Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? fórum

Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
226. Sanci60
2015. febr. 4. 19:58
Sziasztok.Négy hete műtöttek és most lett vége a rehabnak és azt szeretném kérdezni hogy mások is tapasztaltak olyat hogy mintha kattogna járás közben a térdem,nehéz leírni mert igazából hallani nem lehet de úgy érzem mintha nem lenne jól összerakva,egyébként már csak éjszaka fáj,és pár méter bot nélkül is megy persze csak nagyon óvatosan.A választ előre is köszönöm.
2015. febr. 3. 16:23

Sziasztok!Reg jartam erre,remelem jol vagytok?!

Egy ket dolgot megtudtam,voltam 3 honapos cont. Meg januarban.

Az orvosom nagyon elegedett volt,130 fokban tudom nyujtani a mutott labamat.Gyakorlatilag egyforman hajlik mindket labam.Mar van amikor teljesen elfelejtem hogy mutottek!

De a lepcson en sem birok normalisan menni,minden lepcsore mindket labbal kell lepnem.

Uszni kell jarnom,majd ha melegebb lesz,elkezdem!

Viszont az orvos nyomatekosan eltiltott a melegviztol!No wellness egyelore!

A terdeles nehez ugy,tegnap majdnem en is raterdeltem a mutott labamra,de eszembe jutott, hogy a gyogytornasz azt mondta regen,hogy tegyek pledet a terdem ala!Nos,ez bevalt!

Viszont ha de. Dolgozok fizikai munkat aztan du. Meg vasarlokorut,az mar sok,tegnap igy jartam.

Ilyenkor ujra jon a jegeles,az orvos is javasolta.

A drencso helye meg duzzadt,de meg remeljuk felszivodik!

Egyebkent 4 honapja operaltak,es csak a nyarra hivott vissza az orvos.

Mindenkinek gyors gyogyulast,jo egeszseget kivanok!

224. murva
2015. jan. 30. 21:14
Sziasztok!A lépcsőzésemmel nagyon elégedetlen vagyok,a műtött térdemre tudom tenni a testsúlyomat,mert a másik nagyon fáj a lépcsőzésnél,de az új meg még nem úgy működik a lépcsőn mint a sima terepen,rájöttem,hogy rátérdelni sem merek a műtöttre,vajon ez később,hogy lesz ti tudjátok?Aranynagyi voltál 3 hónaposon,mit mondtak?
2015. jan. 27. 15:36

Szia Ancsika!

Te kis rutinos Hős!

Remélem túl vagy már az utolsó nagy megpróbáltatáson

és minden jól sikerült, minden rendben van és szépen

gyógyulsz.

Kívánok gyors felépülést, erőt, kitartást a tornához és JÓ EGÉSZSÉGET és nagyon vigyázz

magadra.

Szeretettel Anna!

Puszí!

222. murva (válaszként erre: 221. - Aranynagyi)
2015. jan. 25. 20:01
Sziasztok!A kardiológusnak elpanaszoltam a műtét utáni állapotomat és,hogy nem kaptam választ a miért kérdéseimre.Azt mondta mért nem orvostól,mondjuk tőle kérdeztem,mért a sebésztől,mert azok nem orvosok,régen ők vágták a hajat is :D!Elmagyarázta,hogy van öt liter vérem amiből másfél liter kifolyt műtétkor,a maradék felhígult és nagyon dolgoztatta a szívet,ezért volt 200 a pulzusom és ezért éreztem magam...rul.Azt mondta nyugodtan vállaljam be a második műtétet,műtét előtt a szívritmi szabályzó gyógyszert a duplájára emeljük és nem fog annyit dolgozni a szivem,minden rendben lesz.A térdem jól van,járok a vízalatti tornára,gyalogolni bármennyit tudok vele a másik sajnos megfájdul.Ez a ....ha felállok amiről te írtál Aranynagyi nekem is meg van be kell járódni neki pár lépéssel,majd írd meg kérlek,hogy erre mit mondott az orvosod.
2015. jan. 24. 20:37
Sziasztok! Mindenki meggyógyult, vagy annyira felgyorsult, hogy nincs ideje írni??? Terminátort mikor műtik legközelebb? Murva, mit mondott a kardiológusod? Én a jövő héten megyek a 3. hónapos felülvizsgálatra. A valóság az, hogy egyre több mindent tudok csinálni, habár teljesen elégedett nem vagyok. Nagyon gyorsan megfájdul a derekam, ha teszek-veszek, jövök-megyek. Elmegyek gyalog a 800 méterre lévő rendelő intézetbe, meg vissza, már érzem, hogy jó lenne leülni. Ha még aznap elmegyek a szintén 800 m háziorvoshoz is, utána már csaknem ágynak akarok esni. Na ilyenkor bekapok egy flector port, s egy óra múlva jól vagyok. Azt gondolom, ezt meg fogom osztani a doktorral. Aztán, ha leülök egy fél órára, nehezen állok fel, a térdem alig akar működni. De 4-5 lépés után, már működik. Ugyanez éjszaka, ha ki kell mennem, aig tudok lábra állni, de pár lépés után már sikeresen megyek. Jelentkezzetek, jó lenne tudni, hogy ki hogy van.
220. murva (válaszként erre: 219. - Aranynagyi)
2015. jan. 8. 20:37
Írogatom én is a kérdéseimet,de én a kardiológusomnak,mert a jövő héten hozzá megyek és belőle szeretném azt kicsikarni,hogy biztosítson engem arról,hogy a szivem olyan állapotban van,hogy a második műtét után sem fogok infarktust kapni és ,hogy mitől voltam a műtét után olyan állapotban ami nekem borzasztó volt?Igen ez a reggeli izom merevség nekem is van,de azért érzem a lényeges különbséget a két térdem között a fájás tekintetében!
2015. jan. 8. 19:06
Szia murva, engem is érdekelne, hogy meddig kell tornáztatni, de már azt gondolom, hogy amíg élünk! Nekem is a térdhajlatban fájdul meg a lábam, illetve ha hosszabb ideig ülök, vagy éjjel fekvésből fel kell kelnem WC ügyben, akkor nagyon merev az egész izomzatom a térdemben. Jó lenne tudni, hogy mennyire kellett az izmokba, izületekbe beavatkozni a műtét során? A gyógytornász is a legnagyobb hangsúlyt erre a hátsó izületre teszi, nyújtsuk, feszítsük, tehát valószínűleg ott van a gond. A szobabicó is biztos jó, de pl. az enyémmel nem lehet akkorára emelni az ülést, hogy lefelé menetben teljesen kiegyenesedjen a térd. Valamennyi hajlat marad benne. Január végén megyek a három hónapos felülvizsgálatra, már írogatom a millió kérdésemet, amivel valszeg világgá üldözöm szegény orvost.
218. murva
2015. jan. 7. 19:21
Meddig kell tornázni,ti tudjátok?Nekem 12-én lesz négy hónapos,még mindig nagyon húzódik az izom ha behajlítom a térdem ez vajon meddig lesz?,három hónapig nekem soha-soha nem fájt,akkor abba hagytam a tornát és azóta fájogat,most vízalatti tornára járok kétszer hetente,egyenlőre semmi szokatlant nem érzek.Azt esetleg tudjátok,hogy a szobabicó is erősíti annyira az izmokat mint a torna?
2015. jan. 7. 18:52
Szervusztok, már azt hittem nem is fogunk írni, olyan régen nem jelentkeztünk. Az a helyzet, hogy ebben a hónapban lesz nekem is a 3 havi kontrollom, de sajnos azt kell mondanom, hogy sokszor fáj a lábam, pontosabban a térdhajlatomban az inak. Főleg éjszaka! Nappal jövök-megyek, persze elfáradok kb. 2 óra után,de elmegyek sportolni, csak addig amíg jól esik, s még mindig jön hetente egyszer házhoz a gyógytornász (még ebben a hónapban) illetve heti két alkalommal a rendelőbe megyek gyógytornára. Végre megjött a térdspec.gyógytornász, ez maximálisan jó volt, bár néha elég nehéz volt a gyakorlat. Mindegyik azt mondja, hogy tornázni, tornázni, izmokat erősíteni, egész testet erősíteni, nem csak a műtött térdet. De bevallom, ha nagyon fár, még mindig hozzányúlok a flector porhoz.
216. dd476f9bd0 (válaszként erre: 215. - Vízpart)
2015. jan. 4. 09:47

Vízpart én is nagyon örülök a gyors meg gyógyulásodnak!

Én még ilyen nagy munkába nem mertem belefogni, GRATULÁLOK, nagyon bátor vagy!

Nem kell tartanod semmitől, biztosan minden rendben lesz!

Kívánok neked minden jót és nagyon jó egészséget!!!!

Boldog új évet és fájdalom mentes szép napokat

kívánok Neked és mindenkinek!!!!

215. vízpart (válaszként erre: 211. - Dd476f9bd0)
2015. jan. 3. 20:29

Kedves Anna!

Igazan örülök, hogy már ennyire jól vagy.-)

Az a helyzet, hogy már egyre többször felejtem én vagy a térdem, hogy operáltak, pl. ma amikor leengedem végre a fagyaszószekrényt- jó nagy - és közben ugye tenni-venni, mászkalni ki be menni kell stb.Csak kb 3 óra multán éreztem, hogy elfáradtam.

Ez pedig nagy szó!

Mondjuk a hosszu távu gyaloglás még elfáraszt....

Ebben a hónapban lesz a 3 havi controllom.

gondolom lesz röntgen is ésremélem rendben találja a gyógyulásomat az orvos is.

BUÉK mégegyszer mindenkinek és fő az egészség!!!

2014. dec. 28. 20:50
Köszönöm Anna, az a legjobb ebben a fórumban, hogy a tapasztalataink alapján is nyújtunk vígaszt, ha valamelyikőnkben kétely merülne a sikeres gyógyulást illetően. Én ma elmentem úszni, 15 perc mellúszás, 15 perc hátúszás. Nagyon jól esett. Naponta háromszor ülök fel a szobabiciklire, egy-egy km tekerésre. Ez is jól esik. Holnap reggel kimegyek a sporttársaimhoz nordic walking, 1 km fogok gyalogolni, lassú tempóban. A mozgás nagyon jól esik nekem, élvezem, hogy a lépcsőn is úgy mentem le az uszodában, hogy nem fájt a térdem.
213. dd476f9bd0 (válaszként erre: 212. - Aranynagyi)
2014. dec. 26. 09:26

Nagyon szépen köszönöm a kedvességed de nagyon sokat is tettem és a mai napig is teszek érte.

Nekem is sok volt az ünnepi készülődés, nagyon elfáradtam,bejglit nem is sütöttem csak apró sütiket amit ülve meg tudtam csinálni.

Biztosan nem csökkent az állóképességed csak türelmetlen vagy mint én voltam az első hetekben.

Lehet, hogy nevetni fogsz rajtam de a kontrollra én két mankóval mentem és a Doktor utasítását betartva hagytam csak el.Nem fogsz sántítani, én sem sántítok szép a járáson a családtagok és ismerősök, főleg a a sasszemű tesóm szerint,észre sem lehet venni, hogy műtétem volt.Igaz nem rohanok, sietek, szépen lassan sétálva megyek,mivel időm van és a gyógyulás a legfontosabb a többi majd jön magától és minden munka megvár.

A derekam nekem is elég gyakran fáj,előfordul torna után is alig bírom egyenesbe hozni magam,a tesóm szerint ez el fog múlni,ez mindenkinél jelentkezik.A rossz testtartásunk miatt is van amivel évekig együtt éltünk!

Kis kímélettel és kitartással újjászületünk!

KÖSZÖNETTEL TARTOZOM TERMINÁTOR3-nak az Ö három műtétje adott erőt amikor nagyon magam alatt voltam, és a negyediket is bevállalja, akkor én ne rinyáljak az egy műtétemmel!

EZ adott sok esetben erőt a tornánál a bicajnál, mikor már a fenekem is fájt a tekerésnél és abba akartam hagyni.

Ha úgy érzed le kell ülnöd,akkor leülsz, le fekszel de érzed mikor mit kell tenned, jelzi a térded.

Megfognak a combizmaid erősödni és minden nap könnyebb lesz majd meglátod.

Kívánom, hogy így legyen!!!

2014. dec. 26. 08:22
Szervusztok, most látom, hogy milyen régen írtam. Pedig élek! Először a betegség miatt nem írtam, aztán jött az ünnepi készülődés, s az ünnep. Nagyon jó érzés volt, ha lassabban is a szokásomnál, de elkészültem sütéssel-főzéssel, s lányomékat a két kis unokával is vendégül tudtuk látni. Sajnos a tornát elhanyagoltam kissé, - nem szántam rá annyi időt, csak néhány nyújtást végeztem - ez meg is bosszulja magát. Rosszabbul tudom kinyújtani a műtött térdem, mint eddig, mintha görcs húzná hátul össze az inakat. Ráadásul azt tapasztalom, hogy nem is térdem, hanem a derekam fárad el, és fáj, tehát vagy le kell ülnöm, vagy rosszabb esetben egy fél órára lefeküdni. Vajon az állóképességem csökkent? Nektek nem fáj a derekatok? Elhatároztam, hogy mától ismét nagyon tisztességesen végig csinálom a gyakorlatokat, mert nem szeretnék sánta lenni. Örülök Anna, hogy egyre jobban vagy, olyan jó ezt olvasni.
211. dd476f9bd0 (válaszként erre: 210. - Vízpart)
2014. dec. 26. 05:52

Vízpart nagyon vártam már a jelentkezésed! Örülök,hogy Te is jól vagy. Én is bot nélkül járok szép lassan visszatérek, visszatértem a mindennapi Mókuskerékbe, /háztartás teljes bevásárlás egy kis kirakatnézés, visszatért a teljes vidám életkedv. Ha vannak kicsit nehezebb napok akkor hamar túlteszem magam rajta mert a lényeg,hogy elmúlt az a régi nagy fájdalom ami miatt nem tudtuk a mindennapi dolgainkat elvégezni,nem tudtunk teljes életet élni!Hál istennek ennek vége lett és most már egyre jobb és jobb. / Remélem ezt Te is így látod?

Én is voltam igaz már egy kicsit régebben a hat hetes kontrollon ami igazából majdnem nyolc hét volt a megfázásom miatt kitolódott.Készítettek röntgen és hajlítást,nyújtásokat kellett csinálnom a vizsgáló asztalon. Szépen hajlik a térdem a Doktor megmutatta a felvételt a sz.gépen szépen stabilan be van épülve és a paráimra el mondta butaság amit gondolok.

Ezt az utasítást kaptam: botokat eldobhatom, torna, és fél év múlva találkozunk/2015 május eleje körül/, vezethetek és használjam vagyis ne parázzak használni,hiszen ez a funkciója!

Így most már teljesen megnyugodtam nincs para!

December elején bent voltam 3-szor a Tesómáknál az osztályukon a gyógytornászuknál erősítő tornán, mert amikor letettem a botokat volt olyan érzésem, hogy jobbra tartok , de ez el is múlt.Most pedig olyan lustaság kór vett erőt rajtam, de majd remélem hamarosan elmúlik.

Én is köszönök minden hasznos jó segítséget amit itt kaptam!Én is meg veszem a botot.Köszönöm az infót.

Kívánok nagyon-nagyon Boldog, Békés, Szeretetben, és nagyon Jó Egészségben gazdag, fájdalommentes ÚJESZTENDŐT!!!!

Anna50

2014. dec. 25. 19:23

Minden kedves megoperaltnak boldog,fajdalommentes unnepeket kivanok boldogsaggal!Szep ,egeszseges uj evet kivanok!

Ezuton koszonom a sok segitseget amit itt kaptam!

Már bot nelkul jarok,de ha hosszabb utra megyek,nalam van az un.retikulbot,amit ossze lehet csukni!Mindenkinek ajanlom!😃

209. dd476f9bd0 (válaszként erre: 207. - Terminátor3)
2014. dec. 22. 13:10
Írtam privit!
208. murva
2014. dec. 19. 22:00
Sziasztok!Ma voltam az első vizes tornán és kellemes meglepi ért,mert egy órás volt a torna,én azt hittem 25 perc lesz.Sajnos már csak jan.6-án lesz a következő,de lényeges volt,hogy ebben az évben elkezdjem,hogy ne 2015-ös legyen,mert egy évben kétszer jár és így 2014-nek számít.Aranynagyi gyors és teljes gyógyulást kivánok neked.
2014. dec. 19. 19:49

Aranynagyi, elég jól elkapott az a fránya nátha :( Látod milyen kuka vagyok, mert murva neked írt és megemlítette a neved én meg jól elnéztem.

A lényeg, hogy már hálistennek jobban vagy!!!!!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, békés ünnepeket kívánok mindannyiótoknak, kevesebb fájdalmat.

22-én megyek az orthopédiára, majd jövök az új hírrel

2014. dec. 18. 14:50

Én is Mindenkinek,békés,boldog, fájdalommentes

karácsonyi ünnepeket kívánok szeretettel!

2014. dec. 17. 19:19
Sziasztok, engem meg majdnem kivégzett egy légcsőhurut, amit valószínűleg unokalátogatás alkalmával kaptam. 4. napja halódom, de most már úgy tűnik megmaradok. Elég magas lázam is volt, s az állandó köhögés, nagyon megkínzott. De itt vagyok, s drága terminátor3, murva az aki a rheumán kapta a beutalót, tehát ő tudja megmondani. Én egyenlőre még gyógytornára sem tudtam elmenni a betegségem miatt. Persze magam sem tornáztam, örültem, hogy ki tudom nyújtani a lábam, s tudok aludni valamennyit. Majd bepótolom. A karácsonyi feladataimmal irtózatosan el vagyok maradva, ez is zavar. Az antibiotikum amit kaptam összes mellékhatását rajtam próbálja ki, (fejfájás,hányiger,ízek rosszak, hasfájás stb.) Remélem Ti jól vagytok, ha nem találkozunk az ünnepig, mindenkinek békés boldog Karácsony kívánok
2014. dec. 12. 20:21
Aranynagyi, a szállás az mennyibe kerül?- vagy ebben az 1100 forintban az is benne van, ez is a kedvezmény része?- mert akkor műtét után inkább várnék és elmennék vele együtt , akár még Balfra is, mert ugye a győri kórháznak velük van szerződése, akkor lelevelezném velük, és úgy már sokkal könnyebb lenne, habár ha arra gondolok, hogy ott olyan a fürdőszoba az emeleten, hogy át kell fordítani a táblát, hogy nő vagy férfi vagy a zuhanyozóban :(
2014. dec. 12. 20:14

Sziasztok!- na, ezt én sem tudtam, hogy hogy jár egy évben kétszer gyógyfürdői beutaló. Én is érzem sajnos az izmaim satnyulását, habár sosem voltam izmost tornász alkat, egy fekvőtámaszt nem tudtam soha rendesen megcsinálni:( Röplabdáztam, de aztán közbejött az autóbalesetem és régebben nem fordítottak ennyit a rehabilitációra, meg gondolták 15 évesen hamar lehet gyógyulni, de én mindig féltettem magamat :(

Neki kell állnom sürgősen a napi 2x20 perces bicajozásnak és mondtam a páromnak, menjünk a fürdőbe, habár ős szeret úszni, én meg majd megdögönyöztetem magam a vízsugárral, meg megpróbálok úszni, még a térdemmel nem is próbáltam , csak vízibalettoztam a REHABon.

Most sokat ülök, főleg így év végén, könyvelek, ajándékokat kötök, nemhogy magamra gondolnék

A derekam sajnos nekem is nagyon fáj, olyankor feállok és próbálok lazítani. Megpróbálom most megguglizni ezt a kedvezményes gyógyfürdőzést. Vigyázzatok magatokra :)

202. murva (válaszként erre: 201. - Aranynagyi)
2014. dec. 10. 21:31
Aranynagyi az én műtétem szept.12-én volt.Azért mentem a rheumára,mert én nem Pesten lakom és a házi orvosom azt mondta ott kapok a fürdőbe beutalót,az 1100-ft az OÉP által támogatott összeg,ebből 500-ft a 25 perces vízi torna,600 a két órás fürdés amit valami balneo terápinak neveznek.Igen az az igazi amikor elmégy pár hétre egy gyógyfürdőbe és minden nap megkapod a kezeléseket,de én műtét után voltam 3 hétig Visegrádon rehabon de akkor még vizes tornára nem mehettem csak szárazra.
2014. dec. 10. 19:02

Sziasztok, murva a te műtéted mikor volt? És miért mentél a rheumára? Az orthopéd orvos nem írhat ki gyógyfürdőt? Budapesten élsz? A fürdőért vagy a gyógytornáért kell fizetni?

Én jelenleg elkezdtem járni a szakorvosi rendelőbe is gyógytornára- nem vagyok tőle elragadtatva - kb. 6 gyakorlatot csinálunk, 20 perc és lehet menni. Ugyanez a 20 perc amikor kijön a házhoz a gyógytornász. Elkezdtem ismét a nordic walkingot, nem viszem túlzásba, kb. 800-1000 métert megyek. A derekam fáj szinte egész nap, a gyógytornász szerint elsatnyultak az izmaim a sok pihenés alatt, s most hogy ismét többet vagyok talpon, illetve a járásom is megváltozott, ez okozza a derékfájást. Mi februárban megyünk a férjemmel gyógyfürdőbe Zalakarosra, ott szoktam kérni különböző kezeléseket.

Azt tudod, hogy minden magyar állampolgárnak egy évben kétszer - kb. 30 alkalom - jár gyógyfürdői beutaló? Akkor kedvezményesen veheti igénybe a gyógyfürdőt. Azt persze nem tudom, hogy ez az 1100,-Ft már kedvezményes-e.

200. murva
2014. dec. 10. 12:57
Sziasztok!Voltam a rheumán kértem a gyógyfürdőbe beutalót,hétfőn és pénteken 10-től van gyógytorna 1100-ft-ot kell fizetni egy alkalommal ebben két óra fürdési lehetőség van még,15 alkalommal mehetek.Pénteken megyek először,remélem jó lesz és erősödnek az izmaim,mert érzem,hogy kellene.
2014. dec. 7. 09:35
Sziasztok, na örülök, azért szánunk kis időt a beszámolókra. Igaza van terminátornak, azt hittem hipp-hopp meggyógyultam és már mindent szabad! Sajnos nem. murva ezt a térdműtétetet artroszkópos műtétnek hívják, a laparoszkópos az hasonló hozzá, csak más testrészen alkalmazzák. Sajnos ebben az évben ahhoz is volt szerencsém. Eltávolították a petefészkeimet, mert találtak rajta egy cisztát, s azt gondolták ne okozzon később komolyabb gondot. Az nagy műtétnek számít, de nekem semmi gondom, fájdalmam nem volt, két nap múlva hazajöttem, s szerencsére sem akkor sem azóta nem okozott semmit problémát. A vízi torna engem is izgat, sokkal könnyebb vízben tornázni. Gyógyfürdőbe lehet menni, csak nem ennyire gyorsan műtét után. Azért volt ez kérdés nálam, mert minden évben november végén mentünk a férjemmel 10 napra Zalakarosra. Na ez lett kilőve. A doktor azt mondta, februárban már mehetek. Talán azért nem most, mert a meleg gyógyvíz és begyullaszthatná, ami előfordul így is, ha kicsit többet megyek. Tegnap koncerten voltunk (Havasi Balázs) ehhez kb. 200 méter kellett mennem, + 2 emelet fel, 1 emelet a nézőtéren le, aztán visszafelé ugyanez, miközben 3 és fél órát ültem, egy 20 percees szünet kivételével. Vittem és használtam az egy mankót, mert éreztem, hogy ez sok lett. Na éjszaka többször is felkeltem, hogy nagyon fáj a térdem alatti inak,izmok, nem tudom kiegyenesíteni a térdet. Ma reggel is fáj rendesen, valszeg beveszem a kedvenc porunkat. Ma már bronz vasárnap van, el kellene menni karácsonyi bevásárlás ürügyén, de ma nem fogom rászánni magam. Ez a szegény lábam állandóan figyelmeztet, hogy mit tehetek és mit nem. Ma itthon van a fiam, őt küldöm fel a madáretetők feltöltésére.
198. murva
2014. dec. 6. 16:19
Tehát ez a laparoszkópos gyógyítás kilőve,mert ahogy írjátok nem sok értelme van.Hétfőn fogok rheomatológushoz menni fürdőjegyért mert szeretnék vizes gyógytornára menni meg valami balneoterápia amit néztem már ,hogy mi az de elfelejtettem,majd megint megnézem.Lusta vagyok itthon tornázni,most ráadásul a bicóm is bedöglött olyan szinten,hogy nem lehet állíttani erős tekerésre csak üresben kramlizok vele.Esőben nem lehet sétálni,tehát vannak ám kifogásaim!Amikor hosszút sétáltok egy picit ti is biccentetek a műtött oldalra?,nem tudom ez mitől van,mert nem fáj csak vhogy gyengébb az az oldal,megtudom változtatni de amikor nem figyelek oda ez ösztönösen így működik.Vízpart amikor sokat megyek nekem is kicsit bemelegszik,beduzzad aztán a pihenéstől helyre jön,kiszámoltam 12 hetes vagyok!Aranynagyi gyógyfürdőbe nem szabad menni??
197. vízpart (válaszként erre: 191. - Murva)
2014. dec. 6. 14:02

Koszonom az erdeklodedt!M3g nem treljesen,de csokkent!Tanacsoltak kenjem gyullgatlokenoccsel,es tegyek ra enyhen ecetes ruhat.Lehet ez is hasznalt.napi 2-3x hasznaltam,most mar csak 1-2x ahogy eszembe jut.

Most 9 hete mutottek es tegnap voltam a regi ortopedorvosomnal az Orfiban.Tehat mas szem.Meg volt elegedve,mondta a jegeles meg kell,mert csak kicsit de meg melegebb a mutott labam,es mondta kisit plsdztikaztak is, mert a bal labsm mar kezdett kifele dolni.Ezt egyrenesbe hoztak!

Ma bot nelkul mentem el a sarki kisboltba,bevassrlo kocsit huzva.Hat birtamde visszafele meg lassan ment....

A teljes gxogxulas 6honap egy ev!Meg trrlmesnek kell lennem.

Te hogy vagy Murva?Es a tobbiek akiket mutottek hogy vagytok?

❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook