóvárog. Miért? (beszélgetős fórum)


16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - D.o.n.)
2021. szept. 24. 20:49
Szia, ez nagyon becsülendő benned!
15. D.o.n. (válaszként erre: 4. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 24. 16:27

Csiguszka18!

De akármelyikőtöket kiemelhetném.


Nagyon jó felismeréseket írtatok:

Némelyikről magamra ismertem (túlzott ragaszkodás, együtt töltött idő hossza, kapcsolati előzmények, de az is igaz, hogy utólag jobban értékelném, vagy az elvesztéssel értékelődik fel a másik, ez is benne lehet)

Más megjegyzésnél pedig (intő) jel lehet a számomra a jövőt nézve (kitartó, türelmes nő)


Az is nagyon igaz, hogy azt látom, a Párom jobban le tudja foglalni magát (barátnős kvzás, tánc, kutyasétáltatás, stb.)


Mi férfiak, vagy másnéven behatárolt figyelemre képes emberek egy valamit látunk: ami már nincs. Persze ez is egyén és lezárt kapcsolat függvénye, ki hogy éli meg. Vki lehet vad "ismerkedési" maratonba kezd végre, vagy bosszúból és nem veszi észre, csak magának árt. Persze, gondolom, valaki ezáltal nyer önigazolást, vagy érzi hogy él, hogy kell még.


Én még messze nem vagyok kész egy új kapcsolatra, de szerencsémre vagy szerencsétlenségemre nálam kell az érzelmi kapocs ahhoz, hogy máshogy is tudjak "kapcsolódni". Azaz most kuss van egy ideig nekem :)

14. D.o.n. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 16:12

Szia!


Amit SipiAngi is írt, teljesen helytálló.

Mert még nem engedtük el az előzőt.

Én most vagyok egy 18 éves kapcsolat végén és nem tudnék "csajozni". Nemcsak a másikat verném át, hanem saját magamat is.

Sajnos ez úgyis megtörténhet, ha a másik meg sem említi az exét: szimplán csak PÓTLÉKOT keres, vagy hogy ne legyen egyedül és látszólag Neked örül.

Persze nem tudom, ezt hogyan lehetne tesztelni:(

2021. szept. 24. 14:05
Nyílván azért sóvárog utána, mert úgy kezdett bele az új kapcsolatba, hogy még nem tette túl magát, még nem zárta le magában érzelmileg az előzőt. Ilyen előfordul nőknél és pasiknál is egyaránt.
2021. szept. 24. 13:29
Vannak, akik szeretnek sopánkodni, mások meg a megmentőt játszani és azt hallgatni. Az is lehet, hogy így csajoznak. :D Vannak, nők, akik szeretnek a párjuk felett is anyáskodni, és vannak olyan pasik, akik ezt igénylik. Vagy emberek, inkább így fogalmaznék, attól függetlenül, hogy itt most pasikról beszélünk.
2021. szept. 24. 12:38
Mert hülyék!
2021. szept. 24. 12:19
Én sok ilyenről hallottam. Azért van ez mert nem akarnak/tudnak illetve félnek elköteleződni és amikor a hajó elment, akkor "jönnek rá", hogy mégis kellett volna a nő. Ez a természetük. Persze nem mindegyik ilyen, de rengeteg ilyen sztoriról hallottam.
9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Érdekes73)
2021. szept. 24. 11:28
vannak :)
8. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 11:28
Talán nem jókkal ismerkedsz...Honnét vanak ?
2021. szept. 24. 11:26
Ha egy nő vagy egy férfi úgy ismerkedik új partnerrel, hogy az előző után sóvárog, róla beszél (vagy nem beszél de sokat gondol rá), akkor tudom, hogy az előzőt nem zárta le és szépen továbblépek rajta. Kedves fórumnyitó! Elegánsan, finoman, de határozottan engedd el az ilyen pasikat!
2021. szept. 24. 10:05
Mert most tudják csak, mit jelentett.
5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:58

Nem kellesz neki.

Manapság nem csak a férfiak, de a nők is bevetik ezt, ha nem kell nekik valaki.

Még nem vagyok túl az előző kapcsolatomon.

Még nem állok készen egy új kapcsolatra.

És még nem is tudom, hogy mit szoktak mesélni...

2021. szept. 24. 07:40

Ez attól függ, hogy milyen korban van az illető, milyen kapcsolata volt előtte, meddig tartott, hogyan ért véget, mennyire ragaszkodó típus.

Sztem ez nőkre is igaz, de a nők sztem általában jobban bírják az egyedüllétet, könnyebben lekötik magukat mindenfélével.


Ha vki egyedül van, akkor vagy ismerkedik, vagy gyászol, vagy egyéb oka van, és egyedül is akar lenni.

Sokszor, akik még nincsenek túl az előzőn, és tétováznak -őket a kitartó és türelmes nők szedik fel.

Vagy vannak, akik kapcsolatban vannak, de már nem érzik jól magukat és kifelé kacsingatnak -ők meg viszonyt kezdenek, aztán vagy ebben maradnak, vagy pattannak is a szeretőhöz.

Vagy vannak, akik egyedül vannak, és jól is érzik így magukat, ők ezen csak akkor fognak változtatni, ha a kapcsolat vmi sokkal jobbat ígér, mint az egyedüllét.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 07:07
Nem vagyok már fiatal, de még sosem találkoztam olyannak aki az exe után sóvárgott volna. Persze egy bizonyos kor felett, mert a tinikre mindig is jellemző volt...
2. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 07:06
Talán csak te nem kellesz nekik igazán.
2021. szept. 24. 06:21
Szerintetek miért van az hogy akárhány pasival találkozom, mindegyik az exe után sóvárog? Miért nem tudja a legtöbb pasi elengedni a volt asszonyt? Vagy akár nő a volt férjét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook