Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció előtt 1 héttel babára utaló jelek! fórum

Menstruáció előtt 1 héttel babára utaló jelek! (beszélgetős fórum)


14. katerika (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2011. febr. 10. 12:33
nem akarlakelkseriteni de a saját tapasztalatomat osztom meg veled... Én is ugyanezeket éreztem söt még hánytam is meg esténkeént nagyon rosszul voltam, a cicim olyan nagyon feszitett meg fájt hogy éjjel abba ébredtem bele... nagyon beleéltem magam, lett egy pár pozi tesztem is de rá 2napra megjött a menszim... azért irom le hogy ne csalodj akkorát mint én mert nagyon nehéz volt nekem utána de a forumos barátnök segitettek nekem. Mégegyszer irom nem akarlak elkesriteni, és tudom hogy nagyon nehéz de ne éld bele magyd mert nagyot koppansz utána.Szivböl kivánom hogy sikerüljön nektek...
13. Zoé00 (válaszként erre: 12. - Kutykurutty3)
2011. febr. 10. 12:15
Gratulálok! Nekem tegnap óta semmi bajom, kicsit álmi vok, de lehet ez a sok munka miatt van. De a cicim szokásos, és semmi szúrkálást sem érzek..
2011. febr. 10. 10:50
SZia. Nekem pontosan egy héttel a nemvárt előtt olyan farkasétvágyam lett, hogy sosem éreztem, hogy jóllakom, és mindennap elaludtam késő du. és este 8-kor már, álomba zuhantam. Nagyon durván sokat aludtam s ettem AZt mondtam a férjemnek, mi lesz, ha terhes leszek, akkor mennyit fogok enni? És az is lettem:) Ez pár hete volt:)
2011. febr. 9. 20:22
Nekem is baloldalon fajt pe-kor nagyon-nagyon, es utana kb. 5 napra ujbol elkezdett fajni. A melleim mersekelten fajnak es neha-neha szur az egesz mehem...Vajon ez lehet baba jel? Nekem is van kb. masfel het a mensiig, ugyhogy Zoe majd akkor egyutt nem varjuk:):)
10. a8972e6228 (válaszként erre: 9. - Zoé00)
2011. febr. 9. 18:27

Szurkolok! Nekem a derekam nem fájt. Ugyanúgy szúrt,mint peteéréskor egy pontba. A derekam inkább mensi elött szokott fájni. Nem letörni akarlak.

Nekem bal oldalon volt a peteérés,és ott ágyazódtak be a babák is.

9. Zoé00 (válaszként erre: 8. - A8972e6228)
2011. febr. 9. 18:26
Jó mert mellfájást én sem tapasztalok, viszont úgy érzem, hogy mindjárt meghalok, annyira fáj a derekam , vagyis azon a részen úgy kompletten minden, hát kíváncsi leszek a jövő hét szerdára, én remélem, hogy végre sikerült, és ez nem véletlen!
8. a8972e6228 (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2011. febr. 9. 18:19

Szia!


Nekem pé utáni 7.napon kezdett el szurkálni bal oldalon. akkor kezdődött a beágyazódás,és 2hétig szúrt. Én azt hittem valami bajom van,de a dokim mondta,hogy most ágyazódott be a pici. :-)

A mellbimbóm volt még nagyon érzékeny,de a mellem nem fájt.

7. Zoé00 (válaszként erre: 2. - Christineee)
2011. febr. 9. 17:45
Neked sikerült? Igazából makk egészségesek vagyunk, egy iciripiciri prolaktin szint emelkedést állapítottak meg, de annyira minimális, hogy az nem okozhat gondot. Nekem mindig volt folyás, soha nem tűnt el, és szerintem a gynevax nagyon sokat fog segíteni....
2011. febr. 9. 17:44
De arik vagytok! A fórumot olvastam, de szeretném frissíteni!
2011. febr. 9. 17:24
Én sokkal energikusabb és hisztisebb voltam, valamint megettem egy nagy rakás csirkemájat:)
2011. febr. 9. 17:05
erre en is kivancsi lennek:)
2011. febr. 9. 17:01

Fórum - A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig

ezt a fórumot keresd meg szerintem.

2011. febr. 9. 17:01

Én ovu után pont egy héttel éles szúrát, vagy szurkálást.


Gynevac nagyon jó dolog, hatásos:-)

2011. febr. 9. 16:58

Már ideje várjuk a kis csodát, de eddig sajnos nem érkezett. 2 hete kapjuk a gynevac injekciót, párommal együtt. A kérdésem az lenne, hogy ti éreztetek-e valamit mikor sikerült a baba, és mi volt az? Tehát amikor még nem mutatja ki a teszt, még is volt olyan jel, érzés amiből tudta, hogy már ketten vannak.

Peteérés környékén nagyon szurkált a pocim, de nem 1-2 órára , hanem folyamatosan. Aztán eltelt 5 nap és egyik este rosszul lettem, fájt a derekam, éreztem ezeket a kis szúrkákat, és mintha bezsibbadt volna a hasi részem egészben!

Azóta van ilyen furcsa, szavakkal leírhatatlan érzés, ma pl egész du fájt a jobb oldalam, a csípőcsontom felett...volt valakinek ilyen? Tán reménykedhetek? Segítsetek!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook