Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a követelmény középfokú nyelvvizsgán? Előre is köszi a válaszokat!:) fórum

Mi a követelmény középfokú nyelvvizsgán? Előre is köszi a válaszokat!:) (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 28. 20:32

én ECL nyelvvizsgán voltam áprilisban (német-közép)

[link]

60% - ot kell teljesíteni részenként.

13. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 10. - Fiatal nő)
2008. nov. 28. 19:08

szakmai nyelvvizsga kell?

az euroexam-nal nincsen primitivebb nyelvvizsga, ha csak a diplomához kell, akkor megéri azt letenni. nézd meg a honlapot, vannak fent mintafeladatok.

2008. nov. 28. 19:08
Annyi, hogy analfabéta módon, van 6 szöveg és hozzá 8 db cím magyarul. egy nyelvvizsgán.... magyarul :)
11. Piroo (válaszként erre: 10. - Fiatal nő)
2008. nov. 10. 19:35
Én most annyit tudok, hogy januártól minden részben nem csak 20, hanem 40%-ot kell elérni, hogy érvényes legyen. Tehát hiába van meg a pontszámod, ahhoz hogy meglegyen a nyelvvizsgád, ha valahol nem értél el 40%-ot.
2008. nov. 7. 10:10

Halihó! Én is szívesen vennék tippeket. Németből kell(ene) nyelvvizsgáznom, tavasz tél végén/tavasz legelején szeretnék menni, hogy mire diplomázom, legyen esélyem megszerezni.

Melyik szerintetek a legegyszerűbb nyelvvizsga? Kaposvári vagyok egyébként. Próbáltam utánanézni neten, hogy mi/hol/hogyan, de nem találok (szinte) semmit. :-S

Ha valaki tud segíteni, annak hálás köszönet!

2008. máj. 20. 12:47
épp azt néztem hogy pécsi vagy és hogy hozzád legközelebb ilyen nyelvvizsgahely, csak Kecskemét, Keszthely lenne sokat kellene utaznod, lehet másikat kell keresned, ha nem akarsz ennyit utazni a vizsga miatt
2008. máj. 20. 12:42

[link] amire én megyek annak itt a honlapja ezen a linken megtalálod, de ha beírod a gugliba hogy nyelvvizsga vagy valami hasonló nagyon sok lapot ki fog neked dobni.


Ezen kívűl mintha lenne, Origo, meg Rigó utcai vagy mi? Pontosan nem tudom sajna, mert az alapfokút is itt csináltam, nekem bevált, megszerettem ezt a típust. Magán tanárhoz nem jársz? Ő nem tud neked segíteni?

7. 43d02447da (válaszként erre: 6. - 7934d1ac97)
2008. máj. 20. 12:31
Szia!Én vok fruzsonka2 is...hát igazából nem tudom milyen típusúak vannak csupán csak érdekeltek a követelmények, esetleg tudsz segíteni milyet érdemes választani vagy h milyen típusúak vannak?:)
2008. máj. 20. 12:29
2 hét múlva megyek Pannon nyelvvizsgára (közép-írásbeli-angol) és lehet kapni a könyvesboltba kb. 1000 ft körül olyan könyveket amiben nyelvvizsga típus feladatok vannak, azokat csinálom most agyba-főbe, te milyen tipusú nyelvvizsgára mennél/mész?
5. Virág3 (válaszként erre: 3. - Fruzsonka2)
2008. máj. 20. 12:00
Attól függ, hogy melyik nyelvvizsga központot választod, eltérőek a feladataik. Érdemes a honlapjukon körülnézi. Ott általában leírják a követelményt.
4. fruzsonka2 (válaszként erre: 2. - Diagonalt)
2008. máj. 20. 11:58
Köszi:)
2008. máj. 20. 11:58
Köszike:)
2008. máj. 20. 11:57
Attól függ hova mész.Van komoly és kevésbé komoly vizsgák.Szóbeli és írásbeli más és más.Ami nekem beevált felkészüléshez,az a nyelvizsgákra felkédzítő könyvek.Abból nagyjából általános képet kapsz,hogy mit és hogyan kellene tudni.
2008. máj. 20. 11:52
Mi a követelmény középfokú nyelvvizsgán? Előre is köszi a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook