Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi a Fundamenta hitelelbírálási idő? fórum

Mennyi a Fundamenta hitelelbírálási idő? (tudásbázis kérdés)

2017. márc. 14. 01:30
Sziasztok, hitelbírálati idő hivatalosan 1 hónapjuk van rá. De átlagban 10-14 nap alatt megjönnek az eredmények.
2014. szept. 9. 20:14
Bocs ez az utolsó storrnó
12. Szabina90 (válaszként erre: 7. - Rubiny)
2014. szept. 9. 20:14
Rubiny,utólag így már megosztahtod a tapasztalatod,hogy neked mennyi idő volt amire utalták?!:)
2014. szept. 9. 19:44
Rubiny igazad van, HA JÓL VÉGZI A DOLGÁT-HA .Én már több fundisba csalódtam, sajnos, elsőként az első ügyintézünk lelépett a szerződés nyitó pénzünnkel...Jómi?
10. Rubiny
2014. szept. 9. 14:22
Nrkünk minden nagyon gyorsan ment és már több mint 2 hónapja a saját házunkban lakhatunk.Csakis pozitív tapasztalataim vannak a fundamentával kapcsolatosan.Az elbírálás nem egészen 3 hét alatt megvolt és 2 hét alatt utaltak is.az biztos hogy figyelni kell sokmindenre az aláírásokra főleg.De amúgy ha az ügyintéző jól végzi a munkáját nem lehet fenn akadás.
2014. szept. 8. 18:08
Nagyon legyetek résen!
2014. szept. 8. 18:08

A hitelbírálat állítólag 30 napon belül megvan, utána jön a fekete leves, a kiutalás- mindenki mást mondd, mi most kezdtdük el, nagyon bizakódóak vagyunk, mert a közvetítő jó dolgokat mondott, de ismerőseim 3 hónapra, utolsó pillanatban kaptak pénzt, amikor már a foglaló egy hajszálon lógott.

Én minden papírt előtte tüzetesen átnéztem, mert az élő fába is belekötnek, Plul: Hosszú í betű helyett rövid i betű a névben,-ezen is fennakadnak!!Nekünk minden papírt sikerült rosszul megkapnunk. Pl: bérigazolás, banki igazolás,földhivatali papír- mindenünk ellett írva ami létezett!! Keresztnév, vezetéknév, havi keresetek- semmi se stimmelt-mintha analfabéták dolgoznának mindenhol!!

7. Rubiny (válaszként erre: 6. - Juca85)
2014. márc. 25. 13:05
Van igen,nekünk is azt mondták,hogy 2 hét alatt meglesz,viszont akkormi tart a kiutalásban akár másfél hónapig is?
2014. márc. 10. 14:41
Pénzügyi területen dolgozom, és nem tudom nektek van személyes ügyintézőtök? mert jellemzően ha van, minden gördülékenyebb, mint esetleg funda fiókban
2014. márc. 10. 12:49
Nekünk két hét alatt megvolt.
4. Rubiny (válaszként erre: 3. - Z.Era)
2013. dec. 11. 10:07
Hát ez az!Ettől félek én!
3. Z.Era (válaszként erre: 1. - Rubiny)
2013. dec. 11. 09:39
ha jól tudom 3 hónap a maximum. Amennyiben minden papír rendben van lehet 2-3 hét is. De nem jellemző, hogy elsietnék... :)
2013. dec. 11. 08:14
lehet...tesóméknak több hónap volt, folyamatosan küldözgették a papírokat, h. még itt is-ezt is írják alá, írják újra alá, nagyon gáz volt az egész, a végére dühöngtek, azt mondták legszívesebben visszacsinálnák az egészet, mert annyit szaroztak velük
2013. dec. 11. 07:27
Az érdekelne ténylegesen mennyi idő alatt történik meg mert tegnap azt mondták lehet 3 hónap is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook