Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz utolsó napjaiban fogant babák fórum

Menzesz utolsó napjaiban fogant babák (beszélgetős fórum)

6. ikres_anyu (válaszként erre: 1. - Fsi)
2019. aug. 26. 08:29
Szeretnétek amúgy babát?
2019. aug. 26. 08:18
Azt hittem, azok a babák a legokosabbak.
4. fsi (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2019. aug. 25. 17:38
Neked akkor siman megvarhatta az ovulaciot a spermium. Nálam az a csavar a dologban, hogy rendes kozepidoben volt az ovus fajdalom es folyas - a halvany terhessegi teszttel egyidoben. En arra gyanakszom, hogy az Lh csucsra reagalt csak...
3. vidéki3 (válaszként erre: 1. - Fsi)
2019. aug. 25. 17:31
Amire biztosan emlékszem, ahogyan elmúlt rá 2 napra fogant a gyermekem. (Utána 1 hónapig nem voltunk együt.) A ciklusom akkor 25-28 napos volt, Kb. 25. napon mintha hasfeszülésre, kis "barnázás"-ra emlékeznék. Akkor még nem volt teszt, ovulációs fájdalomra nem emlékszem, szó sem volt róla. Akkoriban adták Ceizel dr. műsorát, és épp azon a héten arról beszélt, hogy + vagy - megrázkódtatáskor is történhet spontán tüszőrepedés :-))))
2019. aug. 25. 17:08
Szia! 24-25 napos a ciklusom. Elmúlt, rá két napjára voltunk együtt. Akkor fogant meg a lányunk. Nekem semmi tünetem nem volt csak a következő menses nem jött meg. Aznap mikor nem jött meg akkor csináltam tesztet este meló után. Rögtön mutatta.
1. fsi
2019. aug. 25. 15:34

Olyanoktól kérdeznék, akik biztosan tudják, hogy menzesz végén/ciklus elején fogant a babájuk. Hány napos ciklus mellett történt? Számított középidőben éreztek ovus tüneteket?


Az a helyzet, hogy a ciklus 5.és 6.napján voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül, rá 12 nappal lett egy nagyon halvány pozitív terhességi tesztem, viszont ugyan azon a napon erős ovulációs fájdalmat is éreztem. Szerintetek a magas lh-ra reagált csak a teszt, vagy létezik, hogy baba van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook