Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a jó ár egy baba ágynemű garnitúráért? fórum

Mi a jó ár egy baba ágynemű garnitúráért? (beszélgetős fórum)


14. sabea
2011. aug. 9. 08:10
Én 8000-ért vettem garnitúrát a kislányomnak, ami jó ár szerintem. Van benne takaró (90x130-as, ez majd az oviban is használható), párna, rácsvédő és baldachin. Vettem külön kisebb takarót is, mert a nagy egyelőre nagy neki. Ez a garnitúra kiszolgál minket. Olcsóbban megúszhatod talán, ha varratsz. És érdemes szétnézni az aukciós oldalakon is, mert ott is jó árakat láttam.
2011. aug. 8. 17:35
Azért dobtam fel egy képet:)))
12. trapiti (válaszként erre: 11. - Szakalyadri)
2011. aug. 8. 17:29
Szerintem semennyit ;)
11. szakalyadri (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2011. aug. 8. 17:23

Nálam két gyereknél ez bevállt,a harmadiknál is így fogom csinálni.

A por inkább a baldachin fogja fel mint a gyerek:)

Szeretem a Brendont,még vacak holmit nem vettem ott-sőt 600Ft-ért már nagyon szép bodyk vannak.

Ízlések és pofonok...sokan azt hiszik a tes.o az olcsó,pedig a bababoltok alatta vannak árban.


Amúgy a kérdező nem azt kérdezte kell-e hanem hogy mennyit érdemes kiadni érte.

10. trapiti (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2011. aug. 8. 17:06
Még annyi jutott eszembe, hogy a Brendon olyan aránytalanul drága, hogy az elmúlt 4 év alatt egyetlen egy dolgot vettem ott, az az mobil bili volt...
9. trapiti (válaszként erre: 8. - Szakalyadri)
2011. aug. 8. 17:02

Hát a baldachin meglehetősen fölöslegesnek tűnik... nehezebben látni tőle a gyereket, és ő sem lát ki a kiságyból rendesen, cserébe kiváló porfogó. Nálunk nem volt sem akkora fény, sem akkora huzat a gyerekszobában hogy baldachinnal kellene védeni a babát...


Szerintem a babaváráskor tovább is kell gondolkozni az első fél évnél, a gyerekeknek utána is rengeteg dologra van szükségük és az ember hajlamos az elején teljesen fölösleges dolgokat megvenni jó drágán.

2011. aug. 8. 12:43

Sziasztok!

Én komplett garnitúrát vettem a Brendonba,használtam mindent.

A lányom a mai napig a takaróval és a párnával(lapos)alszik el.Persze hálózsákot használtam én is,de a takarót ölelve,a csücskét szopogatva aludt el.

A baldahint a védőnő kifejezetten ajánlotta,nemcsak a fény,hanem huzat ellen is véd.Esztétikai szempontból sem utolsó-barátságos gyerekszobát varázsol!

A fejvédő szerepe pedig egyértelmű!-legközelebb is mindenképp komplett garnitúrát veszek!

2011. aug. 7. 21:10

Szia! Ebből csak a fejvédő ami hasznos. Badachin nem vettem, csak paplant, párnát, de egyiket se használjuk. Még jó hogy kettő is van...

Szóval ezek helyett vegyél inkább 2 féle vastagságú plédet.

Amúgy az ár jó, én is ennyiért vettem. De minek???

2011. aug. 7. 15:07

Sziasztok!

3.5 éves a lányom, nyár elejéig hálózsákban aludt, paplanja nem volt. Párnát akkor kapott (egészen laposat) amikor ovis lett, mert bent is volt nekik, előtte nem volt. Szerintem teljesen fölösleges az ágynemű garnitúra, ennyiért meg különösen. Inkább lepedőből kell 3-4 db, hogy mindig legyen tiszta kéznél ha cserélni kell, nálunk sok baleset érte. Takarót most nemrég kapott a lánykám, de nem csináltunk nagy ügyet a dologból, volt otthon felnőtt méretű takaró pluszban, húztam rá egy huzatot és kész :) nagyon boldog vele, de kisebb korában százszor jobb a hálózsák.

2011. aug. 7. 14:28

Paplant, párnát jó ideig nem használtam, hálózsákot viszont nagyon sokáig, mert így védve volt a háta és a dereka hűvösebb időben is.

Amíg belefért, pólyában volt - mondjon bárki bármit, ennél jobbat még nem találtak ki az újszülöttek számára :)

2011. aug. 7. 14:26

Éppen tegnap vettem meg a kiságyba a kelléket.

Nem vettem baldachin-t. Én feleslegesnek tartom, de szíved joga :)

Paplan(amit akár 3-4 évesen is tud használni, mert nem a pici kocka alakú), hozzá majdnem lapos kispárna, és fejvédő. Összesen 7500 ft a Brendonban. De megérte, gyönyörűszép és nagyon praktikus :)

2011. aug. 7. 14:11

Első baba, igaz ?:)

Gondold végig tuti használni fogod-e a paplant,párnát,baldachint és zsebet :D paplan alatt nem igazán maradnak meg 3 hónapos koruk után,de van aki már előbb a fejére tornázza.párnát nem szabad a fejük alá tenni,a baldachint is csak nagy szobába ajánlják.szépen mutatnak ezek a szettek,de jó végiggondolni szükség van-e ennyi mindenre :)

Én egy gyönyörű fejvédőt vettem,hófehér kislepedő és egy körforgó a pici fölé.

2. szakalyadri (válaszként erre: 1. - 44bec28c36)
2011. aug. 7. 13:58
Nézzrá a tesz-veszen a motivació textil eladóra.Olcsó és sosem volt gondom vele,mindent tőle veszek:)
2011. aug. 7. 13:54
Vaterán láttam egy 5 részes garnitúrát (új), paplan, párna, baldachin, fejvédő, zseb, 7000 ft, plussz egy ezres a postaköltség. Ez jó ár vagy érdemes bababoltban is körülnézni, hátha kapok olcsóbbért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook