Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire macerás és költséges a számhordozás? fórum

Mennyire macerás és költséges a számhordozás? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 31. 07:53

Sziasztok!


Tegnap jutottam el végre a vodafonehoz. A macera 0, a költségek minimálisak.

Egész egyszerűen bementem egy Vodafone üzletbe, mondtam mit szeretnék és kb 10 perc alatt el is indították a folyamatot.

A költségekről: maga az átírás ingyenes azonban valamilyen kártyát venned kell. Én egy sima feltöltős kártyát vettem 1600 ft-ért, lehet ha előfizetéses lennék akkor drágább lenne, nem tudom. Ezen kívül pedig majd fel kell tölteni a kártyát, ennyi. Természetesen ha nincs vodafone-os vagy kártyafüggetlen telefonod azt is venned kell.

Péntek éjjel fogják átállítani a kártyám.

Szóval nem kell félni, se ügyintézésben, se összegben nem volt semmi extrára számítani :)

9. Regin_a (válaszként erre: 7. - Eandi78)
2013. jan. 3. 21:37
Telenorban nem jó a havi 40-80 óra beszélgetés 5ezer és nem tudom mennyiért?
2013. jan. 3. 21:35
7. eandi78 (válaszként erre: 6. - 5674644b5d)
2013. jan. 3. 20:55
Majd írd le a tapasztalatod. Én is váltanék, de telenorról t-mobile-ra. Márciusban jár le a 2 évem, remélem akkor is lesz még mozaik díjcsomag. Telenorból elég volt. Vagy aláírok 2 évet valamelyik új csomagra, amiben nincs sms lebeszélhetőség, vagy 20000Ft-tal drágábban vehetek új készüléket, mert régi csomagra nincs tarifahűség:(
2013. jan. 3. 20:37
Köszönöm mindenkinek, akkor majd neki durálom magam, annyira nem tnik bonyolultnak :)
2013. jan. 3. 20:16
Én úgy tudom, hogy minimális összeg, pár száz ft, nem biztos, lehet ingyenes ahogy előttem írták
2013. jan. 3. 20:02
Nekem semmibe nem került. Bemész, kérsz egy számhordozási nyilatkozatot a Telenortól. Azzal átmész a Vodához, és lesz egy ablak, amikor észreveszed, hogy a Telenoros kártya nem működik, beteszed a készülékbe a Vodásat, és ugyanazon a számon működik tovább. Ha a készüléked nem kártyafüggetlen, akkor a készülék ára + ha feltöltőkártyás a készülék, akkor egy feltöltés, amibe kerül az egész. Nameg az idő, amit a két üfszolgálaton eltöltesz ügyintézéssel.
2013. jan. 3. 20:02
Semennyire, bemész a vodába, és ők átkérik a mostani szolgáltatódtól. Legalábbis eddig így volt.
2013. jan. 3. 19:57
Telenorról váltanék Vodafonra.
2013. jan. 3. 19:56
Mennyire macerás és költséges a számhordozás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook