Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi pénz jár a szabadságaim után? Mit gondoltok? fórum

Mennyi pénz jár a szabadságaim után? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


10. f303be5590 (válaszként erre: 5. - Papp Szilvia)
2011. aug. 19. 19:01
növelniük semennyivel sem KELL
2011. aug. 19. 18:13
Jaj és akkor is követnie kell e a dólgozók bérének a fizum ha épp fel mondok?
2011. aug. 19. 18:11

Hát 2005 decemberbe mentem oda de már 2006 áprilistól táppénzen voltam !2 gyerekem van azóta a pici most lesz 2 és közös megegyezéssel felmondok így ki fizetik a szabijaim azt mondták!

Közben minden hónapba kapok bérlapot azon az van hogy fennmaradó szabadságaim 77 nap!Kíváncsi lennék mennyi lesz a nettója ha valaki tudná!Köszi az eddigi válaszokat is!:)

7. 13d03718f8 (válaszként erre: 6. - Lillenet)
2011. aug. 19. 15:45
Talán, ha 2005 óta nem vette ki az éves szabadságából azt, ami törvényileg járt neki...
2011. aug. 19. 15:43

Szia!


Így van, a te beosztásodban dolgozók bérét kell követnie a te bruttódnak is, ez alapján kell, hogy számfejtsék a szabadságodat. De a napok számát sokallom a korod és az eltelt idő alapján, biztos ennyi?

Én GYES után léptem ki múlt hónapban, 2 évvel idősebb vagyok, a gyerek utáni +2napot évente én kértem, mégis "csak" 29 nap gyűlt össze.

És biztosan visszavennének dolgozni? Mert ha nem, akkor ne írj alá közös megegyezést, hanem látszódjon, hogy ők nem vesznek vissza, így jár végkielégítés is, kettő havi bruttó bér után.

Fel kellene hívnod a munkanélküli hivatalt is (már ha nem dolgozni akarsz rögtön és van is hol), mert régen úgy volt, hogy ha a dolgozó mond fel, nem adnak álláskeresési járadékot.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 19. 15:08
az az igazság hogy a béred változik azzal hogy gyeden voltál és most visszamész hiába szabival kezdesz...elméletileg sok intézkedés van hogy menniyvel kell növelniük a gyed előtti béred, befolyásolja pl hogy a véegn belül kinek mennyivel nőtt, mennyivel nőtt a te helyeden dolgozóé stb...sajna bonyolult! próbálkozz hivatalos munkaügyis felé kérdezni inkább!!
2011. aug. 19. 15:05
bocsi másik topicba akartam írni:PPP
2011. aug. 19. 15:05

csajok!


[link]


én ennyit tudok plusz valaki írta már itt hoxán hogy tán 2011.dec1-e után igénybevett gyedre vonatkozik majd, vagyis ha nov 31-től kapod a gyedet akkor még nem:P de ezt csak itt írta valaki, így nem tudom, és hiába kerestem rá...


viszont mivel engem is érdekel, már írtam a munkaügyi bíróság ügyvédjének hogy vajon mit tud, de nem kaptam választ...lehet valami minisztériumba kéne emaileznem...????

2011. aug. 19. 14:06
2005 december óta vagyok a cégnél 423ft-os órabérrel! Fel szeretnék mondani,mert a gyedem le jár 77 nap szabim van szerintetek ez mennyi pénzt jelent?Köszi ha válaszoltok!
2011. aug. 19. 14:05
Mennyi pénz jár a szabadságaim után?Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook