Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek már keresztszalag szakadása? Esetleg műtétje? Mik a tapasztalatok? Hány napig tartott a felépülés? fórum

Volt valakinek már keresztszalag szakadása? Esetleg műtétje? Mik a tapasztalatok? Hány napig tartott a felépülés? (beszélgetős fórum)


11. JUL17
2012. jan. 24. 14:56
esetleg még valaki?
2012. jan. 20. 21:48
az első szerelememnek volt. megműtötték. azért eltartott pár hétig, míg felépült, de teljesen jó lett. az első néhány héten elég nagy fájdalmai voltak.
2012. jan. 20. 21:21
Testvéremet műtötték tegnap,de ahogy hallom a hangján isszonyú fájdalmai lehetnek.Ő focizás közben szerezte,sajnos odázta az orvosok miatt dolgot,az egyik javasolta a másik nem a műtétet/és most már szinte a járás is fájdalmas volt neki.Bármikor kifordult a térde,néha vizesedett is neki.Segíteni szeretnék neki,hátha vannak olyan dolgok ,praktikák amik ilyenkor hatásosak,a fájdalom legyőzésében és a felépüléshez hozzá segítik.Köszönöm előre.
2012. jan. 20. 21:09
És kifeljetettem az állandó nyekléseimet. Mára javult a helyzet, de volt, hogy akicsivel a kezemben leestem a lépcsőn (végig a föld felett sikerüt tartanom), mert pillanat alatt kinyeklett. Ez is 2 évig nagyon keményen, azóta jobb. A lábam csontig lefogyott, a másik lábam térdizülete megsínylette. Egyenlőre jó, de úgy 40 év múlva (ha élek még :) ) biztos szenvedek.
7. hancsalean (válaszként erre: 5. - JUL17)
2012. jan. 20. 21:06
Moderátor javítja majd, mással is megesik.
6. hancsalean (válaszként erre: 4. - JUL17)
2012. jan. 20. 21:05

Nekem volt, de nem engedtem megműtettni magam, szoptattam és elkellett volna a kicsit választani. Sérült a porc is. Kaptam járó rögzítő tépőzáras robotlábat. :) 12 ezer ft volt akkor. 2 évig kínlódtam, 3 év után ültem rá biciklire és 4 év kellett, hogy alkalmakkor felvehessek magassarkút.


Veled mi történt?

5. JUL17 (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2012. jan. 20. 21:02
igen ,törölni tudom esetleg valahogy?
2012. jan. 20. 21:01
Előbb nem így szerettem volna de már törölni nem tudom.Kérdésem a következő lenne :Volt valakinek már keresztszalagszakadása?Esetleg műtétje?Mik a tapasztalatok?Hány napig tartott a felépülés?
2012. jan. 20. 21:01
Entert nyomtál biztos véletlenül
2012. jan. 20. 21:00
na akkor ezt még egyszer elölről :)
2012. jan. 20. 20:58
Volt valakinek kerezs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook