Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babaágynemű szettet vennél legszívesebben a születendő kisbabádnak? fórum

Milyen babaágynemű szettet vennél legszívesebben a születendő kisbabádnak? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 23. 12:16

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Most babzsákban is gondolkodok.

Most egy csomó ötletem van, de a lánykám nem akar aludni, hogy szabásmintákat rajzoljak :D

6. anyucika3 (válaszként erre: 2. - Nyuszibaba)
2011. szept. 23. 10:14
Nálunk is így van:D
5. anyucika3 (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2011. szept. 23. 10:13
Nálunk a Kitty a nagyon menő,meg az eperke is:D De azért van pár hercegnős is.Mondjuk az ágynemű huzaton kiakadtam,amikor megvettem a Kittyset nekik,mert leárazva volt 7000 garnitúrája,de nagyon jó minőségű.Én ebből sem vettem sokat,2 váltást mindkét csajnak,meg amiket a bátyótól örököltek.Akkor még ilyen sima macifigurás,meg ilyesmik voltak divatba.Még szerencse,hogy sárga,zöld,meg bézs színekben van,mert a tipikusan fiús dolgokat határozottan elutasítják:D
4. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2011. szept. 23. 10:08
Az enyém a nagyobbik öt és fél éves,a kicsi 3 múlt.De kitakaróznak éjszaka,mi is nagyméretű ágyneműt használunk már 1,5 éves koruk óta,de azt is lerúgják,és még rá is fekszenek.Főleg a nagyobbik,pörög éjszaka mint a ringlis:D Ezért szeretem a zsákot.Nekünk csak 2 van forgalomba,de elég lenne 1 is,mert reggel kimosom,estére száraz.Csak az esetleges balesetek miatt van 2 mindkettőnek.
2011. szept. 22. 15:21
a hálózsák készítés jó ötlet.
2011. szept. 22. 15:20
ruhákban a lányomat is hercegnősbe, helló kittisbe öltöztetem, de már néha ő választja ki h mit akar felvenni, nem minden jó ám, amit én akarok ráadni :D
2011. szept. 22. 15:19

Hercegnős és Kék micimackós szettet már készítettem, most egy drapp-on gondolkodok, amin apró kockák lennének.

Ovisoknak is készítettem sok szettet a nyáron, bár ott lepedőt nem kértek az anyukák.

Szóval nem csak a pici korosztály a célpont, csak a babaágynemű szettnél voltam kíváncsi a kismamák igényeire.

:D

Igazából teljesen ötlethiányos vagyok mostanában, nem tudom mi van velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook