Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs gond fórum

Menstruációs gond (beszélgetős fórum)


17. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 07:53
Szerintem is keress fel másik orvost, de addig ne alkalmazz semmilyen házi praktikát, hogy az orvos tisztán lássa a problémát. Mindenképp vizsgáltasd ki!
16. Alnisa (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2023. jún. 8. 07:48
Azért a cickafarkkal óvatosan, mert cisztásít!
2023. jún. 8. 06:50
2023. jún. 7. 22:48
Köszönöm szépen, hogy elmesélted, remelém nálam is megoldódik.
13. Fisica
2023. jún. 7. 21:06

Volt ilyenem kb 15-17 éves koromban. Az orvos engem Pestre küldött a nőgyógyászati klinikára mert megállt a tudománya neki is.

Kaptam a vérzésre Ergam cseppet 3napig kellett szedni, utána meg valami gyógyszert addig amíg a következő esedékes.

Azóta ilyen nem volt. Szintén Pco meg még IR is.

2023. jún. 7. 20:19
Nem volt uh. 21 éves vagyok, nem szültem még. Pcos-em van, viszont ilyen még sosem volt velem, általában kimarad nem, hogy még eddig tartson.
2023. jún. 7. 20:17

Cickafark, palástfű, pásztortáska, barátcserje. Egy rakás gyógynövény van, ami a ciklus rendezésére hasznos.

Mondjuk az sem mindegy, mennyi idős vagy. Gondolom, nem változókorban vagy, mert ott előfordulnak hasonló dolgok.


Csak ez miatt a probléma miatt biztosan nem szednék fogamzásgátlót, ráadásul ki tudja, nincs-e valami a háttérben. Pl ciszta vagy hormonzavar, bármi. Felelőtlen az orvos, hogy nem járt utána, jól tetted hogy másikhoz is kértél időpontot.

Mielőbbi jobbulást vagy javulást kívánok!

2023. jún. 7. 20:16
Biztos hogy hormonzavaros okozza. Érdemes hozzáértő endokrinologushoz is elmenni. A hormon gondokkal ők foglalkoznak nem a nőgyógyász. No comment arra a nőgyogyászra aki ennyit tudott mondani 😡😞 legalább uh-ot csinált? Eddig mindig pontos volt a ciklusod? Szültél már? Hány éves vagy?
2023. jún. 7. 20:05
Köszönöm szépen!
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 20:02

Gyógynövény boltban biztosan,,de lehet hogy ott is van.

Talán DM-ben is.

2023. jún. 7. 20:00
Gyógyszertárban ez esetleg beszerezhető?
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 19:56

Olvasd el a cickafark hatását,,van csepp is nem kell teában inni.

De azért biztos ami biztos:))

2023. jún. 7. 19:53
Az a baj, hogy sok orvos fél válról veszi, vagy csak félre kezeli az embert.
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 19:47

Történeteket olvashatsz,,de csak az orvos mondhatja meg tutira hogy mi van.

De jobbulást,,vagy mihamarabbi javulást neked:)

2023. jún. 7. 19:38
Köszönöm, hogy elolvastad. De nem ilyen fajta válaszokat várnék. Van időpontom máshova is mielőtt valaki még ebbe kötne bele. Csak segítséget , tanácsot kérnék, hátha valaki járt ilyen cipőben már.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 19:33
Menj másik orvoshoz.
2023. jún. 7. 19:30
Sziasztok! Olyanban szeretném kérni a segítségeteket, hogy több mint 1 hónapja menstruálok. Ami úgy zajlott le, hogy megjött rendesen majd elmúlt ahogy kell neki és egy hét múlva újra megjött és azóta is tart. Nem mondanám soknak, sőt egy menstruációnál kevesebb is naponta. Mitől lehet ez? Orvos nem tudott mit mondani, azt mondta szedjek fogamzásgátlót...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook