Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? fórum

Mennyi idő után mondanátok igent a párotoknak/ kérnétek meg a párotok kezét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. jan. 12. 09:58
.
2009. máj. 24. 14:32
rég jártatok erre...
2009. febr. 15. 20:25
Sziasztok!Véget ért a hegyi romantikázás!:)Visszatértem...
571. zozo69
2009. febr. 14. 12:33
14 éve 1év együtt járás után meg kértem a kezét,6 honap mulva meg volt az esküvőnk,azota jól működik a házasságunk .2gyerek ,kocsi, saját lakás egészséges oda figyelés a másikra s mi mindig megbeszélünk mindent
2009. febr. 14. 12:09
Mi mentünk volna egy sétára Pestre, meg sütizni meg még nemtommitcsinálni - már régóta terveztük, csak még nem jött össze -, de párom öccse ma 22, és családi összeröffenés lesz este, úgyhogy maradunk itthon a seggünkön...
2009. febr. 14. 12:05
Nálunk nem lesz semmi extra, én virágot kaptam(vörösrózsát:D) ő meg plüssmacit bonbonnal(had legyen még nagyobb hasa :D)
2009. febr. 14. 12:03
Boldog Valentin napot mindenkinek!
2009. febr. 12. 22:13
Kihalt a fórum???:)
566. diegóóó (válaszként erre: 565. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 18:26
Hmm szerintem hagyd a fenébe!Nincs Vele semmi probléma!A levélre is jól reagált szerintem és most még el is mesélte, hogy mi történt.Szerintem nincs okod a kételkedésre.Nehogy a végén kiderüljön és ezen csússzatok el.Szerintem jól vizsgázott!:))
565. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 564. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 18:17

Sajnálom. De az a lényeg, hogy most boldog vagy! :)

Be kellett fejeznem a játékomat. A párom elmondta(igaz kicsit másképp) a levelezés lényegét, és azt mondta elhajtotta a csajt. :D Én viszont nem éreztem magam "elhajtva". Sőt. próbálkozni akartam még. De most igy nem tudom hogy már elmondta. Szerinted?

2009. febr. 11. 17:54
Az exem után én is nyomoztam.Bár nem ilyen formában.Volt egy megérzésem hogy megcsal de nem tudtam rábizonyítani...hiába kérdeztem,mondtam hogy nyugodtan bevallhatja nem tette így muszáj volt.És igazam is lett...csak akkor szóltam neki amikor már bizonyítékaim voltak...azokat már nem lehetett kimagyarázni.:)
563. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 562. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 17:46
Ezektől én is félek, de kockázat nélkül nincs bizonyosság..
562. diegóóó (válaszként erre: 561. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 15:09
Ha igen akkor tuti nagyon mérges lesz Rád!Ha nem szólod el magad akkor nem hiszem,hogy baj lenne.Mondjuk én tuti nem bírnám megállni szó nélkül.
2009. febr. 11. 13:59

Igy van, a hullámvölgy(szakítás) óta viszont újra aktív. Annak ellenére hogy tisztáztunk mindent, és ismét jól megvagyunk.

De legalább nem tagadott le. Ez is valami. Apránként majd mindenre fény derül, ha addig nem lepleződöm le.

560. diegóóó (válaszként erre: 559. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 13:39
Igen mind a kettőt furcsának találom.És azt főleg hogy ő újra aktív az oldalon,mert azt írtad hogy egy ideig nem volt.
559. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 558. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 13:02

Mi a furcsa? Hogy ő még fenn van, vagy hogy sajnálja a visszautasítást? Mondjuk mindkettő bicskanyitogató számomra is..

Én is remélem nem derül ki rossz, mert nem bírnám magamban tartani biztos nekiesnék a kérdéseimmel és akkor lebuktam. Egy talit mindenképpen szorgalmazni fogok abból kiderülne mennyire komoly a dolog.

558. diegóóó (válaszként erre: 557. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 12:55
Hmm ez furcsa...én baromi mérges lennék ezért!:)Akkor nyomozz szerintem...elég okot adott rá és így már egyáltalán nem tisztességtelen szerintem.Remélem,hogy semmi rossz dolog nem fog kiderülni!
557. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 555. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 12:53

Volt egy időszak amikor én is beszélgettem másokkal, persze én is kikötöttem hogy nem csak dumcsi max. barátság mert kapcsolatban élek. Hasznos tapasztalatcsere volt. :)

Mostanában viszont ezzel is felhagytam, egyáltalán nem érdekel más. Nála meg most indult be :(

Eddig inaktiválva voltunk az oldalon de most valamiért csak én vagyok inaktiválva ő nem. Ezért nekem nem ír senki.

556. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 553. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 12:50

Dehogynem ír! :)

Persze csak óvatosan nehogy megismerjen, de idegen képpel szerintem nem gyanakszik...

A igaz, hogy felvállalt, de úgy néz ki mintha sajnálná hogy kapcsolatban van és hogy nemet kell mondania és ez már kevésbé tetszik. :(


Viszont a kettőnk kapcsolatáról sem érdeklődhetek nagyon részletesen mert az feltűnő lenne. Azért azt megkérdezem jól megvannak-e és ált. mit gondol :) Talán egy idegennek elmond olyan dolgokat is amit nekem nem merne.

555. diegóóó (válaszként erre: 554. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 12:50
Nem, csak kíváncsi.Én mondjuk nem tudom hogy meg merném-e kérdezni.Bár a mostani Páromtól igen mert Ő nagyon megbízható.:)És miért vagytok még fent mindig a társkereső oldalon?Te is szoktad nézni,hogy írnak-e Neked férfiak még vagy Téged már nem érdekel?
2009. febr. 11. 12:46

Úgy vettem ki, írta is, hogy sajnálja amiért nemet kell mondania de MOST csak barátság lehet. Meg fogom kérdezni, mit jelent az a most? 1 hét, 1 hónap vagyis mikor akar szakítani, mert én tudok várni :)

Odáig nem mertem elmenni, de mondjuk érdekelne hogy ha pl szexkapcsit ajánlok neki arra mit mondana.

Nagyon hülye vagyok? :S

553. diegóóó (válaszként erre: 552. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 12:46
Attól függ honnan nézzük...szerintem nem tisztességtelen csak Ő ne tudja meg!:)Én elégedett lennék a válasszal azt hiszem!Felvállalt és ez a legfontosabb.Az,hogy attól még találkozni akart...ez nem biztos,hogy rossz és lehet sor sem került volna rá csak úgy írta hogy ne bántsa meg a teljes visszautasítással.Itt le is zártad?Nem ír neki többet a "másik lány"?:)
552. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 551. - Diegóóó)
2009. febr. 11. 12:35

Ezek nálunk is kilőve sajnos. Karórát sem vehetek mert a mobilján nézi az időt.

Csúnya "merényletet"követtem el a párom ellen. Ehhez tudni kell, hogy mi egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg és mai napig fenn vagyunk mindketten. Felregisztráltam egy másik névvel és írtam neki egy levelet, hogy nagyon bejön és szeretnék vele megismerkedni. :) Nemsokára jött is a válasz. Először képet kért, akkor majdnem feladtam, de aztán szedtem egyet a netről és azt küldtem el. Fél óra múlva jött a válasz, hogy ő is szívesen megismerne, de (SAJNOS :S) van egy pici bökkenő: Ő kacsolatban él és nem akarja se megcsalni se lecserélni a párját ezért köztük csak barátság jöhetne szóba.

Az eredmény jó is meg rossz is. :S

Bevallotta a csajnak(nekem), hogy van kapcsolata és ezért csak barátság jöhetne szóba. Remélem értitek a dolgot, kíváncsi vagyok mit gondoltok erről. Tudom, hogy nem tisztességes dolog de tudni akartam hányadán állunk.

551. diegóóó (válaszként erre: 550. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 11:16
Ha szereti az ékszereket,karkötőt,nyakláncot akkor az sem rossz ajándék.Nálunk ez is kilőve mert utálja az ékszereket.Vagy ha esetleg dohányzik akkor valami pofás gyújtó amibe gravíroztathatsz is.Nálunk ez is kilőve.:)Adjatok már ötleteket Lányok!!!:)
2009. febr. 10. 19:16
Gravírozott cuccokat még kipróbálom, meg a feliratos törölközők is tetszenek, de félek, hogy jelzésnek veszi.. .
549. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 547. - Diegóóó)
2009. febr. 10. 19:14

Teljesen így vagyok én is..Ő vesz nekem nagyobb ajándékokat, olyat szeretne ami hasznos is pl kaptam már tőle lávalámpát, telefont, laptop-kiegészítőket, hajsütővasat(mert meghallotta hogy elromlott a régi) Én meg mit veszek? Parfüm- ajándékcsomagot, sálat sapkát, övre akasztható mobiltartót, plüssállatokat(szereti, de akkor is)

Próbálok valami értelmeset kitalálni, ami nem tűnik "bóvlinak" vagy kacatnak de nehéz neki mit venni.

548. d879a0c5b4 (válaszként erre: 547. - Diegóóó)
2009. febr. 10. 17:13

Jaj, ne is mondd... Nálunk is hasonló a helyzet... Párom dolgozik, én nem... Hiába tudom, minek örülne, ha nem tudom megvenni, mert nem telik rá...


Valentin napot nem tartunk. Ill. lehet, hogy elmegyünk sütizni meg moziba. De Valentin-nap nélkül is mennénk :)

547. diegóóó (válaszként erre: 545. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 10. 16:30
Milyen nagy dolgokat ajándékoztok?Pl?Nálunk is az a gond hogy Ő dolgozik és mivel még nincs fizetnivalója így sokból gazdálkodhat...jól keres.De viszont nekem nincs még keresetem.Ő is alkalomadtán elhalmoz ajándékokkal és nem nézi az árát csak azt hogy tetszene e nekem.Viszont én meg rosszul érzem magamat amiatt,hogy nem tudom viszonozni,bár próbálom azért.
2009. febr. 10. 16:26

Én már fél év után igent mondtam volna a páromnak, ha megkért volna :)

Mi 9. éve vagyunk együtt. Elvileg tavasszal lesz hivatalos lánykérés. Egy éve megkért, volt gyűrű meg minden, csak éppen a szülei nem tudták...

Most a nagy banzáj tavasszal lesz.

545. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 544. - Diegóóó)
2009. febr. 10. 16:15

Nálunk nem szokás apróságokat ajándékozni sajna, nekem meg nagy dolgokra nem igen van pénzem.

De a legnagyobb gond, hogy semmi ötletet nem ad, hiába viszem el nézelődni, hátha megakad valamin a szeme. Nem, semmi! Azt mondja neki nem kell semmi.. Mit lehet venni annak akinek mindene megvan? :S

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook