Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mesemondó micimackóról vélemények fórum

Mesemondó micimackóról vélemények (beszélgetős fórum)


2014. szept. 19. 19:01

Az én lányaim szeretik, bár én a minőségével annyira nem vagyok megelégedve. A hangerőszabályozó elég gyenge, ha halkabban akarjuk működtetni, akkor recseg-ropog (lehet csak a miénk ilyen :( )

Én azt ajánlom, hogy tölthető elemmel használjátok majd, mert még az Energiser is nagyon gyorsan lemerül...

2014. szept. 19. 18:36
Az én kisfiam is Karácsonyra kapta fel évesen keresztszüleitől. A mai napig imádja most lesz két éves. Igaz nem a mesemondo részt szereti hanem mikor énekel, több szuper kis dal van rajta, szinte minden tudjuk már kívülről. Neki nagyon bejott nem is hittem volna...
2014. szept. 19. 18:19
szoktam mesélni neki természetessen a másik unokámnak a régi mesemondó macija van amelyik nem énekel ha oda megyünk akkor mindig a tappancsát nyomkodja és nagyon le köti a figyelmét az ilyen mese is nem csak amit a könyböl olvasok
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szabóné erzsi)
2014. szept. 19. 17:59
Ha messze laktok egymastol, jo otlet, de termeszetesen a szemelyes mesemondast nem potolja semmi.
2014. szept. 19. 17:55
Akkor lenne a legboldogabb,ha Te mondanád el a mesét.
2014. szept. 19. 16:52
A kislányomnak van ilyen játéka, neki is karácsonyi ajándék volt a nagyszüleitől. Akkor volt fél éves. Imádja. Be lehet állítani hogy mesét mondjon vagy énekeljen. Mivel az én kislányom még pici, ő a dalokat szokta hallgatni és nagyon szereti, a kedvenc játéka. Már táncol is rá. :)
2014. szept. 19. 16:48
januárba lessz az unokám 2 éves karácsonyra gondoltam a jézuska mese mondo micimacit hoz neki akinek van már a véleményét szeretném kérni elöre is köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook