Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire megbízható a férfiaknak készült fogamzásgátló? fórum

Mennyire megbízható a férfiaknak készült fogamzásgátló? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 9. 19:35

Ezeket itthon nem lehet kapni, és egyelőre nem is találják jó módszernek, mert még nem sikerült rendesen kikísérletezni.

1. nem véd 100%-osan (valaki írta)

2. árt a spermiumoknak, ami nem visszafordítható

2010. okt. 11. 12:25
EZEK ITTHON MÉG NEM HONOS TABLETTÁK..a TUTI HA ELKÖTTETI MAGÁT A FÉRFI....
2008. ápr. 14. 12:31
Én már hallottam erről a módszerről, de állítólag ez még nagyon kezdeti stádiumban van, a nők által szedett tabletták sokkal megbízhatóbbak.
9. alanna (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 8. 11:13

Már kihalt volna az emberiség, mert minden férfi belehalt volna az első szülésébe :)

Viccet félretéve a nőket is meg kellett volna kérdezni arról, rá mernének-e ekkora felelősséget bízni a férfiakra. Vajon egy férfi gondolna a következményekre, ha elfelejtene bevenni 1 (2...akárhány) tablettát?

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - Alanna)
2008. ápr. 5. 09:42
Haha, ezek utan feltettem magamban a kerdest, ha a ferfiak szulnenek, hany gyerek szuletne atlagosan a csaladokban :)
2008. ápr. 5. 09:37
Utánanéztem kicsit a témának és valószínűleg nem fogják piacra dobni. A férfiak a közvéleménykutatás alapján nem akarnak fogamzásgátlót szedni, mert kevésbé éreznék magukat igazi férfinak, ha "vaktölténnyel" lőnének. Ezért marad ez is a nő dolga.
2008. ápr. 1. 13:39
Én is hallottam már, hogy próbálják megalkotni. Jó lenne, ha tényleg sikerülne, mert nekem személy szerint elegem van abból, hogy mindig a nőnek kell mindent megoldania. Az életnek ezen a területén is...
2008. ápr. 1. 12:55

Én is kíváncsi lennék rá. Én évekig szettem szúrtam fogamzásgátlót, és már úgy látszik megelégelte a szervezetem és én is. A párom nem akar gyereket, védekezzen ő.

Valamit én is hallottam, de csak a spermavezeték elkötéséről tudok biztosan.

2008. febr. 21. 12:11

Passz!

De van ilyen azt hallottam.

2007. márc. 22. 16:23
Olvastam róla, még kísérleti stádiumban van, de az eddigi eredmények alapján ez lehet az első fogamzásgátló szer, ami 100%-os biztonságú, ugyanis a kísérletben részt vevő férfiak partnerei közül egy sem lett terhes. A eljárás nem csak biztonságos, de állítólag visszafordítható is. A kezelés abbahagyását követő 3 hónapban helyreáll a termékenység.
2007. jan. 23. 13:46
Én még nem is hallottam erről a módszerről!!!
2006. aug. 27. 09:37
Mennyire megbízható a férfiaknak készült fogamzásgátló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook