Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a divat idén ősszel/télen avagy ruhatár összeállítása. fórum

Mi a divat idén ősszel/télen avagy ruhatár összeállítása. (beszélgetős fórum)


17. Bri*
2010. okt. 19. 12:35
Egyébként gondolkodtam a dolgon, és szeretnék váltani a farmeros-felsős stílusról valami újra.
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Bri*)
2010. okt. 17. 19:30
Pontosan:) A fenekemet sosem takarnám el! Az a legjobb rajtam:) majd a cicim, ami miatt a V kivágás nagyon előnyös:) Igy senki nem figyel a vastag vádlimra és a nem darázs derekamra:) És a vállam nagy, ami szintén jó:)
15. Bri* (válaszként erre: 12. - 9242a6388c)
2010. okt. 17. 19:25
Én is gondoltam erre. Csak a "bébiszittert" kell megoldanom. De amikor úgy kezdik, hogy hová mégy és meddig leszel, már elmegy a kedvem az egésztől! :)
14. Bri* (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2010. okt. 17. 19:23

Igen, szerintem is hasonló alkatunk lehet! :) A nadrág stimmel. Én szeretem a színes felsőket, a mintásat is, de ne legyen túlzottan kirívó. A tunika nem áll jól, mert nem vagyok túl magas és pont combközépnél "vág el", ami egyáltalán nem előnyös.

Az a jó, hogy nincs széles csípőm és nagy fenekem, ezért ott nem kell takargatnom.

2010. okt. 17. 19:17

Én is vastag vádlis kategóriába tartozom, igy nagyon nehezen tudok magas szárú csizmát venni, de azért van egy:)

Szerintem nekünk, hasonló alkat lehetsz, mint én, az egyenes szárú nadrágok (lent nem bő, nem szűk, comban viszont lehet szűk) állnak jól, valamint a köldökig vagy kicsit alatta érő derekú. Nem túl hosszú, illetve nem túl rövid felsőkkel. Ráadásul a felső sem szűk sem bő nem lehet. Én a V kivágású felsőket kedvelem.

Legtöbbször farmert hordok, mert most ilyen mnkahelyem van. A leirt fazonban, különböző szinekben (középkék, sötétkék, fekete, szűrke) hozzá póló és kardigán. Szövet nadrágban is az egyenes szárút szeretem, szintén az emlitett derék magassággal. Azokat általában pólóval és blúzzal hordom. szoktam ritkán szoknyát is hordani. A vastag vádli miatt a legjobb hossz a kb térdig, vagy afölött érő. Hosszú szárú csizmával a vádlink takarható:) A felsőim karcsúsitottak!

Van dzsekim is és szövet kabátom is. A dzsekim rövid karcsúsitott, a szövetkabátom térdig érő karcsúsitott.

Szerintem nekünk nem áll jól a "tubus" ruha. Pont a vastagabb vádli miatt, bár magas sarkúval enyhithető, de az nem túl kényelmes.

Szeretem a nadrág kosztümöt is. Nekem nadrág és szoknya csak sötétebb szinbe jöhet szóba, felsők bármilyen. Pulcsikban is a karcsúsitott nem túl hosszú a jó.

Nekem a tunika nem jön be, mert nem áll jól, a mintás cuccokat sem szeretem, nem tartom elég elegánsnak. Az övet csak nadrágban szeretem.

A divat jelenleg nagyon vegyes. Nem hiszem, hogy érdemes nagyon követni. Inkább az a fontos, hogy nekünk jól álljon.

12. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. okt. 17. 18:57
Csinálj egy két szabad délutánt magadnak! Járj körbe üzleteket, butikokat...Próbáld fel a ruhákat, próbálj fel több mindent, biztos lesz ami tetszik jól áll...:)))
2010. okt. 17. 18:55
Egyszerű szabású, ujjatlan egyberuha. Vastag övvel most nagyon trendi.
10. Bri*
2010. okt. 17. 18:53
Milyen az a tubusruha? :)
9. ebf2510f25 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 17. 18:51
Így van, nem kell hosszú farmer, sőt, bármilyen rövidebb nacihoz felhúzhatod. Én egyébként a klasszikus holmik híve vagyok, egy fekete tubusruha mindenkinek jól áll, még az erősebb alkatú hölgyeknek is. Magas sarkú, magas szárú csizmával, nagy gyöngyökkel, zakóval, vagy farmerdzsekivel meg egyenesen dögös.
8. Bri*
2010. okt. 17. 18:50

A türkizkék divat még?

Táskát milyen színűt?

7. Bri* (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 17. 18:49
Igazad van, ahhoz tényleg. :)
6. Bri*
2010. okt. 17. 18:48
165 cm/63 kg. Szőke, kék szemű. Kicsit vastag lábú, nem szoknyás vagy cicababás típus. Irodában dolgozom és két gyerekem van.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Bri*)
2010. okt. 17. 18:48
3/4-es gatyóhoz jó.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Ebf2510f25)
2010. okt. 17. 18:47
Így látatlanban elég nehéz. Azt sem tudjuk milyen az alakja, hajszíne stb.
3. Bri*
2010. okt. 17. 18:46
A szűk szárú farmer nem jó, mert kicsit vastag a lábam. Magas szárú csizmában gondolkodtam, de mivel sem a szűk farmer nem jó, se szoknyát nem akarok, így nincs értelme a hosszú szárú csizmának.
2010. okt. 17. 18:45
Vannak alap ruhadarabok, amiket mindenképpen be kell szerezned: magas szárú csizma, szűk szárú farmer, tunika és persze a kiegészítők: színes gyöngyök és sálak, vastag deréköv. Ezekkel a régi holmijaidat is fel tudod dobni, trendi lesz mindened.
1. Bri*
2010. okt. 17. 18:39
36 éves vagyok. Már lassan 3 éve kizárólag anyaszerepet játszok. Az itthon töltött idő alatt nem fordítottam szinte semmi gondot a ruházatomra. Lassan megyek vissza dolgozni. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy melyek a divatos cuccok. színek, formák az idén? Segítsetek trendi, csinos anyukát varázsolni belőlem! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook