Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogyan érezte magát a terhesség utolsó napjaiban? Megéreztétek előre, hogy hamarosan itt az idő? fórum

Ki hogyan érezte magát a terhesség utolsó napjaiban? Megéreztétek előre, hogy hamarosan itt az idő? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 24. 17:49

Régen volt, de ami feltünő volt.

Nagyon gyakori pisilés és derékfájás, majd lesüllyedt a hasam, a mell alatt öklömnyi bemélyedés keletkezett mindkét oldalon.


Jó egészséget kívánok Néktek.

7. Adelka88 (válaszként erre: 6. - Tücke)
2012. ápr. 22. 22:36
Sok egesseget kivanok es boldogsagot! :)
6. Tücke (válaszként erre: 4. - Adelka88)
2012. ápr. 22. 11:58
hát nekem már nem olyan kicsi már első osztályos, de az egész nap úgy él bennem mintha tegnap lett volna pedig már több mint 7 éve :)
5. j357
2012. ápr. 22. 11:55
aznap valamiért töltött csirkét csináltam életemben akkor először és utoljára...aztán délután 5kor egyszer csak elfolyt a magzatvizem...Meg ha jól emlékszem az előtte való napok valamelyikén hánytam meg szédültem, pedig sosem szoktam hányni.
2012. ápr. 22. 10:58
Gratula a picihez!
2012. ápr. 22. 10:52
rá 2 órára már a kezemben fogtam a gyerekemet... bár hozzátartozik h én programozott császáros voltam
2012. ápr. 22. 10:51
én teljesen jól voltam bár kicsit elfáratam du-ra.. érezni? még csak előjele se volt h szülök aztán egyszercsak elfolyt a magzatvizem és jöttek a fájások is azzal a lendülettel 7 percenként
2012. ápr. 22. 10:50
Ki hogyan erezte magat a terhesseg utolso napjaiban?megereztetek elore hogy na hamarosan itt az ido?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook