Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire jogos a haragom? fórum

Mennyire jogos a haragom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2020. szept. 27. 00:25
Igen? Pszichomókus volt pozítiv? Január óta erős gyógyszereket szedek és már jöttem ki a depresszióból, amikor apukám meghalt. De dolgozom, és járok egy csoportba is és sportolok. Elkezdtem új dolgokat tanulni. Tehát foglalkozom a lelki gyógyulásommal minden egyes nap, de nem ismersz és ezt kapom. Nem hinném, hogy ez meg egy tipikus eset...mert tudom mit jelent az energiavámpír. Apukánk meghalt, de a nővérem még anyukánkkal se beszél, akkor most anyukám is energiavámpír lenne mert szeretne a nővéremmel beszélgetni és támogatnánk egymást. Anyukám meg sír és szomorú és neki is hiányzik a nővérem. Aggódom anyukám miatt is és nekem is rossz érzés ez. Tehát nem csak magammal foglalkozom....Tudtommal egy család összetart a bajban és a gyászban is.....
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Channa*)
2020. szept. 27. 00:18
Betegsége miatt volt több műtéte, de a betegsége visszajött. Újra kapott kemoterápiát, de nem segített és az állapota folyamatosan romlott és akkor volt rosszabb állapotban naponta.
84. brandy85 (válaszként erre: 82. - Tulipán***)
2020. szept. 26. 12:55
Ahogy írod! Egyetértek!
83. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 12:55
Részvétem! Jogos a haragod!
82. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 10:42

Igen, jogosan haragszol rá. Nem te, hanem a nővéred önző és egy bunkó is egyben. Sajnálom, hogy a jelenlegi körülmények között így viselkedik, ezzel méginkább megnehezítve az életeteket.

Őszinte részvétem :( és küldök pár ölelést Neked.. :)

2020. szept. 26. 00:34

Amúgy meg sajnálom, hogy elveszítetted Apukádat, és az elmúlt 3 év sem lehetett könnyű.

Az sem feltétlenül rossz, ha a tesódba "kapaszkodtál" eddig. A tesójának mindenki szívesen segít - elvileg.

Remélem hamar megtalálod a nyugalmad és megölelheted a nővéredet!

Írj neki valami szépet, vagy menj be a munkahelyére, vigyél neki egy csokit.

2020. szept. 26. 00:29

Furcsa egy szitu, az biztos.

Nekem nagyon sz.rul esne, ha a tesóm így elkülönülne tőlünk. Elképzelni sem tudom. Azt sem, hogy anyát így magára hagyná, sem hogy engem.

Azt belátom: van, amikor az embernek jobb egyedül.

Mondjuk egy olyan helyzetben, amikor a töke tele van.

Nem lehet, hogy ez történik? Hogy a nagy fájdalomban, gyászban nem vettétek észre, hogy vele senki nem foglalkozik vagy úgy érzi esetleg, hogy kihasználjátok?

Annyira sokféle élethelyzet, család van, hogy így nem lehet válaszolni a kérdésedre egyöntetűen.

De tény, hogy én még egy ellenszenves távoli ismerőst sem szoktam "zéro toleranciával" ignorálni, nemhogy a saját szeretteimet.

79. michelle.r (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 00:14

"egy önző energiavámpír vagyok, csak azért mert a nővéremmel akartam volna beszélni és megölelni, hogy tudjunk egymást segíteni és összetartsunk a bajban, mert minket így neveltek. "


Nem, nem ezért vagy önző. Hanem mert nem fogadod el, hogy ő viszont nem ezt akarja. Tartsd tiszteletben, hogy nem akar segíteni, sem nem kér a segítségedből.

78. vivo44 (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2020. szept. 26. 00:13
Nem lehet, hogy ezért zárkózik el a tesó a minden nemű kommunikációtól?
77. Channa* (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 00:13

"De akkor már apukám rossz állapotban volt."


Mikor volt rossz állapotban?

Akkor történt valami?

Gondolom ezt azért írtad.

Mi történt?

76. vivo44 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 00:13

Te most csak ezt tudod hajtani???

Miért nem látod meg a neked szánt hozzászólásokból a pozitívat?

Lassan a 10-ik hónapban vagyunk az évben és ebből az a kifogásod a lelki gyógyuláshoz, hogy 2 hetet már voltál kórházban.

Hát mit is akarsz valójában? Számtalan jó tanácsot, bíztatást kaptál, ebből jössz te két veretes szóval, de a sok pozitív jelzők egyikével sem. Ezt nevezik egyébként energiavámpírnak. Ne a rosszat keresd, hanem a jót!

Azon lehet segíteni, aki valóban szeretnbé, hogy segítsenek!

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Vivo44)
2020. szept. 26. 00:09

Idén már 2 hetet feküdtem a kórházban, és az elmúlt hónapokban láttam ahogy apukám leépült és itthon meghalt.



De biztosan csak egy önző energiavámpír vagyok, ahogy látom a hozzászólásokat...

74. vivo44 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 26. 00:04

Akkor pláne egy okkal (inkább több az ok), hogy pszichológust felkeress. Úgy is arra jársz.

Persze te tudod!

Ha úgy gondolod, hogy kiírni sokkal jobb és segítség tedd azt. Egy lépést sem kell tenni érte.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Vivo44)
2020. szept. 26. 00:01
Igen, ezt tettem pár évvel ezelőtt is és elküldtek pszichiáterhez és ez minden, és nem csináltak semmit. Ott is tesztet töltöttem ki, és kaptam egy diagnózist hogy depressziós vagyok. Idén meg több alkalommal is mehettem a kórházba más betegségek miatt. Eddig is akartam, mert épp ezeket a betegségeket küzdőm le a gyógyszerekkel, amiket naponta szedek.(mint szívritmuszavar, epilepszia és más betegségek... ) Mind idén jött ki.
72. vivo44 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 25. 23:56
Elsétálsz orvoshoz, ahol kérsz beutalót, majd időpontot egyeztetsz és van pszichológus. (én sem vagyok diák), csak akarni kell.....
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Channa*)
2020. szept. 25. 23:55
Nem vesztünk össze, és apukám is kedves volt a tesómmal. Nem volt semmi probléma. De akkor már apukám rossz állapotban volt.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Vivo44)
2020. szept. 25. 23:54
Itt ahol lakom még nem találtam ingyenes pszichológust, és már tanuló sem vagyok, hogy olyan helyre tudjak menni.
69. vivo44 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 25. 23:51
Vanna pszichológusok ingyen is akiknek kiöntheted a lelkedet....csak mondom.
68. Channa* (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 25. 23:48

De olyan nem létezik, hogy minden OKÉ, majd egyik pillanatról a másikra nem is akar rólatok hallani!

Érted!?


Mi történt a temetés előtt? Összevesztetek? Apukád, hogy viselkedett a tesóddal?

2020. szept. 25. 23:48
Depresszióm már kialakult fiatal koromban az iskolai bántalmazások és terrorizálás miatt, de most ez is nem ide tartozik. 3 szakemberhez is jártam az elmúlt évek alatt. Apukám meg 3 éve küzdött a betegségével és mi ápoltuk és akkor is nehézségeim voltak, de túléltem. Idén 3 betegségem is kialakult és apukám is meghalt és most a nővérem se szeretne velünk lenni és foglalkozni velünk. De a másik hozzászólásból kiindulva lassan már az orvosi papírjaimat is mutatnom kell.....
2020. szept. 25. 23:45
Mert apám halála egy sz.r hogy öntsem egy pszichomókus nyakába, amikor jelenleg nincs is erre pénzem, és nekem is megvan a saját bajom, nem csak a nővéremnek. De köszönöm mindenkinek, hogy megtudtam hogy egy önző energiavámpír vagyok, csak azért mert a nővéremmel akartam volna beszélni és megölelni, hogy tudjunk egymást segíteni és összetartsunk a bajban, mert minket így neveltek. De elmondtam, hogy megoldom egyedül mert nem érdekel már, és akkor még azt hiszik ezzel szórakozok vagy lassan meg is kell mutatnom a képeket a temetésről vagy a gyászhíreket ahol ott van apám neve?
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 25. 23:40
Van halott apuka, és én sem értem, hogy miért nem jött el a temetésre.
64. Amaunet (válaszként erre: 60. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 25. 23:39
Szánalmas lenne, ha valakinek már csak az ilyesmi jut élvezkedésre.:D
63. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 61. - Df1e1c376c)
2020. szept. 25. 23:09
Pontosan!!👍
62. vivo44 (válaszként erre: 60. - 71ddaa07fa)
2020. szept. 25. 23:06
10/10!
61. df1e1c376c (válaszként erre: 58. - Valakivagyok1984)
2020. szept. 25. 23:02
Önzés+depresszió=energiavampir
2020. szept. 25. 22:59

Furcsa, ha nem ment el, és azóta sem beszél veletek, főleg annak tudatában, hogy nem volt sértődés, illetve előtte sem mondta nektek, hogy valami oknál fogva nem akar ott lenni a temetésen a saját édesapja temetésén.


Úgy is mondhatnám, hogy ilyen nem létezik. Nagyon hajlok arra, hogy nincs halott apuka, nincs távol maradt tesó és nincs depressziós fórumindító sem.

Viszont van néhány lóvá tett fórumozó, ami kéjes örömet okoz a fórum létrehozójának.

2020. szept. 25. 22:56
Megkérdezhetem, miután azt írtad több éve depis vagy:Történt veled ez előtt bármi tragédia,ami miatt te már ilyen fiatalon a depresszióba menekülsz?
2020. szept. 25. 22:52

Pont azért vagy Önző, mert depressziós vagy!Az a 2 sokszor együtt van.

Lehet a tesód pont ezt elégelte meg.Keress egy pszichomókust,öntsd annak a sz.rt a nyakába,ne egy olyan embernek akinek már így is megvan a saját baja.

57. Channa* (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 25. 22:42

És azt mondod, hogy minden rendben volt, most meg nincs.


Ugye tudod, hogy ilyen nincs. Nem volt minden rendben. Ő valamiért neheztel apukátokra, vagy rád, vagy rátok. Annak mindig van oka, hogy valaki nem megy el a saját apja temetésére. De ezt csak ti tudjátok.


Épp ezért, azt sem tudjuk, hogy jogos e a haragod. Lehet, hogy nem, mert esetleg olyat tettél/tettetek amiért a nővéred nem érzi fontosnak, hogy elmenjen a temetésre és szóba álljon veletek...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook