Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a gyermeketek kívánsága karácsonyra? fórum

Mi a gyermeketek kívánsága karácsonyra? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 26. 22:55

A fiam 8 és fél éves minden vágya egy telefon. A tesco-s újságba néztünk neki Samsung Galaxy Y-t 19900 ft ezt meg kapja meg még kért távirányítós helikoptert meg még apróságokat...


A lányom 6 éves lesz jövő héten. Neki minden kell amit a mese csatornák reklámjaiba lát. Most a legújjabb a beszélő szivárvány. Hallottatok már róla? Mert én még nem!

Keresztszüleitől hordozót kap babával, tőlünk játék konzult, babakocsit, beszélő pónit meg még apróságokat....


+ kapnak a nagyszülőktől és kereszülőktől is :) örülnek minden kis ajánféknak is. Még 1 csokinak, cukornak is :)


Sokba lesz a karácsonyunk, de meg éri :)


Amíg kicsik a gyerekek addig könnyen lehet nekik választani játékokat. Minnél nagyobbak annál nehezebb.

2013. nov. 26. 16:05
Fiam csak egy saját szobát szeretne.Nem ezt kap sajnos :(
2013. nov. 26. 15:59

A hat éves lányom,már három éve vágyik egy Color me mine táskára.Most megvettem neki:))Ezen kívül,egy csajos legót kap-Friends uszoda.

A 10 éves fiamat,csak a technikai kütyük érdeklik,úgyhogy vele kapcsolatban bajban vagyunk:OO

Kiegyeztünk egy társas játékban,és melléje veszünk valamit.

14. Zamila (válaszként erre: 7. - 7ff5dc369b)
2013. nov. 26. 12:59

Jajj igen a 7 éves lányom is szeretné azt a takarót :) Meg a Happy N.-t is,azt meg is vettem neki,különben bármit amit reklámoznak,Furby.t szeretne nagyon,vagy azt a bújocskázó nyuszit,de eszméletlen áruk van :S Így kapja a katicás Happy-t Monster babát(szolídabb típust) meg egy éjszaka világító teknőst.Ja és egy nyakláncot amin a neve kezdő betűje van,mert régóta vágyik erre is,csak nem találtunk.

A 13 évesemmel viszont bajban vagyok...még ő maga sem tudja mit szeretne,így én sem :S Pár kozmetikum az biztos,de a többi passz.

2013. nov. 25. 21:10

Hát az én 4 éves fiam megy a 14 éves nővére után :) igazi mobil igazi fényképezőgép 30E ft os dupló vonat, bujócskázó nyuszi és persze mindent amit reklámba lát :D......

De bármit kap mindennek örül és azt kiabálja ,hogy pont erre vágyott

Hogy mit kap még fogalmam sincs legót biztos

2013. nov. 25. 18:53
Ha én azt ide felsorolnám.....
2013. nov. 25. 17:17
2,5 éves kislányom kérdésemre azt mondta: barbit,gyurmát és rajzolót (zsírkréta) kér.Megkapja,plusz vettem neki még egy kis játék pónit is.
2013. nov. 25. 15:39

Az én kislányom 2,5 éves. Ha kérdezem, hogy mit szeretne kapni, vagy azt mondja, hogy labdát, vagy azt hogy csokit! :)


Lego duplot fog kapni a mamáktól, tőlünk pedig egy óriás gimnasztikai labdát. Arra még nem tud ráülni, de az unokatesójának van és nagyon szeret vele játszani. Gurítja, püföli :) Én is gondolkozom, hogy mi esetleg még vegyünk e valamit és ha igen akkor mit, de egyelőre nincs ötletem.

2013. nov. 25. 15:28
Az én kislányom másfél éves, s nagyon szerényen azt mondja, ha megkérdezem, mit kér: Napot! :) (Néha cicát; az van itthon persze)
2013. nov. 25. 15:28
Tablet az egyiknek, a másiknak PS4.
2013. nov. 25. 15:19

Csatlakozom az előttem szólókhoz, 5,5 éves lányom minden ami a reklámban van olyat kér:)


Agyvizem a legjobban a 16 ezer forintos Jojo nyuszitól megy fel :)


Amit kap biztosan (már megvettem neki) gyerek laptop 20 feladattal számok betűk olyan jó kis tanulós, Gelarti foszforeszkáló faldiszi készitő, filctoll készlet és egy óriás babakonyha mert legutóbb 2 évesen kapott mini konyhát ami térdelve is kinőtt már pedig imád főzni meg tenni venni vele , órákig. Meg a mamáktól lego friend-et kap mindenkitől másfélét igy abból is összejön egy nagy készlet (2 mama 1 dédimama).


De amit ő szeretett volna:Jojo nyuszi, póni ami pórázon sétál utána, tündér amit ha feldobsz repül, happy nappers, meg valami talaró aminek az egyik sarka plüssállat, szóval lettek volna ötletei.

2013. nov. 25. 15:11
Mi a fakopáncsos fejlesztőket, logikai játékokat nagyon szeretjük...és a LEGO nagy sláger még.
2013. nov. 25. 15:09
Köszi az eddigieket! Az én lányom 3 éves, de "hála ég" még nincs konkrét kívánsága, így sok fejlesztő játékot tudok neki azért venni. :)
2013. nov. 25. 15:08
Az én 4èvesem mindent akarna de a legjobban tudom h legonak örülne,ezert lecselejuk a az összes duploját a 4+oskategoriára.imad epiteni.holnap lesz a szulinapja es egy interaktiv kutyat kapott mert arra azt kert.
3. titati (válaszként erre: 1. - Garfield66)
2013. nov. 25. 15:06

4,5 éves fiam MINDENRE azt mondja ami a reklámokban megy, hogy "ilyet kérek"...de ez csak oltás.

Amire valóban vágyik és kér, az egy gitár...

A 7 éves lányom meg gördeszkát kér :-)

2013. nov. 25. 15:04

Az öt éves lányom mindent kér ami a reklámban megy! ;D Biztos lesz amit kap is, de nem fogok túlzásba esni, nem látom értelmét, mert így is annyi játéka van, hogy csuda.

Amúgy mindennek örül, így inkább kreatív dolgokat fog kapni!

2013. nov. 25. 14:55
Mire, mikre vágyik nagyon? Hány éves, és megkapja-e ? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook