Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ment vki diplomás regisztrált munkanélküliként GYED-re? Mi alapján számolják akkor a GYED-et? fórum

Ment vki diplomás regisztrált munkanélküliként GYED-re? Mi alapján számolják akkor a GYED-et? (beszélgetős fórum)


7. Szilvaaa (válaszként erre: 6. - Dobititti)
2011. jan. 4. 21:35
Naplómat olvasd el, részletesen ott van minden:((( Egy agyrém...
2011. jan. 4. 10:02
Sikerült elintézned?
2011. jan. 3. 11:28
Sok sikert, remélem minden ok lesz.
2011. jan. 3. 11:15
Köszi. Most várom a segítséget a kicsihez(Anyósomat), hogy el tudjak menni és S.O.S. intézzek valamit...
2011. jan. 3. 11:11
A gyedet mint a táppénzt mindig az előző évi jövedelmedből számolják. Tehát ha te 2011 jan 1-től igényled a GYED-et akkor a 2010-es jövedelmedből számolják ki. Nekem legalábbis ezt mondták.
2011. jan. 3. 11:07
Dec. 31-el szűnt meg a munkaviszonyom:(((
2011. jan. 3. 11:06
2010. febr- 11-től aug. 31-ig GYED-en voltam, majd visszamentem 8 órába dolgozni (mellette kaptam a GYES-t). Azt mondták vissza lehet menni GYED-re, csak azt felejtették el mondani, hogy még azelőtt kérjem vissza a GYED-et mielőtt megszűnik a munkaviszonyom. Most azt mondták, hogy az az egy kiskapu van, hogy regisztráltassam magam munkanélkülinek és pár nap után adjam ott be a GYED kérelmemet... Mennyit fogok úgy kapni? megéri az egész tortúra (a GYES-ből nem jövünk ki, az lemondanám)...Diplomás munkanélküli lennék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook