Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit jelenthet? fórum

A párom rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


19. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 14:35
Ó, ez sok mindent megváltoztat. De ettől még fontos, hogy változtass.
18. perzsacica (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 14:13

Így már jobban érthetőek a reakcióid. Akkor meg éppen nagyon fontos, hogy elolvasd itt mások véleményét-akár többször is- és járj tovább a terápiára.

Ha ezek mellett is elfogad és szeret a párod az feltétlenül csak jót jelent.

Tényleg fontos, hogy javítsd az önértékelésedet és akkor hosszú távon is minden rendben lesz. Értelmes lány vagy a hozzászólásaid alapján, biztos vagyok benne, hogy meg tudod oldani a problémáidat.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Perzsacica)
2022. jún. 27. 13:38
Járok pszichológushoz, minden héten kétszer. Borderlineos vagyok, ezért tettem fel a kérdést. Tudom, hogy sokszor nem reálisak a meglátásaim az érzelmi diszreguláció miatt, ezért fontos, hogy halljam más emberek véleményét, sajnos csak így tudom felmérni, hogy reális-e az amit érzek.
16. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 13:16

Azért, mert ő így működik. Kíváncsi. Attól hogy te vagy neki a legszebb, még megnézhet más szépeket is. Tényeg addig bsztatod, amíg megunja, és lelép.


Bassssssszki, van egy pasid, aki szeret, figyel rád, a kapcsolatotok "rémisztően" tökéletes. Mi kell még, a gondolataid is kontrollálni akarod?


Fejleszd az önértékelésedet, mert nincs ember, aki ezt hosszútávon kibírja, akármennyire is szeret.

2022. jún. 27. 12:54
Ha annyira oda lenne érted, ahogyan azt te elvárod, akkor nem szerelmes, hanem fanatikus lenne. Ilyen csak a romantikus regényekben van. A való életben a való emberek nem válnak vakká csak azért, mert szerelmesek. Amúgy csak halkan megjegyzem, hogy a férfiaknak nincs szükségük érzelmekre a szexuális vágy felébredéséhez.
2022. jún. 27. 12:37
Azt jelenti, hogy szegény pasi jobb ha szatyorban tartja a szemeit :D
13. perzsacica (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 12:29

Mintha senki nem írt volna neked semmit. Legalább olvasd végig !

A magad vélt igazát ismétled újra és újra. Próbáld megérteni, amit eddig írtak neked. Ha semmit nem értesz meg belőle az a kapcsolatod végét fogja jelenteni.


Lehet, hogy már most pszichológusra van szükséged. Van, akinek a jót is el kell tudni viselni.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Eritrea)
2022. jún. 27. 11:55

Persze, ezt ilyen esetben nem is firtatnám, de ezekkel a nőkkel soha többet nem találkozott, egyszer 10 percre, utánuk nézett, aztán mindenki ment a dolgára. El is mondta amikor rákérdeztem, hogy azért nézett utánuk mert szépnek látta őket, és kíváncsi volt.

Tudom, hogy irogatni, vagy bármit lépni nem akart, nagyon nem az ő stílusa, és azt is tudom hogy hogyha nem szeretne elhagyna.

Viszont azt nem értem, hogy ha tényleg annyira szerelmes belém mint ahogyan minden nap mondja, és bizonyítja, és tényleg én lennék neki a legszebb nő, akkor mégis hogyan jöhetett ez a kíváncsiság? Ez az egész nagyon ellentétes egymással. (Amit mondogat/mondogatott és ami történt)

Valami teret kellett hogy adjon ennek a kíváncsiságnak, de nem tudja ő sem hogy mi volt az.

11. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 10:26

Teljesen felesleges kerdezgetned. Gondolod, hogy ha az lenne a fejeben, hogy nem igazan tetszel mar, vannak sokkal jobb elerheto csajok, de egyelore amig nem jon ossze valamelyikkel te is jo vagy, akkor azt majd megmondja?

Dehogy fogja.

Ket dolgot erhetsz el ezzel a kerdezoskodessel:

1.) Az agyara mesz, beleun es tenyleg keres mast

2.) Tenyleg kifele nezelodik, de latja, rajtad, hogy gyanakodsz, ezert ovatosabban fogja csinalni, tolja a dumat neked, es kozben ugyesen torli az elozmenyeket...


Ugyhogy csak okosan. Semmi verszivas, de tartsd nyitva a szemed.

2022. jún. 27. 08:51
Azért van ez, mert önértékelési problémád van. Nem hiszed el magadról, hogy elég vagy egy férfinak. Ezért önbeteljesítő jóslatként addig "nyírod" a kapcsolatod, míg végül a férfi elmenekül, és te mondhatod, hogy te megmondtad, hogy nem vagy neki elég.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 08:48

Még én is rákeresek néha, pedig nő vagyok, szóval ezen rugózni tök felesleges.

Szerintem magadban keresd a megoldást, őt meg hagyd békén :D

8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 08:46

Nem akarod ezt a kapcsolatot? Mert ha minden nap azt mondogatod a párodnak, hogy Te nem vagy elég neki és a másik nők szebbek, egy idő után ő is ezt fogja gondolni.

Egyébként hány évesek vagytok, mert nem túl érett a gondolkodásod. Szerinted melyik melóhelyen nem fog nőkkel találkozni? Így nem lehet élni, hogy folyton ezen pörögsz.

2022. jún. 27. 07:56

A miértre vagy kíváncsi.. szerintem nincs feltétlenül köze ahhoz, hogy nő-férfi.

Új kollégák, új hely. A közösségi oldalakon olyan fotókat is feltesznek emberek, amikről a személyiségük, érdeklődési körük stb megnyilvánul. Könnyebb a beilleszkedés, a kollégákkal hamarabb talál közös pontot az, ha picit informálódik valaki. Ezen persze nem egy átfogó "kutakodást" értettem, de ha pl látja, hogy valaki nemrég tengerpartos fotót tett ki, kvázi ártatlanul megkérdezi, hogy voltál már pihenni idén nyáron? S egy kis élménybeszámolóval a másik részéről megindulhat egy oldottabb hangulatú kollegális beszélgetés, ami a munkakapcsolatot megalapozhatja jó irányba. Ezek látszólag jelentéktelen dolgok, de mégis fontosak. Neki ott újként teljesítenie, bizonyítania kell és gondolom hamar szeretne beilleszkedni és szüksége is van az ottani új munkatársai segítségére ehhez.


Összességében nem gondolom, hogy ha miattad váltott munkát és költözött el, akkor bajban lennének az érzései feléd.. próbáld elengedni a rossz érzéseid, nehogy ez legyen a kapcsolat megromlásának okozója.


Sok sikert 🥰

2022. jún. 27. 06:24

Minden kismadár szabadulni szeretne a kalitkából, éppen azért, mert rabnak érzi magát.

Ha kinyitod az ajtót, esze ágában sem lesz, hogy elrepüljön, hiszen tudja, itt nem rab. Jó helye van, megkap mindent, amire szüksége van.

2022. jún. 27. 00:56

Betegesen féltékeny vagy, ami egy kapcsolatnak soha nem tesz jót. Miért ne nézhetné meg a mostani új munkatársait, akik mindnyájan újak a környezetében. Nem gondolod, hogy mindegyikkel ki akar kezdeni? De ha nem változtatsz a mostani hozzáállásodon egy idő után szabadulni akar majd.

Azzal, hogy valakivel kapcsolatban vagyunk nem szerzünk fölötte tulajdonjogot, akinek minden pillanatát ellenőriznünk kell. Vagy azt is megmondod neki, hogy mit láthat hallhat , amikor nem vagy vele?

Nem egy báb és nem a gyereked. A túl szoros póráz elve egy kapcsolatban szakításhoz szokott vezetni.

Ismered azt a szót, hogy bizalom?

Ha érted, miattad váltott az neked nem elég?

Ha azt mondja téged szeret hidd el neki és viszonozd, tedd széppé , amit csak lehet de ne bántsd, ne kételkedj örökké.

Magadat építsd tovább, hogy továbbra is vonzó maradj számára.

4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 00:44

Mindig van szebb! Ezen kár rágódni, de az kínlódásod gyorsan meg lehet unni!

A férfiak egyszerűek, te bonyolítod túl! lazíts!

Szeresd, ápold a kapcsolatotokat, hagyd a béna kérdéseidet, mert úgy is azt fogja mondani , amit hallani akarsz!

Attól, hogy szeret téged, nem lesz vak! Lehet feláll neki másra, de nem fogja megmicsinálni! Ez csak vágy, olykor kisfiús fantáziálás..., meg kitudja mi, de ezt ne akard birtokolni!

Légy te, az aki a fantáziáját kielégíted! Csábítsd el,tégy olyat, ami nem kiszámítható! Tud meg mire vágyik, mit szeretne kipróbálni! Ha elmondj, ne reagáld túl,adj időt magatoknak!

Biztos vagyok benne, hogy te is megnézed a szépet, izmosat, de ettől nem fekszel alá, de a fűszer ott lebeg!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cicamica3)
2022. jún. 27. 00:15
Úgy értettem, hogy az ő részéről, érzelmileg mit jelent.
2022. jún. 27. 00:01
Mit jelent? Az,hogy féltékeny vagy,óvatosabban kellene bánnod a kérdéssekkel,mert a párodnak elege lesz előbb-utóbb a sok kételkedésből.
2022. jún. 26. 23:10

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?

Ha pedig nem vagyok neki elég, miért állítja azóta is hajthatatlanul? Egyébként ezen kívűl a kapcsolatunk minden része rémisztően tökéletes, törődik velem, figyel rám, és ez az eset előtt, azon a héten, és után sem volt másképp. Tudni szeretném, hogy mit jelez az, hogy észrevett másokat, esetleg azt, hogy hazudik-e amikor nap mint nap áradozik rólam. Nagyon sokat küzdött értem, és azóta is minden nap bizonyít, de ez valahogy betegesen a fejembe akadt. A lélektani háttere érdekelne, hogy nem zárja ki egymást a két dolog, hogy én elég vagyok neki és a legszebb, de azért rájuk keresett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook