Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő, amíg áttöri az ínyt a fog? fórum

Mennyi idő, amíg áttöri az ínyt a fog? (tudásbázis kérdés)


8. havanesekutyus (válaszként erre: 7. - F4e7e8321e)
2019. febr. 17. 13:06

Gratulálok a fogacskához:)

Igen, nagy dolgok ezek!! Tegnap alig voltunk itthon, így csak keveset sírt.

7. f4e7e8321e (válaszként erre: 6. - Havanesekutyus)
2019. febr. 17. 09:07

Nem hiszem, biztosan nem húzódik eddig! :)

Általában hat hónaposan már kibújik az a fogacska, addig is együttérzésem! (bár nem sokra mész vele :) Aztán a többi lehet, hogy sokkal könnyebb lesz, nálunk az volt.


Hajnalban eszembe jutottál, amikor a lányom sírva ébredt, hogy fáj hátul az ínye. Csak fél adag nurofennel tudott visszaaludni, reggel pedig meglett az eredmény: beindultak a hatos őrlők, pici csücske már majdnem kint van. Most lesz hat éves. A fájdalom ellenére ünnepeljük az első maradandó fogacskát. :)

6. havanesekutyus (válaszként erre: 5. - F4e7e8321e)
2019. febr. 16. 20:25

Uhhhh, durva😨

Ha nálunk is így lesz, harakirit követek el.

2019. febr. 16. 19:32

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de nálunk pont a 4. hónapban már megjelent a fog az íny alatt, egyértelműen látszott, hogy ott van, mégis csak az 1. szülinapján bújt ki az első.

Sem a doki sem a védőnő nem értette, de így volt.

Előfordult olyan, hogy - Isten tudja hányadik átvirrasztott éjjelen - sétáltam a gyerekkel a karomban, énekeltem neki, közben a Fogtündérnek könyörögtem, hogy ha létezik, hozza azt a fogat, mert megőrülünk. Akkor még abban is hajlandó voltam hinni, hogy létezik. :D

De egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is így lesz, sőt!

Gyerkőcnek dologél és társai semmit nem segítettek, az étkezés is egy rémálom volt hónapokig.

Drukkolok, hogy nálatok ne így legyen! :)

2019. febr. 16. 18:46
Koszi a válaszokat. Miután kiírtam, vettem észre, hogy tök jól látható az egész fog az ínyében, csak még nem indult meg lefele. Fura, mert én azt hittem, nem látszik kívülről, csak amikor majd kibújik.
2019. febr. 16. 14:34
Hát mi is szenvedtünk 2 hónapos korától a fogával.Nagyon nem lehetett semmit adni rá,de szerencsére 4.5 hónaposan már kibújt neki.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2019. febr. 16. 07:50
Tök egyéni. Barátnőm kislányának 2 hónapos korától voltak tünetek bajban is volt meg az erre adható fájdalomcsillapítók stb csak 3 hónapos kortól mehet, rengeteget szednedtek de kibújni csak fél évesen bújt ki. Végig sokat szenvedtek az összes foggal sajnos.
2019. febr. 15. 14:02

Sziasztok,


4 hónapos a babám, és kb egy hónapja szenved a fogával.

Mennyi idő még szerintetek, amíg kibújik neki?

Nálatok hogy volt?

Nagyon szenved(ünk), nem csak néha nyűgös. Orvos látta már, szerinte egészséges. Egyébként 100% a foga, állandóan eszi az öklét, az ujjával az ínyt nyomogatja, használ neki néha a dologél, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook