Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi beleszólása van a párotoknak a megjelenésetekbe? fórum

Mennyi beleszólása van a párotoknak a megjelenésetekbe? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. ápr. 5. 06:38

Nem szól bele, csak ha kérem.

És szerintem sem százas a pasid. Nekem nem is kisebbrendûségi komlexusnak tûnik ez, hanem üldözêsi mániának.

2019. ápr. 4. 22:33
Mindig ,mindenkor ezt mondta: De jó ,hogy itt vagy!
27. timycat (válaszként erre: 20. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 4. 21:57
Hűha... komoly probléma van a párod fejében
2019. ápr. 4. 18:44
Semennyi. Véleménye lehet, beleszólása nem. Nem vagyok 7 éves, a párom pedig nem az apám.
25. selena78 (válaszként erre: 24. - 62a68b71bb)
2019. ápr. 4. 17:15
Nem érted? Elolvastad a 20-as hozzászólást, úgy szóról szóra? Neked ez rendben van?
2019. ápr. 4. 15:51
Nem értem miért baj az ha a másik nem elmondja a véleményét Én szeretek úgy felöltözni hogy tetsszek...ne másnak! neki! Nekem fontos a párom véleménye
23. selena78 (válaszként erre: 20. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 4. 13:46

Nézd, teljesen egyéni, hogy ki mit képes elviselni.


Őszintén... én nem tudnám. Ez, amit leírsz, egy olyan durva beleavatkozás lenne a saját életterembe, hogy nekem nem menne.


És igen, pont ez a hozzáállás kényszeríti burkába az asszonyokat a világ másik felén, nehogy már más is legeltesse a szemét azon ami "csak az enyém".


De itt, a mi kultúrkörünkben ez nagyon nem egészséges. Ergo, a párkapcsolatotok sem egészséges.


Basszus, mondjuk ki nyíltan, a pároddal komoly bajok vannak. Én menekülnék egy ilyen kapcsolatból.

22. ab65a971c2 (válaszként erre: 20. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 4. 11:53
Kisebbségi komplexusos... Nem bírnám elviselni.
21. Amina93 (válaszként erre: 20. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 4. 11:29
Ez csak a kezdet.. Lesz rosszabb is 😁 legközelebb majd a diszkóba se visz nehogy lenyuljanak tőle.Aztán a ruhákat is a kukába találod.
2019. ápr. 4. 09:48

Hali megint. :) Látom, 1-2 úriember is hozzászólt a témához, remélem még visszanéznek, érdekelne mindkét fél véleménye.

Köszi Mindenkinek.

Nem, nem felmérést végzek, bár végülis annak is tekinthető. :)

Mikor anno megismerkedtünk a párommal, természetesen még nem fűzött megjegyzést a cuccaimhoz. Annyiban igen, hogy nem szerette, ha sminkelek, mert ha megpuszilt-megcsókolt stb. az alapozó íze nem jött épp be neki. Jó ideig nem is használtam semmi ilyesmit. Nem zavar, ha smink nélkül megyek valahova, nekem ez inkább csak szórakozás, ha épp kedvem van hozzá. Bár nem a szíve csücske, nem akad ki, ha mégis kikenem magam. Ki szoktam kérni a véleményét, ki is hangsúlyozom; őszinte véleményt kérek. Ezzel nem is szokott probléma lenni. Ugyanakkor van 1-2 ruhadarabom, amivel kapcsolatban kereken közölte, hogy nem "vehetem fel" utcára. Vettem magamnak egy szoknyát, nagyon tetszett neki. Térd fölött végződik 1-2 centivel, tehát nem egy különösebben kihívó darab. Ő úgy fogalmazott, hogy "nagyon tetszik neki ez a cafkás szoknya". (Nem gúnyolódott, van, hogy megkér, vegyem fel itthonra.) De utcára "nem vehetem fel". Eleinte azt hittem, viccel. Egyáltalán nem az a típus, aki azt hiszi, hogy pl. a férfi az úr a háznál, vagy bármit is megszabhat egyik fél a másiknak és el is ítéli az ilyesmit. (Különben össze se jöttem volna vele.) Azt mondja, túl rövid, mert ha szoknyát veszek fel, legalább térd alatt végződjön pár centivel. Ráadásul ez harangszoknya, és elég ha kicsit szelesebb az idő, tuti kint lesz belőle mindenem, legalábbis ő ezt gondolja. Rengeteg vitánk volt ezzel kapcsolatosan. Alapvetően zárkózottabb pasi, de végül kibökte, amit már addig is tudtam róla; meggyőződése, hogy a férfinak az a feladata, hogy megvédje a párját. Ő pedig rettenetesen félt, hogyha pl elmegyünk egy szórakozóhelyre és épp nincs mellettem, tuti valami szörnyűség fog velem történni. Ezt minden alkalommal látom is rajta, ahányszor kimozdulunk valahova. Végül belementem, hogy a szoknya a fiókban maradjon. Pár hónappal később felvettem egy nadrágot, el volt ájulva tőle, szerinte nagyon csinos és kiemeli a fenekemet. Mikor azonban elindultunk volna valahova én felvettem ezt a gatyót, meg egy tök átlag, vastag kötött téli garbót (megint semmi kihívó). Végigmért, és megkérdezte, hogy komolyan így akarok-e elmenni itthonról. Merthogy a nadrág, ami olyan jól áll, ugye...Akkor már nem voltam hajlandó engedni. Nem vagyok hajlandó "otthonkának" elhordani az összes jobb ruhámat, az utcán meg csadorban közlekedni. Félreértés ne essék; ilyenkor nem dühös, nem emeli fel a hangját, soha nem volt velem agresszív semmilyen formában. A legelején azért volt ebből vita köztünk, mert azt hittem, nem bízik bennem és esetleg azt hiszi, nem az ő, vagy a saját kedvemért nézek ki úgy, ahogy, hanem mert flörtölni-pasizni készülök a háta mögött, vagy valami ilyesmi. De ha elmegyünk valahova, folyamatosan feszült, és fél szemmel a férfiakat figyeli. Már az is dühíti, ha valaki megnéz. Nem bennem nem bízik, hanem a többi pasiban. Azt mondja, annyira szeret és még soha nem volt ilyen szép és szexi barátnője, hogy nagyon igyekszik tiszteletben tartani az én véleményemet, személyes teremet, de ez nem egyszerű. Erre csak annyit tudtam reagálni, hogy inkább próbálja elengedni magát, elvégre azért megyünk el kikapcsolódni és ha valóban ennyire szépnek tart, legyen büszke arra, hogy "jó csaja van". Lehet persze olyan párkapcsolata is, ahol azért van az adott hölggyel, mert annyira csúnyának tartja szegényt, hogy miatta aztán nem kell aggódnia, de nem gondolnám, hogy ez annyira boldogítaná.

Ő azonban nem engedi, hogy én "beleszóljak" abba, ő mit vesz fel. Alapvetően nem is akarok, mindig is tetszett ahogy öltözik. Viszont nekem nagyon tetszik az is, amikor egy férfi kicsit elegánsabban öltözik néha, sportzakó, ing, egy farmerral pl. Nem hajlandó ilyesmit felvenni. Egyszer vettem neki egy pulóvert ajándékba, megkértem, hogy csak a kedvemért, csak egyszer-egyszer, mert szerintem nagyon jól áll neki, és szexi...ki tudja, hol végezte az a pulcsi.

Az is igaz, hogy ő is vett nekem egy szoknyát a másik helyett, amit viszont már én sem voltam hajlandó felvenni. Bokáig ér, de mivel elég alacsony vagyok, nagyon viccesen nézek ki hosszú ruhákban. Fekete kordbársony, tehát diszkrét, egyenes szabású; nem tud a szél alákapni, de nem is szűk, így nem emeli ki semmimet. Nem vesz rá ilyenekre, ezt tisztáztuk, de mikor látom, mennyire ideges, mennyire félt, nagyon rosszul érzem magam, megsajnálom és nem tudom, mi tévő legyek.

2019. ápr. 3. 18:28
Nem szólunk bele, de ha kérdezek válaszol és fordítva.
18. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 3. 18:23
Ez felmérés vagy otthon gondok vannak?:)
2019. ápr. 3. 16:54

Párom 1x próbálkozott vele, de utána már nem szólt (bele):


Fodrásznőm gyesen volt, mentem én a városban ide-oda, egyikkel sem voltam megelégedve. Anyósom mondja, menjek vele, az ő fodrásza biztosan szépen megcsinálja a hajamat.

Anyósom addig szőkére festette a haját, akkor eltalálták, hogy kipróbálják a mahagónit, és rábeszéltek engem is. No jó.


Otthon beléptem az ajtón, férjem rámnéz, és megszólalt: úgy nézel ki, mint az utcasarki qurv@.

Menj át (a ház másik lakásába) és nézd meg édesanyád haját is!


Soha többet nem tett megjegyzést arra, mit, hogyan...

2019. ápr. 3. 12:10
Sose volt olyan csajom akinek ez lett volna a fejfájása. Pontosabban egyszer, de akkor még húszéves voltam ő meg harminc és vettem egy sárga farmert a kedvéért. Azóta benőtt a fejem lágya (illetve dehogyis) és lenyomok egy március-október szezont rövidnadrágban és "konverzben" :) Rózsaszín inget, pólót nem vagyok hajlandó felvenni. Oszt' ennyi a bűnöm :D
2019. ápr. 3. 11:53
Ö semennyire,inkább Én:)))))))))))))
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 3. 09:19

Semennyire, nagy ritkán van hogy valami nem tetszik neki, és meg is mondja, de nem foglalkozom vele. Én meg eddig egy kapcsolatomban sem éreztem késztetést, hogy beleszóljak, hogy mit hordjon.


De ha egy pasi elvárná hogy lemondjak a sminkről miatta, akkor inkább a pasiról mondanék le. :D


Egyedül a szexi fehérneműk az a kategória, amit kifejezetten a kedvéért veszek fel.

2019. ápr. 3. 08:58
Egy a lényeg! A szandállt, autóstáskát, hasitasit, pecsétgyűrűt felejtse el.(hála az égnek sose sodort elém olyan pasit aki ezeket hordaná) Vagy csak a tudat alattim eleve szelektál?
2019. ápr. 3. 08:51

Igen, van, hogy miatta veszek fel egyed ruhadarabokat. :)


Nekünk még friss a kapcsolat, így nem szólok bele az ő ruhatárába, de lehet felhívom majd a figyelmét, hogy lehet néha 1-1 mérettel kisebb dolgokat felvenni. Sztem ezt sok pasi elrontja, hogy nagyobb méretet hord, mint ami a mérete. :D

2019. ápr. 3. 08:36
Semennyi. Szokott szólni ha valami nem tetszik neki, de nem érdekel. Kb visszafele is így működik.
2019. ápr. 3. 07:35
Semennyi.
2019. ápr. 3. 07:22

Mi sem szólunk bele egymás megjelenésébe.

Javaslat van, de ha a másiknak nem jön be, akkor sincs gond.

2019. ápr. 3. 07:15
Nem szól bele.
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 3. 07:06

Ha nehezen tudok dönteni, megkérdezem, szerinte melyik jobb.

Fontosabb alkalmakra vele megyek vásárolni.



Én nagy ritkán 1-1 nyakkendő helyett javaslok másikat.

2019. ápr. 3. 06:20
Korlátlan 😛 mégsem szól bele sosem.
2019. ápr. 3. 06:20
Nincs beleszólása abba, hogy mit veszek fel. Nekem is csak annyi elvárásom van hogy ne munkás ruhában menjen minden hova! :D
2019. ápr. 3. 05:26
Nem szól bele.
2019. ápr. 3. 05:13

Nem szól bele, mindig csak megdicsér hogy jól áll ez+az.

Én sem szólok bele az ő öltözködésébe ,mert mindig jól néz ki. Esetleg méretválasztásnál segítek neki.

2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. ápr. 3. 04:43

Szia

Olyan nincs amiről lemondtam miatta,viszont szívesen veszek fel szoknyát,mert tudom tetszik neki.

Ha megyünk valahova,pl.ballagás,évfordulós ebéd stb.elvárom az öltöny nacit,inget,de nyakkendőt már nem,mert tudom nem szereti,bár volt rá példa mikor fel kellett vegye.

Én úgy gondolom,felnőttként mindenki eltudja dönteni miben érzi jól magát,se megszabni se korlátozni nem lehet.

2019. ápr. 3. 04:37

Sziasztok,


Érdekelne, mennyiben befolyásolja az öltözködéseteket, illetve egészében véve a megjelenéseteket a párotok véleménye. Van olyan ruhadarabotok, amit csak az ő kedvéért nem hordotok? Lemondtatok pl a sminkről mert őt zavarja? Vagy épp fordítva; olyan cucc amit csak az ő kedvéért vesztek fel, vagy azért, mert ajándékba kaptátok?

Ti mennyire szóltok bele (ha beleszóltok) az ő megjelenésébe?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook